Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale można to udostępnić w sposób w który nie będą cię

w stanie namierzyć np. przez sieć tor z kafejki internetowej.

 

Zanim ogarną co się dzieje nikt nie będzie już pamiętał kto wtedy siedział przy tym kompie :)

 

A z betą miałem rację, wybrali kilku a reszta czeka w kolejce.

I w sumie nie wiadomo czy się doczekają 

przed open betą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  ściąga się nowy patch 1.37:

 

http://warthunder.com/en/game/changelog/

 

.

.

- Any researched but un-purchased aircraft from 1.35 can be purchased without researching and upgrading previous planes in a line.

 

.

.

 

Miło Dołączona grafika Kupiłem wcześniej jakies 20-25 samolotów zeby nie odkrywać ich  na nowo Dołączona grafika

 

I opis nowego mechanizmu rozwoju.: http://warthunder.com/en/news/372/current/

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pakiety ze steam... jeśli posiadam już którąś z oferowanych tam maszyn to czy otrzyma na konto równoważnik w postaci złotych orłów? Konkretnie mam na myśli zestaw Ace Advanced Pack i Typhoona Mk.1B, kórago posiadam na koncie za udział w becie.

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Dołączona grafika samoloty się nie dublują i nie ma żadnej rekompensaty ;) A ace advanced pack można kupić tylko raz dla jednego konta z tego co pamiętam.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, znowu coś grzebali mocno z fizyce. Pierwsza bitwa absolutna porażka.

 

Gra zamiast chodzić szybciej chodzi wolniej.

 

Cięzej się trafia, ale zarabia sporo więcej.

 

No cóż trzeba będzie się przyzwyczaić.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dowalili tym paczem Dołączona grafika tragedia z matchmakingiem - mieszanie nacji i tierów doprowadza do szału... po staremu wychodzi ~ +/- 10... W rezultacie spity ze starego 11 tieru rzuca na migi 15 (tier 20)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy jest jakby więcej, ale exp to jakaś porażka. Zamienili exp na RP w stosunku 10:1, ale koszty zostały chyba po staremu, więc ciągnie się strasznie. Poza tym podzielili zdobyte RP na odblokowanie modułów i odblokowanie samolotów po połowie, co też nie przyspiesza. Mam wrażenie, że do odblokowywania modułów zdobyte RP są aplikowane do każdego samolotu (czyli np. 30 RP na moduły przy 3 użytych w bitwie samolotach nie dzieli się po 10 na każdy, tylko każdy dostaje 30), ale musiałbym się temu przyjrzeć jeszcze.

 

5 tierów to nieporozumienie, rozrzut maszyn w bitwie jest straszny.

 

Chodzi u mnie porównywalnie, za to zmienił się model lotu w bitwach arcade na bardziej realistyczny - ciasne zwroty i gwałtowne manewry skutkują często znaczną utratą wysokości, gdy skrzydła tracą siłę nośną. Od razu bitwy przeniosły się kilkaset metrów wyżej i latanie tuż nad ziemią jest trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: prototypy 3 Rzeszy - sporo samolotów:

http://sploid.gizmodo.com/the-definitive-collection-of-secret-nazi-weapons-1473126559?utm_campaign=socialflow_gizmodo_facebook&utm_source=gizmodo_facebook&utm_medium=socialflow

 

Należy niemieckim inżynierom przyznać ze mieli wyobraźnię.

 

BTW z ruskimi samolotami to już ku*** przesadzają. Dosłowanie autoaim na pilota. H2H zawsze kończy się zwycięstwem ruskich i nie pomaga nawet trafienie z amerykańskiej 37mm. Dzisiaj jakiś ruski mysliwiec trafiłem 7 razy z 37mm nie mówiąc o 12,7mm zanim spadł. No po prostu smiech na sali.

 

@Edit

 

Grając Japończykami na 2 tierze można się pochlastać.

Siadam kolesiowi na ogon, opróżniam  magazynek z 200-300 metrów nic. Przłeadowałem 2 magazynek, ooo udało się krytyka zrobić!!!! 3 magazynek zestrzelenie. Ehhhhhhhh. Czym oni szpilkami strzelają.

 

12.7mm u amerykanów tez teraz ssie. kiedyć Corsaisrem bombowce się szybko zestrzeliwało. Teraz nieźle trzeba się w mysliwce nstrzelać, słowem bida.

 

 

Widze ze najlepiej na patchu wyszli niemcy i ruscy oczywiscie. Brytolami jeszcze musze pograc.

 

BTW przeleciełem dzisiaj przez bunkier i nic mi się nie stało. Później lekko musnąłem czubek drzewa, i samolot niszczony. WTF???

 

Gaijin idą w ślady WoT??

Edytowane przez tom256
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko na ruskach skupiłem i to był dobry wybór, ich 20-stki robią sieczkę a 37 i 45 rozrywają ciężkie myśliwce jednym pociskiem.. tylko trzeba trafić. ;>

Jakieś promo, dają dwa samoloty premium -> http://warthunder.com/pl/news/159-War-Thunder---Magia-wit-pl

Tzn. nie dosłownie dają tak jak w wot, bo nie wystarczy się zalogować żeby dostać tylko trzeba trzepać misje do chyba 12 stycznia dzień w dzień. Dołączona grafika

Dzisiaj było na amerykańską premkę - zniszczyć 5 samolotów a na ruska - 10 celów naziemnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku widać że KV-1 zrobiony ze Stallinium. Rozwala kilka czołgów bedąć okrążonym. No ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Zresztą co do OP rosyjskich czołgów, to chyba nie ma wątpliwości.

Generalnie zapowiada się jednak ciekawie.

 

BTW FlakPanzer fajny Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku widać że KV-1 zrobiony ze Stallinium. Rozwala kilka czołgów bedąć okrążonym. No ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Zresztą co do OP rosyjskich czołgów, to chyba nie ma wątpliwości.

Generalnie zapowiada się jednak ciekawie.

 

BTW FlakPanzer fajny Dołączona grafika

 

Jak Niemcy weszli do ZSRR w 1941, to wszystkie ich czołgi mogły jedynie marzyć o przebiciu KW, trzeba było sięgać po przeciwlotnicze 88 i 105mm, a i te miewały problemy. Armata KwK42 na PzIV trochę pomogła, ale nadal KW był twardym orzechem do zgryzienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Niemcy weszli do ZSRR w 1941, to wszystkie ich czołgi mogły jedynie marzyć o przebiciu KW, trzeba było sięgać po przeciwlotnicze 88 i 105mm, a i te miewały problemy. Armata KwK42 na PzIV trochę pomogła, ale nadal KW był twardym orzechem do zgryzienia.

 

 

Masz absolutną rację, ale wynikało to z tego że większość ówczesnych czołgów w armii niemieckiej to był czeskie Pz 38, i lekkie niemieckie Pz II i PzIII, które nie był w stanie przebić pancerza KV-1. PzIV zdecydowanie stanowiły wówczas mniejszość.

Niemniej do tego KV-1 strzelały miedzy innymi PzIV z 75mm L43 jak sądzę, który zajechał go z boku. Czy T34 1941. Sam zobacz:

 

Filmik

 

Przewiń do: 25:20

 

No cóż może inne czołgi cięzkie też będa takie twarde.  Czas pokaze. Póki co cięzko coś przesądzać.

 

BTW. Osoby które kupiły pakiet  z czołgami otrzymało niedawno dostep do beta Ground Forces.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

War Thunder - Podejście nr.2

Znowu pobrałem tą grę, tym razem z samozaparciem że przed 1k bitew jej nie usunę.

Pierwsza bitwa chwile po starcie leci dwóch na czołówkę pierwszy spadł, potem strzelałem w drugiego ale niestety mnie zdjął, wróg jednak dostał cios krytyczny.Chwile po zestrzeleniu patrzyłem "pośmiertną" kamerą  spada zaraz się rozbije pomyślałem niezły start 2 fragi, ale szczęście nie trwało długo kawałek za mną leciał "sojusznik" lekko musnął NIEZDOLNEGO do dalszego lotu samolocika i bum asysta. 

Pytam się was co to ma być samolot zestrzeliłem ja a sojusznik "kopnął leżącego ". Dziwne to był bug czy coś innego?

 

Minus dla tej gry za to że na AB gdy ktoś siądzie na ogon to dostaje nieograniczoną władzę ekstremalnie trudno wygrać takie pojedynki można tylko przedłużać swoją agonię.Sprawa ta wygląda zupełnie inaczej gdy mam do dyspozycji strzelca tylnego , który bardzo nie lubi się z pilotami ;)

 

Małe pytanie czy jest jakiś sposób na zrzucenie bomb bez nurkowania bo bombowce są mocno niestabilne przy ~300kmh.

Oraz czy mógłby ktoś polecić myśliwce z dobrym uzbrojeniem oraz bombowce z odpowiednią "demokracją" Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomby rzuca się spacją, w większości bombowców masz widok bombardiera pod F7.

 

Co do asyst, to mechanizm ich przyznawania to jest magia, a przynajmniej mi nigdy nie udało się wysnuć sensownych wniosków. Jedyne, co zauważyłem, to że zabicie pilota zawsze daje killa. Pamiętaj też, że płonący samolot nie jest automatycznie uznany za zestrzelony (tym bardziej, że czasami potrafi zgasnąć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...