Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Ruscy/USA 1100 zestrzeleń, UK/Japonia - 540. Dafuq? Szkoda, że już mam tego Typhoona.

 

Swoją drogą, nie zrozumiem chyba w jaki sposób ta gra zalicza zestrzelenia... podpalam gościowi oba silniki, uszkadzam ster wysokości i dziurawię jak sito - asysta. A sprzedam jedną-dwie serie po kadłubie, ktoś inny go rozwali a kill dla mnie. Co prawda dużo więcej mam tych pierwszych sytuacji, niż tych drugich (co jest mega wkurzające), ale nadal to jest dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie (choć jestem w stanie uwierzyć, że np. ktoś zastrzeli pilota, bo tego nie widać patrząc z boku), miałem zaliczone fragi za samoloty, które po mnie kto inny męczył.

Mam teorię, że zestrzelenie przypada temu, kto zadał krytyka, który bezpośrednio przyczynił się do kraksy wroga, np. jeśli ktoś się rozbił wskutek zniszczenia steru wysokości, to kill przypada temu, to owy ster zniszczył. Ale to tylko moja teoria, którą w dodatku trudno by mi było obronić (bo widziałem sporo sytuacji które do niej nie pasują).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. jeśli ktoś się rozbił wskutek zniszczenia steru wysokości, to kill przypada temu, to owy ster zniszczył.

A ja to potwierdzam. Sam działam według tej zasady - jeśli widzę np. że wrogi samolot staje w płomieniach lub odpada mu skrzydło, to się oddalam. Kilka osób z mojej drużyny dalej leci za półżywym pilotem, waląc z czego ma, ale po rozbiciu się kill i tak przypada mnie. Liczy się chyba sama ilość uszkodzeń. Myślę, że w grze jest jakiś ukryty liczbowy wskaźnik HP i tak przykładowo zwykłe trafienie, bez krytyka bierze 1% hp, ale już takie uszkodzenie sterów, rozłupanie skrzydła czy podpalenie bierze 20% HP i frag przypada temu, kto zadał najwięcej obrażeń. Ot takie moje przemyślenia.

Edytowane przez OtwarteOkno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi krytykami to chyba nie tak prosto. Ostatnio uszkodziłem przecinikowi ogon, leciał prosto w górę, ktoś go jeszcze ostrzelał i jemu zaliczyli fraga mimo ze rozbiłsię o ta własnie górę.

 

U mnie już 150 fragów, zaliczonych do eventu. Dołączona grafika

 

BTW Wiadomo kiedy czołgi dodadzą???

 

 

@Edit:

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/38545-poradnik-ta%C5%9Bmy-amunicji/ - poradnik o amunicji.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi krytykami to chyba nie tak prosto. Ostatnio uszkodziłem przecinikowi ogon, leciał prosto w górę, ktoś go jeszcze ostrzelał i jemu zaliczyli fraga mimo ze rozbiłsię o ta własnie górę.

 

BTW Wiadomo kiedy czołgi dodadzą???

Może trafił pilota albo dodał innego krytyka?

 

Z tego co słyszałem, czołgi powinny być w tym roku. Już były testy gry na czołgach, myślę, że na okolice października możemy się spodziewać ogólnodostępnych testów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w jakiś sposób sprawdzić ile mamy już fragów w evencie?

 

Tak, kilkasz na profil gracza, Achievements, Achievements, Miscellaneus, i tam szukasz np ch_indian_summers_bf190_germany_arcade.......

 

 

Mi się swietnie gra Spitfireami, Typhoon mi wogołe nie podchodzi. Moim zdaniem jest gorszy od każdego Spitfire'a.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się swietnie gra Spitfireami, Typhoon mi wogołe nie podchodzi. Moim zdaniem jest gorszy od każdego Spitfire'a.

To juz zależy od stylu gry - Typhoon nie jest do kręcenia. Ciśniesz na wroga z góry z prędkością ponad 800 km/h, rozpruwasz go z 4 działek 20 mm i wracasz na górę. Nawet jeżeli spadniesz pomiędzy kilku przeciwników to bardzo szybko im odskoczysz ;] Po prostej też praktycznie każdemu uciekniesz. Mi Spitami gra się średnio z kolei. Co z tego, że każdego wykręce, jak ogarnięci gracze nie chcą się ze mną kręcić Dołączona grafika Dobijające jest to ganianie za wrogiem... 

 

Anyway na 10 tierze ta premka wymiata i zdecydowanie warto po nią cisnąć jeżeli ktoś nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz zależy od stylu gry - Typhoon nie jest do kręcenia. Ciśniesz na wroga z góry z prędkością ponad 800 km/h, rozpruwasz go z 4 działek 20 mm i wracasz na górę. Nawet jeżeli spadniesz pomiędzy kilku przeciwników to bardzo szybko im odskoczysz ;] Po prostej też praktycznie każdemu uciekniesz. Mi Spitami gra się średnio z kolei. Co z tego, że każdego wykręce, jak ogarnięci gracze nie chcą się ze mną kręcić Dołączona grafika Dobijające jest to ganianie za wrogiem... 

 

Anyway na 10 tierze ta premka wymiata i zdecydowanie warto po nią cisnąć jeżeli ktoś nie ma.

 

 

Sorki nie doprecyzowałem. Mowiłem tylko o pierwszym Typhoonie MK1a który ma 12x 7.7mm. 4 działka 20mm zawsze robią robotę :]

 

Co do Spifire z działkami bardzo łatwo namierzyć gości i z regułu po 2-3 seriach kazdu mysliwiec spada w dół. Generalnie majac Spitfire MKII nigdy nie uganiałem sie za celami. Te jego 20mm z CKMami na tierach 6-9 robią robotę.

 

@Edit: zeby jeszcze doprecyzowac gram tylko na Arcade.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Bf109F z dodatkowymi 20mm to zagłada. Na jednym strąciłem 9. W sumie straciłem tylko 2xBf109.

Szkoda tylko że jest taki delikatny. Ale i tak ma niesamowitą siłę ognia.

Jedne swój strącony bo mi ekran przy strzelaniu jakimiś glonami zarosnął i miałem lekką stłuczkę.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wystrzelalem sobie brytolka, dla zabawy odpalilem na probe historyka i 90k wpadlo O_o

Grind nie byl taki straszny ogolnie latalem spit mk2 2 beaufi.. tier 5 i 6 i typhoon mk1, straszna tragedia z dzialkami 7mm, generator asyst;) ale z takim zestawem robilem 100 kili w 2-3 godziny.

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wystrzelalem sobie brytolka, dla zabawy odpalilem na probe historyka i 90k wpadlo O_o

Grind nie byl taki straszny ogolnie latalem spit mk2 2 beaufi.. tier 5 i 6 i typhoon mk1, straszna tragedia z dzialkami 7mm, generator asyst;) ale z takim zestawem robilem 100 kili w 2-3 godziny.

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

 

 

OMG to po ile straceń miałeś na bitwę??? Ja dzisaj latałem to udawał omi się po 10 łapać. Ale zazwyczaj wychodzi coś koło 6.

 

 

BTW wie ktoś za co dostałem 100 000 Silvera???

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy te eventy to na razie porażka?
Miało być tak bogato, a są trzy na krzyż (z czego bitwa o anglie na poziomie gdzie nie umiem nawet wystartować :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...