Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy event i premium za free. From October 31 17:00 GMT (22:00 PDT) to November 1 17:00 GMT (22:00 PDT) To obtain your Po-2:

Destroy 120 enemy aircraft in Arcade Battles or destroy 50 enemy aircraft in History Battles or destroy 25 enemy aircraft in Full-Real Battles

 

 

Przy moim szczęściu do asyst to musiałbym grać całą dobę ciurem żeby 120 zestrzeleń zgarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegralem 3 dni. Do gry zostalem namowiony przez bilecik zgarniety na pga. Widniala na nim informacja, ze moge wygrac wooowwww 150k zlotych orlow. Niestety wylosowalem tylko 150, ale gre i tak uruchomilem i ...

 

Gra jest swietna. Nie wiem nic o samolotach i wojnie :d ale odczucie lotu i fizyki podczas walk jest piorunujace. Walka czasem wydaje mi sie dosc randomowa (zestrzelenia pilotow, heavy przepolowiony doslownie w pol po 1 grubszej serii 20mm amunicji - gram na poziomie 9-10 wiec lepszej chyba tam nie ma).

 

Walki HB to cos pieknego, wymagajaca i dajaca satysfakcje gra. Choc narazie grywam arcade, glownie dlatego, ze chce poznac podstawy samej gry.

 

Wracajac ... Za orzelki zakupilem od razu premium, ktore sie juz po prostu skonczylo. Nic tak nie boli jak mi ktos cos da, a zaraz zabierze, jak u dzieci. Rozmawialem z kknd o pakietach premium. Wg niego najbardziej oplacalnym jest zakup acepacka na steam, najlepiej w promo. Dziwne tylko ze te packi sa tylko na steam, na stronie sklepu wt nie ma czegos takiego. Troche to dziwne, no ale bardziej chce spytac czy to faktycznie obecnie najbardziej oplacalny zakup. Moze ktos wie o jakims innym promo, ktory da mozliwosc gry z premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz teraz wygrac ruski samolot premium Po-2, ja osobiście nigdy nie miałem premium a kasa dośc szybko leci.

 

BTW. Chciałbym zobaczyć minę gracza w Beaufighter i H6K4 jak przyjeli dziś rakiety od Chaiki.

 

 

Po-2 już  w garazu, szybko poszło - Lagg3 sa przegięte. Niby gorsze uzbrojenie od Hurricane i Spitfire ale jakbym nie strzelał to ciągle trafiam pilotów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja osobiście nigdy nie miałem premium a kasa dośc szybko leci.

Bo masz niskie tiery, później zaczyna to zdeczka inaczej wyglądać Dołączona grafika np naprawa mig'a 15 to prawie 70k lwow. Bez premium byś musiał pocisnąć 5 takich życiówek jak wyżej podlinkowałeś żeby wyjść na czysto... Ja non stop jestem na deficycie. Teraz zbieram na komplecik Sabre'ów - 3 niewymaksowane samoloty z wprowadzeniem do służby i zrobieniem eksperta dla załogi to koszt ~10kk.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy kupię premium Dołączona grafika

I po 3 miesiącach grania na nim kilkoma samolotami premium się odkujesz z kaską ;] nie wspominając o 2x dłuższym wbijaniu tierów i lewelowaniu samolotów. Oczywiście nikt nie goni, każdy może to robić w swoim tempie, ale ja np chciałem w miarę szybko polatać z chłopakami z dywizjonu wysokimi tierami. Wolałem więc wydać te 110 zł na ace packa zamiast ekspić dodatkowe 300h :P

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pech dzisaj, jakbym w WOT grał. 10 bitew i tylko jedna wygrana. Lol

 

 

Nawet ruskimi nie idzie. Chociaz może powinieneim powedziedź innym graczom kaciałom nie idzie.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś o ostanich dniach grzebane z fizyce??? Samoloty mi się zupełnie inaczej zachowują niż wcześniej.

 

@EDIT OK juz wszystko wiem. Zaisntalowałem Win 8.1 i nie zainstalowałem sterów do Razera.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuuuuuu. Nowy rekord porazka w 55 sekund. Ledwo zdążyłem zmaksymalizować ekran i z ogona zrzucić Laa5, nawet nie do końca  i było po bitwie.

 

Dołączona grafika

 

Pomidory z WOTa zaczynają grać w WT???

 

@Podjeście 7 - 10 zestrzeleń, 6 celów naziemnych kolejna przegrana.

Chyba dam sobie spokój dzisaj ze zbiciem expa. bo to nie wyknalne. Zupłęnie jak WOT.

 

kolejna  bitwa 10 zestrzelen. Cholerne pomidory.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ten Weekend otrzymasz 100 Złotych Orzełków za pierwsze odniesione zwycięsto (Promocja trwa od Soboty, 20:00 do Niedzieli, 20:00)

 

 

Wyzwania: Latając na: P-51D-5 Mustang, P-51D-30 Mustang, Fw.190A-5, Fw.190A-5/U2, Fw.190 F-8, Fw.190D-12

 

Zniszcz 10 i 70 wrogich maszyn w Bitwach Zręcznościowych
Zniszcz 7 i 25 wrogich maszyn w Bitwach Historycznych
Zniszcz 10 wrogich maszyn w Bitwach Realistycznych
 

Wykonując powyższe zadania możesz zgarnąć ponad 150.000 Srebrnych Lwów (swoje postępu sprawdzisz otwierając profil > osiągnięcia)

 

 

Czołgi zapowiadaja się coraz bardziej ciekawie: Polecam przeczytać

 

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/48386-war-thunder-wojska-l%C4%85dowe-przecieki-i-ploty/

 

Ciekawsze informacje:

 

-Zgodność potencjalnych odległości ostrzału z parametrami rzeczywistych dział/pocisków. (np. 10 km - nie będzie ograniczeniem, ale strzelanie na takie odległości bez możliwości odkładania poprawki w czasie prowadzenia ognia jest nieracjonalne),

 

-Wizualizacja obrażeń, odrywanie się elementów zewnętrznych (lamp, narzędzi itp.),

 

-Walki w nocy (pociski oświetlające, ewentualnie noktowizory lub podczerwień),

 

-Stosowanie zasłony dymnej,

 

-Dopracowana mechanika rykoszetów i przebić, penetracja będzie zależna od jakości i materiałów z jakich został wykonany pancerz czołgu,

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Today we are enlisting you in the War Thunder Ground Forces Training Unit!

 

The Ground Forces HQ announces the forthcoming tanks Closed Beta commencement, and gives you a chance to participate in it.

 

In the next three weeks we will be issueing challenges to identify our most determined and loyal fighters.

 

Receive and complete these new combat missions to earn your access to the Closed Beta test and get a chance to win other valuable gifts like War Thunder special t-shirts and watches. The more you complete the higher your chances are.

 

The testing itself is currently scheduled to start before December 4th.

 

So brace yourselves and be ready for the first mission that we will issue today, on November 13th!

 

War Thunder Ground Forces HQ

 

EDIT: Task for November 13th

 

From 13:00 GMT November 13th to 11:00 GMT November 14th (6:00 PST November 13th to 4:00 PST November 14th) destroy 60 ground units in Arcade battles or 30 ground units in History battles or 30 ground units in Full Real battles.

 

You can check progress in Profile- achievements -> achievements -> SPECIAL

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/77462-ground-forces-closed-beta-announcement/

 

Zamknięta beta rozpocznie się przed 4 grudnia.

Dostęp do beta testów będzie można zdobyć wykonując rożne zadania. Pierwsze z nich zaczyna się już teraz, trzeba zniszczyć trochę celów naziemnych do jutra do godziny 12.

 

Trochę lipa.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 5-6 walk mi to zajeło ruskimi maszynami.
 

Od Czwartku, 14 listopada godziny 12:00 do Piątku, 15 listopada godziny 12:00:
Latając na jednej z maszyn: A6M2, P-39N-0, Spitfire Mk.IIb, Yak-1B i Bf.109E-3
 
  • Zestrzel 35 wrogich maszyn w Bitwach Zręcznościowych
  • Zestrzel 18 wrogich maszyn w Bitwach Historycznych
  • Zestrzel 6 wrogich maszyn w Bitwach Realistycznych
Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit.

Pomyliłem się chyba post wyżej nie doczytałem.... sory.

Czyli ukończenie wszystkich misji gwarantuje klucz?

 

Czy będą jeszcze wybierać najlepszych z najlepszych?

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit.

Pomyliłem się chyba post wyżej nie doczytałem.... sory.

Czyli ukończenie wszystkich misji gwarantuje klucz?

 

Czy będą jeszcze wybierać najlepszych z najlepszych?

 

 

Tyle co na stronie pisza:

 

 

 

W ciągu najbliższych trzech tygodni będziemy ogłaszać wyzwania, by wyłonić naszych najbardziej zdeterminowanych i lojalnych pilotów.
Podejmij i ukończ nowe zadania bojowe, by uzyskać dostęp do Zamkniętych Beta Testów oraz możliwość wygrania innych wartościowych nagród, jak wyjątkowe t-shirty czy zegarki War Thunder. Im więcej osiągniesz, tym większe będą Twoje szanse. Rozpoczęcie testów ma planowo nastąpić przed 4 grudnia.
 
 
Nie wiem jak to interpretować.
 
Moze na forum War Thundera jest coś więcej.
Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...