Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

A z jakich odległości wy strzelacie tymi karabinami maszynowi? Ta gra stara się oddawać realną balistykę pocisków i jeśli strzelacie w opancerzoną maszynę na dużym dystansie to oczywiste, że pociski odbiją się jak piłeczki (przypominam, że to amunicja AP, nie HE!), szczególnie jak nie macie ulepszonego pasa amunicyjnego.

 

Inaczej wygląda to też na Arcade, a inaczej na RB, w tym drugim trybie P-47/P-51 spokojnie strącają wszystkie myśliwce. Wczoraj ścigałem FW-190D-9 moim Spitfire'em i dla postrachu na dystansie ~300m podczas jego manewru puściłem mu krótką serię z samych km'ów (4x 7,9mm) - jako, że był to bardzo bliski dystans przebiłem jego pancerz bez problemu i ta króciutka seria skończyła się jego podpaleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie miał dostępu do bety to teraz chyba wszyscy dostaną :)

Od 26 kwietnia godziny 0800 do 27 kwietnia godziny 0800

Odnieś 10 zwycięstw oraz zniszcz 50/15/5 wrogich samolotów

Natychmiast po wykonaniu zadania otrzymasz dostęp do zamkniętej bety.
Wystarczy że się przelogujesz.

 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktoś jeszcze nie miał dostępu do bety to teraz chyba wszyscy dostaną :)

 

Akurat przedwczoraj usunąłem WT a ściąganie przy moim transferze to +6h  Więc żegnaj Ground Forces ;/

Mam nadzieję że pogram sobie w open beta na przełomie maja i czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja ten Ground Forces, pogralem i czekam na wiecej bo narazie tylko 4 tiery.

Grafika wzgledem WoT to jak niebo a ziemia, i wcale nie dziala gorzej.

 

Na początku jest wrażenie strasznego bajzlu, ale to mija, a gra jest naprawdę w pytkę. Model uszkodzeń IMHO dużo ciekawszy niż w WoT, choć na razie z racji małej ilości graczy balans trochę leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF pogralem tylko chwile, ale sterowanie troche dziwne po tylu godzinach w WoT. W wot byly biegi + serowanie wasd, gdzie puszczenie klawisza stopowalo czolg, tutaj czolg potrafi sie jeszcze jakis czas toczyc. Mozliwe ze w ustawieniach jest klawisz od hamulca, ale nie mialem czasu sprawdzac. Wazne jest jedno, szykuje sie prawdziwie kozacka gra, jesli dodadza jeszcze statki :twisted2:  WoT bedzie musial mocno sie postarac aby utrzymac (najwyzej zostana Ci co juz duzo wydali na ta gre).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wam zazdroszczę, zdobyłem wczoraj dostęp (pomimo weekendowego WR oscylującego w granicach 10% ;)), ale nie mam kiedy pograć.

 

Tak wogóle to dostępne są łączone lądowo-powietrzne bitwy, czy tylko czołgowe rozgrywki?

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie niestety nie załapałem na klucze a z eventu to...nie moge nic zestrzelić w trybie sim, bo jednak bez jakiegos softu do FOV, kamery, i dobrego kontrolera sie nie da na klawie i myszy....

Wystarczy w arcade zastrzelić 50. Sam grałem w realistyczne bitwy i tam jest juz znacznie trudniej. W sterowaniu są chyba 4 czy 5 kontrolerów i z doświadczenia wiem ze grając na myszce to tylko sterowanie jej dedykowane daje rade, przycinać trudno nawet zwrot wykonać.

 

Maźnięte z Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...