Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy mi fakt odpływu graczy WoT na rzecz WT, mimo że to kompletnie różne gry.
War thunder jeszcze nie wyszedł z fazy beta, a gra w niego więcej ludzi (nie mam na myśli liczby zarejestrowanych kont).
Czy oceniam na podstawie kilku filmików? Owszem, po części tak ale widzę na nich większy dynamizm walki, wiem również jak zoptymalizowany jest silnik gry.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaelius 

 

WoT a WoW to kompletnie inna liga jeżeli chodzi o wykonanie , do tego za WoW-em stoi Blizzard a WG zanim wydało WoT praktycznie nie było znane .

 

A sam WoT zyskał tak dużą popularność bo wcześniej nie było takiej gry .

 

Teraz WT ma szanse ( i to duże ) odebrać im trochę graczy - patrząc na filmiki z gameplaya tanków to wygląda to o wiele lepiej niż w WoT .

 

Grafika , efekty , fizyka ( zrób przewrotkę stugiem w WoT tak jak pokazane jest to na jednym z filmików ) .

 

Fajnie wyglądają eksplozje czy efekty trafień - np. na tym filmiku Tygrys wylatujący w powietrze ( od 13:17 ) .

 

Ciekawie jak faktycznie będzie wyglądała sama gra a także możliwość grania wspólnie samolotami oraz czołgami , skończy się kampienie TD i Arty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - WoT był pierwszy - czyli ludzie mają w nim konta w które zainwestowali setki euro i tysiące godzin czasu gry - ilu będzie chciało to porzucić by zaczynać od zera ?

 

Do tego siła WoTa leży w prostocie - dowolny pomidor może grać i mieć radość z gry - wrzuć go w mieszany tryb samolotowo-czołgowy i zobaczymy ilu wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michelus - ja bedę mimo że na koncie WoT mam jeszcze 12k Golda ale nie czarujmy, WoT był pierwszy i nawet jeśli bedzie dużo gorszy to długo utrzyma pozycje dominująca na rynku. Sporo znajomych zostanie w WoT bo dorobiło sie już 9 i 10, po kilku godzinach grania i wrzuciło sporo kasy.

 

Co do przewagi WT to graficznie miażdzy WoTa, tutaj wystarczy spojrzeć na screeny i chyba nie na dyskusji. Mapy też wydają się o wiele ciekawsze, mnóstow drzew, głazów zarośli. Słowem ciekawe, świat jakby żyje. Fizyka na filmikach wygląda też na bardziej zaawansowaną. Co do grywalności czyli najważniejsze, okażę się.  Teraz to co najwyżej można powróżyć i pogdybać.

 

Mam nadzieję że pomidory zostaną w WoT, w WT gra mi sie coraz lepiej, i każda nacja jest fajna. Poza tym mam wrażenie że gram z coraz lepszymi graczami. Od jakiegos czasu nikt we mnie nie wlatuje a jesli już to z reguły jest czołowka i wina po obu stronach. Oczywiście zgranie w teamie jest szczątkowe.

 

BTW: Poznajecie??? :D

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie drzewko mi się podoba, zero SF tylko rzeczywiste modele.

U Niemców brakuje mi trochę dział samobieżnych typu Marder czy Nashorn, ale liczę, że pojawią się w przyszłości.

 

 

 

Do tego siła WoTa leży w prostocie - dowolny pomidor może grać i mieć radość z gry - wrzuć go w mieszany tryb samolotowo-czołgowy i zobaczymy ilu wytrzyma.

IMHO tryb mieszany będzie jednym z kilku, obok czysto czołgowego i czysto lotniczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja duzo czasu zmarnowalem na WoTa (choc na szczescie kasy tylko 2pln na zalozenie klanu i ani grosza wiecej) ale na pewno sprobuje WT bo podoba mi sie koncepcja drzewek i chce sprawdzic cos nowego (no to sie jeszcze okaze czy WT to taka nowosc). Jak bedzie lepiej to zostane z WT, jak bedzie gorzej to wroce do WoT. Proste. Jednego jestem pewien - na pewno nie przejde do WT tylko ze wzlgedu na grafike. Juz dzis w WoT mam wszystko na ultra low, do tego (poza niebem) wszystko powylaczane roznymi WoT Tweakerami bo najzwyczajniej mi te wszystkie wodotryski przeszkadzaja. Szczegolnie jak jestem sam przeciwko 29 graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 czołgi z niemieckiego drzewka to prototypy, w sumie nie wiem po co wprowadzają Tygrysa ze 105mm działem skoro IS-4 będzie wyposażony w armatę, która w WoT ma penetrację 175mm.

 

Od kiedy to WoT jest wyznacznikiem parametrów sprzętu?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział, że jest? W rzeczywistości podstawowe uzbrojenie IS'a-4 miało jeszcze niższa penetrację, a odniesienie się do WoTa ma mniej więcej ukazać jakich trudności można się spodziewać grając IS'em-4 w WT. Jeżeli twórcy zachowają historyczne statystyki armat to Tiger II i IS-4 od przodu będą mogły się przebić tylko na małym dystansie, więc odczucia z WoTa są tu interesującym obrazem tego co może nas czekać (tam długa 88 i D-25T kiepsko nadają się do niszczenia Tygrysa II i IS'a-4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka bieda .

 

WoWp jak dla mnie to jest trochę lepsze niż WT .

 

Owszem WT góruje grafiką i efektami ale grywalność to co innego , mi jakoś WT nie pasuje .

 

Choć przyznam się że grywalność WT odrzucała mnie kiedyś , ostatnio ponownie sobie zagrałem kilka meczy i jest zdecydowana poprawa , ale i tak lepiej mi się gra w WoWP . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallack trochę przytrollował, bo ja sam pamiętam swoje pierwsze podejście np. do WoT i od razu się zniechęciłem, dopiero kolejne podejście za namową kolegi i się wciągnąłem na kilka tysięcy bitew. Jak ktoś nie da szansy i nie pogra dłużej to może odnieść takie wrażenie. Ja grałem w obydwie gry - WT i WoWP i póki co tak jak kolega reyden wolę samoloty od wargamingu. Mam za sobą ponad 1000 lotów, przy okazji wyfarmiona premka na pół roku i jakieś bonusowe samoloty, które zostaną po becie także mam zamiar na pewno grać także po premierze.

Jeśli już WT to dla mnie tylko w trybie sim i z joyem, na myszy dla mnie sterowanie jest jakieś dziwne i niezbyt mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat z drugiej strony, wowp gram tylko dla zbicia zetonow dla wota ishak 16p i i-17 robia akurat robote wiec tragedi nie ma. O grafice nie wspomne ale gra czyms innym niz mysliwiec jest straszna w wt tylni strzelec cos potrafi ubic a w wowp? Chyba jest dodany dla picu...

Niestety wowp wydaje mi sie calkiem jalowe przy WT.

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można pisać że WT jest gorsze, skoro model lotu w WoWP jest jakiś ułomny i ogranicza się do skręcania lewo/prawo. Ta gra jest tak samo dynamiczna jak sala wypełniona emerytami grającymi w bingo. Specjalnie zainstalowałem grę od WG bo chciałem dać szansę po ostatnim patchu. I co? To samo, zero zmian - dołożenie samolotów. I do tej pory rozkładają mnie strzały za zero Dołączona grafika Jakieś paski życia - wtf. Gdyby nie darmowy gold to chyba nikt by nie grał w ten tytuł. Już teraz jest pusto na serwerach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy event i premium za free. From October 31 17:00 GMT (22:00 PDT) to November 1 17:00 GMT (22:00 PDT) To obtain your Po-2:

Destroy 120 enemy aircraft in Arcade Battles or destroy 50 enemy aircraft in History Battles or destroy 25 enemy aircraft in Full-Real Battles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...