Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój tylny AI strzelec w Beaufighterze strącił Lagg-3, a pierwszolevelowym amerykańcem skosiłem Ju-87, i co z tego? Dołączona grafika

 

Rozwal dwupłatowcem BF110 C-4 na czołówkę bez użycia rakiet to pogadamy Dołączona grafika

 

Tym razem amerykańce. Mogło być lepiej ale jest OK. Wygraliśmy bo wrogowi skończyły sie samoloty Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

BTW Wracajac do ruskich Su-2 uzywam np jako mysliwca. Swietnie się sprawdza Dołączona grafika

 

Ruskimi dzisaj  bodajże 11-12 zestrzeleń. Było by więcej ale jeden samoloty mi moi staranowali, drugim sam w kogoś nieopatrznie wleciałem.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pecha, ja potrzebowałem tylko 3 gier żeby zdobyć 2 zwycięstwa (za 3 próbą włączyłem czity, oj przepraszam, zagrałem Spitem Mk9 ;)), więcej nie zdążyłem bo za bardzo zaczęło lagować, a teraz serwer leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie fair, że przedłużyli czas tylko o godzinę. Na moje powinni powtórzyć go całkowicie, bo wiele osób miało problem z logowaniem do 21. Mi się np nie udało wcale zalogować wczoraj, no ale to tylko 300 orzełów które w sumie i tak nei mają żadnego zastosowania.

Ps. Wczoraj obciążenie serwera dwukrotnie większe niż dzień wcześniej. Nazbierało się trochę aktywnych graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 6 porażek pod rząd, dzisiaj już 7. Mam wrażenie że Gajin nie zobaczy ode mnie złamanego grosza z takim mm. Prawie tak źle jak w WOT.

Napiszę to w końcu, bo ktoś musi:

Ile razy wpadasz w temat o WoT, sypią się joby i narzekania.

Ile razy wpadasz do klanowego czatu w WoT, sypią się joby i narzekania.

Widzę, że wystarczy jeden nieudany dzień w WT i robisz to samo w topiku o WT.

 

Weź się, do ciężkiej cholery, za siebie i przestań na każdym kroku jęczeć, jak to wszyscy twórcy gier mają Cię w głębokim poważaniu, podkładając Ci wyimaginowane świnie w postaci spieprzonego MM, fizyki, mechaniki, czy lagów.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to w końcu, bo ktoś musi:

Ile razy wpadasz w temat o WoT, sypią się joby i narzekania.

Ile razy wpadasz do klanowego czatu w WoT, sypią się joby i narzekania.

Widzę, że wystarczy jeden nieudany dzień w WT i robisz to samo w topiku o WT.

 

Weź się, do ciężkiej cholery, za siebie i przestań na każdym kroku jęczeć, jak to wszyscy twórcy gier mają Cię w głębokim poważaniu, podkładając Ci wyimaginowane świnie w postaci spieprzonego MM, fizyki, mechaniki, czy lagów.

 

No widzisz a wystarczyło by w WT pomyśleć i zrobić mm które by stawiało przeciwko sobie drużyny o podobnych umiejętnościach. A tak dwoje się i troje, w samej tabeli rzadko jestem poniżej 3 miejsca i nic.

 

Na mechanikę, fizykę i lagi w WT nigdy nie narzekałem. Strzały za 0 itp, bugi to specjalność WOTa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a wystarczyło by w WT pomyśleć i zrobić mm które by stawiało przeciwko sobie drużyny o podobnych umiejętnościach. A tak dwoje się i troje, w samej tabeli rzadko jestem poniżej 3 miejsca i nic.

 

Po czym trafiłbyś w drużynie na kolesi, którzy też są zawsze w pierwszej trójce tabeli - ok, tylko o wygranych nie mówi to kompletnie nic. Ba, ponieważ zestrzelenia punktowane są wyżej, to mogło by się okazać, że masz dwunastu asów przestworzy, którzy zawsze programowo olewają cele misji i tylko polują na innych graczy. I co wtedy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna promocja jest jeżeli ktoś ma kilka orzełków Dołączona grafika za 700 można wyrwać amerykańskiego Spitfire Mk IX. Wczoraj była rocznica rozpoczęcia wojny, a dzisiaj dali bonus z okazji końca... Ditz się chyba zamknie w sobie Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym trafiłbyś w drużynie na kolesi, którzy też są zawsze w pierwszej trójce tabeli - ok, tylko o wygranych nie mówi to kompletnie nic. Ba, ponieważ zestrzelenia punktowane są wyżej, to mogło by się okazać, że masz dwunastu asów przestworzy, którzy zawsze programowo olewają cele misji i tylko polują na innych graczy. I co wtedy? Dołączona grafika

 

Wtedy przeciwnik nie ma samolotów i przegrywa, miałem tak kilka razy. Dołączona grafika

 

I wracajac do WT, do walk powietrznych bardziej skuteczna jest amunicja Air Target czy Stealth??

 

@Edit Co by postów nie nabijać: kolejna fajna wygrana:

 

Dołączona grafika

 

Tym razem straciłem 3 samoloty.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, co do tego spita, to jakieś porównanie do czołgu w WoT, da się na tym coś zarobić sensownego, czy tak jak z niskotierowymi czołgami premium, lepiej sobie nie zawracać tyłka ? Czy jak już coś premium brać to odpowiednik VIII tieru w czołgach, żeby już nie martwić się nigdy o zarobki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nim latałem trochę u brytoli (po wszystkich upgrade'ach) i samolocik sobie chwalę na tyle, że kupiłem 2giego Dołączona grafika a zarobki... nie wiem dokładnie ile dodało premium ale maksymalnie za jedną bitwę dostałem 300k expa. Lwów maksymalnie weszło chyba 270k... na Typhoonie zarabiającym o 40% mniej od Spitfire MkIX Dołączona grafika

 

btw można się ustawić jakąś większą grupą na historyczne bitwy, teraz bez premium można chyba tworzyć oddziały do 4 osób Dołączona grafika teamspeak czy ventrillo i jazda. Zupełnie inaczej się gra jeżeli można na kogoś liczyć i bez obaw startować do kilku przeciwników :]

 

mój nick w grze to kkNd jak coś

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba wylatać bitew, żeby odblokować wszystkie nacje ? Grałem na samym początku i miałem dostęp do wszystkich krajów a po którymś patchu już tylko do 2ch, grałem bardzo mało, samouczek ukończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja, można dostac samoloty premium: P39N-0, A-26C-45, Fw 190D-13, Typhoon Mk 1b, A6M5 Ko.

 

.......i radze pilonowac zestrzelonych samolotów. dobijaczy pełno.

 

http://warthunder.com/pl/news/59/current/

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...