Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo zależy od mapy.

 

Na sprzęcie z podpisu ( tyle że bez OC )  przy detalach wysokich raz jest 40-50 fps a raz nawet do 20 fps nie dobija .

 

Choć i tak silnik / grafika lepsze niż u konkurencji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobić żeby zagrać w Betę na istniejącym koncie WT? Zaktualizowałem, odpaliłem WT i co...same samoloty. Bitwy czołgowe są do wyboru ale żadnego czołgu nie mam w garażu.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne .

 

Masz w drzewku lub na pasku samolotów/czołgów jakieś czołgi ?

 

Domyślnie powinieneś mieć niemieckiego Pz II C i ruskiego T-26 .

 

Edit.

 

Może masz samolot zamiast czołgu na pasku , coś w tym stylu :

 

post-1686-0-91044300-1400411903_thumb.jpg

 

Tam wybierasz jakim pojazdem chcesz grać , powinien tam być Pz II C .

 

Zaznaczasz go i klikasz tak jak na tym screenie :

 

post-1686-0-98695800-1400412019_thumb.jpg

 

Potem klikasz to battle i gotowe .

 

 

 

 

 

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra na ostatnim trybie ale artyleria to jakieś nieporozumienie, gościu może zajrzeć za skałkę gdzie stoję i mnie instant zniszczyć. Jeszcze głupsze rozwiązania niż w wot mają. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Arta to też broń obusieczna .

 

Jak w ferworze walki namierzysz jakiś fragment mapy i dasz atak arty to przez przypadek możesz swojego ubić .

 

Z dobrych cech arty - nie ma zasięgu przez całą mapę , choć początkowo myślałem że jest - parę razy podczas startu gry widziałem jak arta ostrzeliwała naszą bazę .

 

Ale to najwyraźniej debile z naszego teamu strzelali , zresztą debilizm w postaci bezcelowego strzelania jest tutaj widoczny aż nad to .

 

Nie dość że możesz oberwać od swojego to jeszcze ten dym , są momenty że na mapie nic nie widać .

 

Do tego niedzielni kierowcy co w połączeniu z pułapkami na mapie dopiero daje popalić .

 

Nie wiem czy to bug gry czy to problem z moim łączem - zauważyłem że niektórzy gracze ładują się z opóźnieniem  .

 

Z drugiej strony - mam pytanie czy jakieś czołgi posiadają km-y w tej grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-50, która była scoutem w WoT tutaj niszczy wszystkie czołgi, stugi, pz4 itp.

Próbuję dać szansę tej grze ale marnie to widzę. ;> Jak nie możesz kogoś zabić to zrzuć artę i tyle w temacie. Ale mogli by to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o wyłączyć w trybie sim.


W sumie nawet nie wiem czy mi się chce z WoT 1.5 użerać, bo od 15 bitew czy to w plutonach czy samemu nawet jednej gwiazdki nie mogę zbić a większość bitew wygląda tak w moim wykonaniu.

 

uLns4Eel.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką amunicją strzela T-50 ?

 

Tutaj mocno liczy się penetracja pocisku - a ta jest różna w obrębie tego samego działa .

 

Np. armata 7,5 cm KwK 37 L/24 na maksymalną penetrację 81 mm ( amunicja kumulacyjna ) .

 

Na normalnej amunicji penetracja wynosi od 17 mm ( przy ~2 km ) do 45 mm ( strzał z ~10 m ) .

 

Ani Pz 4 ani Stug pancerzem nie powalają , choć stug ma mocny przedni pancerz - 50 mm .

 

I oba mają tą armatę .

 

Więc się nie dziw jak dostajesz pociskiem w ammo rack albo ktoś cię podpali to zaraz giniesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-50 jest chyba najlepszym czołgiem I ery, bo większość killi właśnie na niej jest robiona, w przodu przebija wszystko jak chce. Ale jak się ma arte to już nie trzeba się martwić, że kogoś nie przebijemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdemu musi pasowac... Mi bardziej podchodzi niz wot bo jak ktos tu pisal to chyba jej blizej do rzeczywistosci, mowa oczywiscie o trybach wyzych od arcade. Ale jak kogos meczy np w samolotach startowanie i 4-5 min czekanie az sie doleci na pole bitwy. To fakt wot lepszy bo po 20 sek jest juz"pew pew";)

@ath kilka razy uzylem arty na realistycznych i jakos nikogo nie ubilem... Dla mnie ma za duze lagi;) zreszta w ostatniej sam przerzylem 4 bombardirowki i dobrze wiedzieli gdzie jestem skoro zwykle plomby obrywalem. Czolg tez nie nalezal do super wyrzymalych bo BT-7...

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem samodzielnie punkt wpadając PZIV (czy co tam szwabskiego na start można kupić) w grupę 5 wrogich czołgów. Załatwiłem jednego, stanąłem za nim i wykosiłem resztę...początki mogą być fajne, bo wielu graczy nie ogarnia jeszcze. Zresztą ląduję stale w 3 najlepszych w bitwie. W WoT nie miałoby to prawa bytu. Za to gra wydaje się w jakiś sposób nudna. W dodatku, niewidzialność po respawn nie ratuje, miałem gościa w bazie który nas kosił ot tak sobie...

 

Jak na razie nie zachwyca, niestety. Miałem inne wyobrażenia o tej grze :(

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-50 jest chyba najlepszym czołgiem I ery, bo większość killi właśnie na niej jest robiona, w przodu przebija wszystko jak chce. Ale jak się ma arte to już nie trzeba się martwić, że kogoś nie przebijemy.

 

T-50 ma to samo działo 45mm co T-26 (rezerwowy czołg Ruskich) i BT-7... Na jednym, drugim i trzecim można dobrze kosić, jak się wie gdzie trafiać i strzela z małej odległości.

 

@Havoc - po respawnie nie jesteś niewidzialny, tylko nieśmiertelny - te 10 czy 15 sekund spokojnie wystarczy, żeby takiego campującego agenta co najmniej unieruchomić (strzał w podwozie + turret ring)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam 700k free xp i 10k złotych orłów.  :twisted2:

Nie wiem tylko w co iść, bo wiadomo niemcy lepiej wyglądają na papierze, ale jak w praktyce, czy znowu OPecja IS będzie jak w konkurencyjnej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że się płaci. :) 10k orłów + 3 miechy premium + 2 samoloty premium (o ile czegoś nie pomyliłem) kupiłem na steam za coś ok 100zł w promo na święta w grudniu, teraz to za ~140zł jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był fanatykiem bo nawet w wot już nie gram ale ta gra to straszna nędza.

 

Wydaje mi się że bardziej na miejscu byłoby porównywanie do Bety WoT. Trochę niesprawiedliwe jest porównywanie gry, która jest na rynku kilka lat do tej co jest ledwie kilka miesięcy.

Niecierpliwym proponuję na zostawienie gry na ~3 miesiące, ślimakom popłynie trochę więcej pieniędzy z powodu OBT mam nadzieję na to, że  w tym czasie doprowadzą do zadowalającej dla Was Bety.

Sam zapewne przetestuję za 3h gdy wreszcie pościągam ;> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samoloty i czołgi będą osobno czy razem na mapie?

Bo jeszcze mają dojść statki.

 

Ja myślałem że to razem będzie wszystko walczyło

ale z tego co widzę to się nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...