Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie

Co prawda grałem tylko is1, do 2 nie doszedłem ale cienki jest...tygrys lepiej wypada, czy pantera.  Tygrysem lepiej sie prowadzi, czasem b.dużo odbija ale to czasem... :P

Nie czuc takiej nierówności jak w Wot, pod tym względem jest lepiej, trafisz w weakspota to przeważnie pozamiatane. Tu wybuch ammo, tam rozwalenie działa(strzał z takiego powoduje explozje pocisku i oderwanie wieży)

 

Ale pierwsze czołgi rus są ciut lepsze, bo działa przeważnie mają penetracje lepszą, o tyle lepszą że przeważnie nie trzeba za bardzo celować, inaczej niż u Niemców

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.

 

Ja ogólnie bardziej lubię T-26, bo Pz II z tym jego działkiem to potrafi pukać do wroga do upojenia, przynajmniej dopóki się nie odkryje topowej amunicji.

 

Co do samej fizyki - IMHO jest ok, poza właśnie skręcaniem. U ruskich mniej to widać, bo czołg wolniejszy, ale niemiaszki pierwszego tieru to normalnie Armed & Furious: Panzer Drift odstawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrycie topowej czy w ogóle lepszej amunicji to jedno a co innego załadowanie jej .

 

Jak dopiero po kilku bitwach załapałem gdzie to się robi .

 

Mam pytanie do ludków którzy grają pierwszym Stugiem - na jakie tiery/wozy on maksymalnie trafia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na KW-2 nawet rzucalo

Najczesciej jednak walczyłem z T-26, T-28, T-34, KW-1 trafialy sie tez suczki 122

 

Lecz nawet pierwszym Stugiem mozesz KW-2 sciagnac na strzala, albo wywalic 20 pociskow i nic nie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku sesjach z grą stwierdzam że na razie mi się podoba .

 

Owszem gra się kompletnie inaczej niż w WoT-a , mapy znacznie większe i dużo bardziej pofałdowane , do tego aktywne elementy na mapach , fizyka jazdy trochę przeszkadza ale da się żyć .

 

Co ciekawe często ginę od eksplozji ammo racka czy wskutek pożaru , w WoT mi się to prawie nie zdarzało - ale tutaj nie ma paska HP tylko uszkodzenia krytyczne więc stopień występowania też jest uzasadniony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest dziwnego w tym, że dolne płyty, wszelkie wizjery i wlazy są słabszymi punktami?

 

Dalej nie ogarneli tego <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ianego launchera. Od zeszłego roku nie da się ściągnąć żadnego patcha >200MB. 9B/s... za ponad 800 dni będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na odwrót, zaczyna od 200kb i spada do 0. Ale tylko przy dużych patchach - małe lecą sobie radośnie 0,5-1mb. Wersja windowsa też nie gra roli (to samo na W7 co na XP).  3 z 4 moich znajomych ma ten problem. Szybciej wychodzi nam ściągnąć cała grę ze steama niż czekać na patchowanie. U mnie w dodatku launcher kompletnie zabija połączenie internetowe (nawet jak stoi na tym 0kb). Na forum WT radzą żeby ograniczyć w configu ilość połączeń ale i to nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych 3 twoich znajomych jest podpiętych do sieci za pomocą tego samego dostawy czy nawet sieci czy każdy ma kompletnie inne łącze ?

 

Z netem się łączysz bezpośrednio czy masz jakiś router / AP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dość duży problem z ściąganiem (30kb/s) ale dzisiaj leci w miarę ~120kb/s

Zostało 16h ściągania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy u kogo .

 

U mnie zarówno WT jak i sam patch ściągnął się dość szybko .

 

@Duelist

 

Sprawdź jaki masz pink do IP : 94.23.231.105 .

 

Także zrób tracert ( Win+R > cmd > tracert i wpisz ten IP ) do tego serwera .

 

Ponoć to adres serwera gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reyden

Około której godziny ściągałeś, bo problem występował ~16:00

 

 

Obecnie nie narzekam, bo prędkość to wina orange nie WT ... od maja umowa jest  do 10 mb/s, a cwaniacy puszczają 1,3mb/s. Wojna pewnie nic nie da, bo orange "nie gwarantuje żadnej  prędkości transferów"

Czyli ciesz  się człowieku, że łaskawie obdarzyliśmy internetem. Nie będę już wspominał o zrywaniu połączenia w losowych momentach na 10-30 min......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem , jakiś czas po tym jak pojawił się news o open becie GF .

 

Na pewno po godz. 16 .

 

A co do neta - to jak masz napisane w umowie , prędkość gwarantowana XX mbit/s czy do XX mbit/s ?\\

 

Zresztą nawet jak by był ten drugi przypadek to 1,3 mbit/s to trochę mało , może linia nie wyrabia .

 

Ale koniec OT .

 

Wracamy do gadania na temat gry .

 

Stug ( ten pierwszy ) wymiata , jeszcze tylko odkryć pociski HEAT .

 

Coraz bardziej zaczynam ogarniać tą grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemacik w co w ogóle iść. W sumie tutaj większa kampa niż wot, bo wiadomo cel trzeba samemu wylukać a nie pchać się po lufy także może by było optymalnie zacząć od TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Niemców Stug Ausf. C jest nawet fajny , jak reszta to nie wiem .

 

Jak u ruskich to nie wiem .

 

Z drugiej strony nawet największy twardziel nie wiele zdziała jak dostanie serią od arty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej - dla każdego czołgu trzeba ją odblokować osobno .

 

Możliwe że odblokowywane się działa o różnym kalibrze .

 

Sama Arta wygląda jak by na raz strzelało nie jedno działa ale cała bateria a nawet kilka , pokrywa ogniem zaznaczony fragment terenu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej - dla każdego czołgu trzeba ją odblokować osobno .

 

Możliwe że odblokowywane się działa o różnym kalibrze .

 

Sama Arta wygląda jak by na raz strzelało nie jedno działa ale cała bateria a nawet kilka , pokrywa ogniem zaznaczony fragment terenu .

 

Ogólnie fajne, stoję za kamieniem, przede mną wróg to zamiast się wychylać żeby dostać gonga to zrzucam mu artę na łeb. LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reyden

 

Różne sieci. Jedynie jeden ma tego samego dostawcę (Orange - neo.). Kolega z UPC (chyba, muszę go zapytać) nie ma tego problemu.

 

Zrobiłem też ten tracert. W jednym miejscu mam przekroczony limit czasu. Ale nie sądze żeby miało to jakiś wpływ - launcher działa głównie poprzez torrent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę się połączyć w grze z chatem i tym samym dołączyć do plutonu.


Coś czuję, że artyleria zabije tą grę szybciej niż się wszystkim zdaje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wypadają Wam FPS? Bo na laptopie z sygnatury na minimalnych ustawieniach ciężko z 20 kl/s.

Jak wyglądają wymagania sprzętowe? GPU czy CPU jest ważniejsze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...