Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest 3:

 

Od Piątku, 15 listopada godziny 12:00 do Soboty, 16 listopada godziny 12:00:
Latając na dowolnych maszynach.
 
  • Zestrzel 30 wrogich myśliwców w Bitwach Zręcznościowych
  • Zestrzel 10 wrogich myśliwców w Bitwach Historycznych
  • Zestrzel 5 wrogich myśliwców w Bitwach Realistycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle co na stronie pisza:

 

 

 

W ciągu najbliższych trzech tygodni będziemy ogłaszać wyzwania, by wyłonić naszych najbardziej zdeterminowanych i lojalnych pilotów.
Podejmij i ukończ nowe zadania bojowe, by uzyskać dostęp do Zamkniętych Beta Testów oraz możliwość wygrania innych wartościowych nagród, jak wyjątkowe t-shirty czy zegarki War Thunder. Im więcej osiągniesz, tym większe będą Twoje szanse. Rozpoczęcie testów ma planowo nastąpić przed 4 grudnia.
 
 
Nie wiem jak to interpretować.
 
Moze na forum War Thundera jest coś więcej.

 

 

No właśnie to samo czytałem po angielsku

i dlatego napisałem wyżej że - 10 godzin dziennie.

 

Bo też nie wiem do końca jak to rozumieć.

 

I teraz jak nie dostaniesz klucza

i zapytasz dlaczego

to ci odpowiedzą

że przecież pisało że najbardziej wytrwali

czyli Pan sie nie zalicza

bo inny grał 15 godzin dziennie

i jest lepszy do beta testów.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba tych zadan wypelnic aby byc wmiare pewnym wejscia do bety?

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

 

 

Chyba tylko 3. Ja 3 mam wypełnione. Zobaczymy.

 

OK myliłem się. Zadanie 4:

 

 

Latając na niemieckich samolotach.
 
  • Zestrzel 40 wrogich maszyn w Bitwach Zręcznościowych
  • Zestrzel 10 wrogich maszyn w Bitwach Historycznych
  • Zestrzel 5 wrogich maszynw Bitwach Realistycznych
Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak przy większości beta testów, np tam gdzie są ankiety (np do TESO), więcej czegoś, np wypełnienia ankiety, znaczy że masz większe szanse... ale jak wybiorą sobie 1000 osó z 2 milionów chętnych... to i tak są malutkie, że się dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich system tłumaczenia jest mocno mętny, ale jak zrozumiałem, że wystarczy mieć odblokowane X maszyn poprzedniego levelu, żeby wziąć coś z następnego.

Mam przy okazji nadzieję, że urealnią trochę ilość wymaganego na odblokowanie modułów expa, szczególnie na niskich tierach, bo obecnie to jakieś jaja są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niskich? Co powiedzieć o wysokich, gdzie musisz naciułać 1,5 miliona expa żeby samolot przestał latać jak cegła ;)

 

btw wstepna lista zmian: http://warthunder.pl/news.php?readmore=131

 

Szkoda, że likwidują exp x5. Już nie będzie takich wyników:

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/684841644754669725/4289E89ECEE51D9D8DA1569E35E52093F6D28D86/ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niskich? Co powiedzieć o wysokich, gdzie musisz naciułać 1,5 miliona expa żeby samolot przestał latać jak cegła Dołączona grafika

 

btw wstepna lista zmian: http://warthunder.pl/news.php?readmore=131

 

Szkoda, że likwidują exp x5. Już nie będzie takich wyników:

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/684841644754669725/4289E89ECEE51D9D8DA1569E35E52093F6D28D86/ Dołączona grafika

 

Po czym wnosisz, że nie będzie już eventów x5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś inaczej to rozwiążą, ale skoro mają zlikwidować paski postępu i zmienić tierowanie to doświadczenie po prostu zniknie Dołączona grafika teraz żeby odblokować kolejny tier, będzie trzeba podmaksować kilka samolotów z poprzedniego... 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież expa nadal będzie się zbierać, coś źle przeczytałeś.

 

 

 

Oznacza to, że doświadczenie zebrane przez udane akcje w grze daje graczowi dostęp do nowych modyfikacji i przybliża go do odblokowania nowego samolotu w drzewku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś inaczej to rozwiążą, ale skoro mają zlikwidować paski postępu i zmienić tierowanie to doświadczenie po prostu zniknie Dołączona grafika teraz żeby odblokować kolejny tier, będzie trzeba podmaksować kilka samolotów z poprzedniego... 

 

Maksujesz samolot i dopiero później możesz zebrać kilkadziesiąt/set tyś. xp żeby odblokować kolejny samolot na ścieżce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo bo devserver jest już dostępny.

 

Najlepiej jest w miarę możliwości wykupić wszystkie odkryte samoloty. aby po patchu, nie musieć ich odkrywać ponownie.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksujesz samolot i dopiero później możesz zebrać kilkadziesiąt/set tyś. xp żeby odblokować kolejny samolot na ścieżce.

 

Niekoniecznie maksujesz:

 

 

Aby opracować następny samolot nie trzeba odkrywać wszystkich modułów a co ważniejsze nie jest wymagane ich kupno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ten patch pozwoli na znacznie szybszy zakup niektórych maszyn. Przykładowo teraz w drzewku UK jestem na 11 poziomie. Mam wszystkie samoloty z dwóch gałęzi myśliwców (do 11 lvl) i jeszcze Spitfire'a Mk IX z 13 poziomu (pozostałość po zmianach w 1.35). Jako, że już teraz mam wymaksowanego Typhoona Mk Ia (teraz 7 lvl) i ogólnie wszystkie samoloty które aktualnie są poniżej Typhoona 1B/L (teraz 13 lvl)  to powinienem mieć spełnione wszystkie wymogi żeby po wejściu patcha kupić Typhoona 1B/L od ręki (bo wymaksowałem poprzedni samolot w gałęzi i mam praktycznie większość samolotów które pewnie podpadną pod poziom niżej). W aktualnym systemie musiałbym jeszcze zdobyć 2 lvl'e, żeby dostać ten samolot.

 

Podobnie w USA (teraz jestem na 10 poziomie) - z nowego drzewka które ujawnili wynika, że muszę tylko dokupić F4U-1C żeby móc odblokować P-51, a tak się składa, że mam już połowę wszystkich modułów na F4U-1d i wymaksowany samolot który znajduje się w drzewku pod P-51 (czyli P-63), więc całość zajmie mi tylko chwilkę. Fajnie Dołączona grafika.

 

Mam tylko nadzieję, że wprowadzą wreszcie nowy model lotu dla Fw-190D-12, bo wygląda na to, że nie zdążę odblokować 16 poziomu u Niemców i kupić Ta 152, więc żeby dostać ten samolot będzie trzeba latać Foczką Dołączona grafika.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 zestrzeleń, straty 2 samoloty. Chyba coraz więcej ludzi z WoTa sie przenosi bo bitwa przegrana. Nastpęny w kolejce miał 3 zestrzelenia.

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 zestrzeleń, straty 2 samoloty. Chyba coraz więcej ludzi z WoTa sie przenosi bo bitwa przegrana. Nastpęny w kolejce miał 3 zestrzelenia.

 

 

(Ground Strike) Surface Units destroyed: 0

Tak, to na pewno wina ludzi z WoT Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to planuje zakup Oculus Rifta, ale jakby ktoś chciał sobie zbudować 'wirtualny' sprzęt to tutaj jest projekt open source FOV2GO: http://projects.ict.usc.edu/mxr/diy/fov2go/

 

 

Żeby mieć dostęp do odkrytych samolotów po patchu należy do "zamówić" czy trzeba też wprowadzić do służby ?

 

 

Ja zrozumiałem to tak że należy mieć tylko kupiony.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...