Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Bitwy nocne w Ground Forces:

 

 

Tiger 2 jest swietny :D

 

 

BTW czy przypadkiem niemieckie czolgi nie mialy przeciwbieznych gasienic???

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De facto to 600 golda, bo sloty są dwa - 3:00 do 7:00 i 16:00 do 20:00. Pytanie komu się będzie chciało w środku nocy zrywać :P

 

Dlatego napisałem 300 :P

 

Dobra okazja żeby dopakować strzelców w bombowcach za Golda :D

 

BTW Wszystkie Spitfire dzisiaj -30%

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat: podczas swojej gry skupiałem się na niemieckim drzewku i cały czas żałowałem, że nie będę mógł zdobyć odrzutowca zdolnego konkurować z najlepszymi takimi maszynami z innych krajów.

 

Teraz się okazuje, że Niemcy w najbliższym patchu dostaną F-86 i Miga-15 :D. Wprawdzie zabije to trochę różnorodność w grze, ale z mojej perspektywy nie mogłem prosić o więcej szczęścia - całe stadko FW, klasyk w postaci Me-262 i teraz jeszcze 2 najlepsze samoloty z drzewek USA i ZSRR ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nowy patch, a oto spora lista zmian:

 

Z ciekawszych:

-samoloty będą tańsze i wymagały mniej RS

-rozdzielony spust dla rożnych broni

-przeładowanie będzie zależało od kalibru

-Schräge Musik

-kilkanaście nowych samolotów

-trochę poprawek w modelach lotu i optymalizacja

 

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/123092-preliminary-patchnotes-139/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zmianą jest zmniejszenie liczby punktów potrzebnych do odblokowania nowego samolotu. Wprawdzie teraz będzie trzeba kupić aż 6 maszyn żeby awansować na wyższy poziom, ale przynajmniej nie będzie już to takie nużące - nowe samoloty w hangarze zawsze zachęcają do dalszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z nowym patchem. Doczłapałem się do BF109G-6. I z 30mm ten samolot robił sieczkę dosłownie ze wszystkiego. B'n'Z z  z dużej wysokości i każdy myśliwiec rozlatywał się już od pierwszego trafienia. A ta 30mm ostro siekała seriami. Zdarzało się zestrzelić B17 krótką serią.

Magazynek wystarczał spokojnie na 3-5 samolotów.

 

Teraz w nowym patchu wystrzeliwuje cały magazynek  we wrogi myśliwiec i nie ma trafienia  :shock:  .

 

Ciekawe jak Kingcobry. Jak9 jeszcze daje radę ale lekkiego czuć nerfa. Cześć ruskich jakoś gorzej lata. Ale ruskie lasery 20mm dalej są :P

 

Dla odmiany Spitfire zrobiły się za to zabójcze i widzę że małe kalibry teraz są znacznie mocniejsze.

Dość dobrze się nimi trafia mimo ze działka mają na skrzydłach.

 

Znowu trzeba się przyzwyczajać do nowych realiów gry :???:

 

 

Mam wrażenie ze zmniejszyli siłę rażenia bomb za to bombowce częściej przeładowują na arkadii.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie mogłem w nic trafić z 30mm i zawsze miałem wrażenie, że co drugi pocisk w magiczny sposób znika zaraz po wystrzeleniu. Korzystając z obniżonych wymogów co do ilości xp kupiłem wczoraj Bf-109K-4, który domyślnie ma właśnie tylko 1x30mm i w kilku bitwach zestrzeliłem tylko jeden samolot, który akurat leciał sobie po linii prostej :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnienie niskich kalibrów to IMHO dobry pomysł, bo walka za pomocą 7.62mm i (w mniejszym stopniu) 12,7mm przypominała tragifarsę.

 

Tak, tylko przed chwila w brzuch bombowca puściłem dość długa serie BF109G-6. I co???? Nic, poleciał dalej. A ponoć podczas wojny wystarczało 1 trafienie w30m w myśliwiec lub 4 trafienia w bombowiec.

Trafiałem na pewno bo mam jeszcze smugowe pociski, a z bombowca iskry leciały.

Teraz nawet FW190 jest ciężko zestrzelić z 30mm. :/ Jakieś tam trafienia i leci dalej, wcześniej 1-2 i spadał w płomieniach, jak zresztą każdy inny mysliwiec.

 

Inna sprawa ze buff małych kalibrów totalnie zmienia cały balans w całej grze.

 

Ehhhh naprawdę szkoda mi tego BF109 G-6 bo doczłapałem się do niego niedawno. I grało mi się nim po prostu rewelacyjnie. Chyba najlepiej ze wszystkich samolotów - sam przyjemność. A teraz ta 30mm to żart. Sprawdzałem nawet czy na 20mm mi się nie przełączył, ale to po prostu 30 tak ssie teraz. Próbowałem tez Me410, ale nie mogę teraz nic trafić. Wcześniej ledwo spust nacisnąłem i kolesia masakrowało i spadał. Może jak więcej pogram i się przyzwyczaję..... :/

 

No i jak pomyśle sobie że wszystkie późniejsze niemce maja 30mm to mi się grindu odechciewa.

Albo przerzucę się na brytoli, nimi się cały czas świetnie gra. :)

 

 

Gaijin - Please no more patch, please!!!!! 

 

 

 

Edit: Jesli maly kaliber dostał buffa, a B17 ma ich .....yyyyyy.... dużo..... hmmmm ;)

Edit2: Każdy pas amunicyjny ma ten sam skład. lol

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przycisk oddzielnie dla tego działka ustawiliście? :P na początku narzekałem na g2 i okazało się, że gondole mi nie strzelały :P

 

tak btw trzydziestka ma mniejszą prędkość wylotową od innych kalibrów, także to, że zalicza trafienia wcale nie musi oznaczać, że trafiliście akurat z tego działka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przycisk oddzielnie dla tego działka ustawiliście? :P na początku narzekałem na g2 i okazało się, że gondole mi nie strzelały :P

 

tak btw trzydziestka ma mniejszą prędkość wylotową od innych kalibrów, także to, że zalicza trafienia wcale nie musi oznaczać, że trafiliście akurat z tego działka...

 

 

Pociski mam jeszcze smugowe dodatkowo na samolocie widać błyski jak trafiasz. Poza tym przeładowuje mi 30mm, wiec muszę nimi strzelać :P

 

BTW Gracze na forum WT narzekają ze po patchu niemieckie samoloty z 4 tieru stały się niegrywalne.

Chyba coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem negatywnych zmian w moim FW-190D-12,  z K-4 jak już mówiłem nic nie mogę ustrzelić, ale lata się nim lepiej niż w poprzednim patchu (wtedy go nie miałem, ale trochę polatałem na lotach próbnych). G-6 to padaka, ale on dla mnie zawsze był beznadziejny, muszę jeszcze przetestować G-10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnienie niskich kalibrów to IMHO dobry pomysł, bo walka za pomocą 7.62mm i (w mniejszym stopniu) 12,7mm przypominała tragifarsę.

 

O ile można nazwać to walką bo po wyższych tierach kule odbijają się od kadłuba. 

Są samoloty w które mogę wpakować 3 magazyniki i ani jedna kula nie spowoduje uszkodzeń.

 

Ps. postanowiłem że nie będę inwestował żadnej gotówki w tą grę

ale widzę że idzie to jak krew z nosa. Zanim dojdę do tych lepszych samolotów 

to może minąć jeszcze jakiś czas... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...