Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy event i do wygrania D.520.

 

http://warthunder.com/pl/news/565-Oferta-Specjalna-Dewoitine-D520-pl

 

Żeby miec pewniaka, do poniedziałku nalezy zestrzelić 360 samolotów :blink: lub mieć 420 asyst. :blink:

Łatwizna :)

 

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/540754449021408407/138ACD7A71121FD7A3C0131760B0AF62B63DAC80/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie za 7.50€:

  • Dewoitine D.520 airplane.
  • Premium account for 7 days.
  • 500 Golden Eagles.

Jakby dorzucili jeszcze troche golda to może bym sie skusił, ale zastanowię się.

Chciałbym szybko zdobyć Hortensa, a na zwykłym koncie idzie to jak krew z nosa na wysokich tierach.

 

BTW kkNd!: Fragi klepałeś jakimś konkretnym samolotem??

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mapka z miastem urozmaica rozgrywkę i to bardzo. Jest dość płaska, więc warto się chować w zabudowaniach. Występuje w trybie dominacji ( 3 lub 1 punkt). 

Z dodanych bajerów ciekawostką jest powtórka z strzałem który rozwala czołg. Pokazuje zadane obrażenia na zasadzie prześwietlenia tanka (który moduł i załogant dostał). 

Dodatkowo w hangarze można przeanalizować pancerz oraz rozmieszczenie modułów.

Ogólnie aktualizacja na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile pogralem w WOT i GF. I musze przyznac ze fajne te bajery w GF sa.

 

Dodatkowo chyba na 60s mozna przelaczyc sie na samolot. Fajny bajer, urozmaica rozgrywke i mozna szybko zorientowac sie w sytacji patrzac z gory na bitwe.

 

BTW ruskie chyba jakis czas temu dostaly nerfa na swoje 20mm, bo cos slabo strzelaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swój pierwszy odrzutowiec  Arado234. Sobie mysle będę super szybki, nieuchwytny, i mam mały BR to bede na tłokowce trafiał.

 

I co, pierwszy lot, ciekawy dźwięk silnków odrzutowych. A potem oczywiście lipa!!!!

Trafiam na pierwsze odrzutowce a czasami na jakieś Ki200 dla kórych jestem free fragiem tym bardziej że samolot nie ma uzbrojenia. Ulepszone tłokowce spokojnie mnie dochodzą nawet w nurku.

Efekt: i nie uciekniesz, i nie obornisz się.

Ekspenie tego złoma bombardując tymi śmiesznymi bombami to beda tygodnie grania, a na 1 moduł - trzeba zebrac tyle expa co na samolot 2-3 tieru.

 

To mozna by pomysleć że chociaż gdy przedrę się przez obronę przeciwnika bedę siał spustoszenie bombami. A gdzie tam!!! Po zrzuceniu 3x250kg bomb na baze to ktoś co najwyzej umrze ze smiechu.

Względnie mozna bombardowac jedną bazę cała grę.

Bombardowanie celi naziemnych też jest bez sensu, ciezko trafić :/ .

 

Po co wogóle tworzyć takie złomy?? Przecież Do217 jest o niebo lepszy i zabiera 4000kG bomb.

 

A moze ktos ma pomysł jak tym grac??

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę oceniasz przydatność odrzutowego bombowca z perspektywy gry? Do tego w edycji star wars (nazywanym przez niektórych arcade)?  :lol2: Jeżeli chcesz wykorzystać wszystkie zalety samolotu to niestety, ale musisz zmienić tryb gry. Na FRB np. masz tylko 2 opcje - spaść na to cholerstwo z góry i zabić za pierwszym podejściem, albo poczekać aż wyląduje.

 

Inna sprawa to zj**** rating samolotów. W czasach Arado234 na niebie praktycznie nie było innych odrzutowców. Podczas ataku na most w Remagen obrona przeciwlotnicza była w niemałym szoku, bo jeden samolot prawie dokonał tego, czego nie mogły dokonać całe dywizjony. Wcześniej same plotki zestrzeliły ponad 30 samolotów, a ten "złom" Arado w pojedynke się przedarł i zrzucił ładunek (na szczęście pilot zrobił podejście od strony rzeki i nie trafił)..

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz absolutna racje, pisalem tylko i wylacznie o graniu samolotem w grze na AB, gdzie trafia niemal wylacznie na konstruckje mlodsze o  kilka lat.

 

Jakas taktyke sobie opracowalem i juz nie ma tragedii, Arado niezle skreca i dotrzymyje predkosci mysliwcom tlokowym, wiec mozna uciec,

ale wciaz jesli trafiam na jety, to Arado jest latwym darmowym fragiem i wtedy trzeba bardzo uwazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, ja tez ;)

 

Nowy ninja patch dzisiaj, zmieniono miedzy innymi Battle Rating i koszt naprawy:

 

http://devblog.warthunder.com/2014/10/30/update-1-43-9-13/?hl=en

 

Lekkie bunkry dalej zabugowane, nie może ich zniszczyć bomba 1000kg.

 

Me163 odblokowany :D

 

 

2dvskdk.jpg

 

Następny Horten :)

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma jakiś zbedny kluczyk to tez chetnie przygarne.

to nie dla starszych posiadaczy kont, dostaniesz 30 ge ;p szkoda czasu... co innego nowi, perspektywa 1kk orłów kusi - pewnie dałoby się kupić wszystko co jest do kupienia w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez, ja tez  ;)

 

Nowy ninja patch dzisiaj, zmieniono miedzy innymi Battle Rating i koszt naprawy:

 

http://devblog.warthunder.com/2014/10/30/update-1-43-9-13/?hl=en

 

Co ważniejsze Panterka II dostala 7.0 i już spotyka się t-44 z rzadka t-54. Bardzooooo miło :>

Edytowane przez jaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie promocje na urodziny WT:

 

 

Od Piątku, 31 Października, 15:00 do Poniedziałku, 3 Listopada, 10:00

    Dokładnie 50% zniżki przy zakupie konta premium na Trzy Miesiące i Cały Rok, pozwoli Ci to zaoszczędzić nawet 7600 Złotych Orłów!

 
Od Piątku, 31 Października, 22:00 do Soboty, 1 Listopada, 22:00

    50% zniżki na konwertowanie Punktów Badań, pozwoli Ci zdobyć upragnioną maszynę.
    50% zniżki na zakup wszystkich Samolotów i Pojazdów, łącznie z maszynami premium!

 
Od Soboty, 1 Listopada, 22:00 do Niedzieli, 2 Listopada, 22:00
 
    50% zniżki na podniesienie kwalifikacji załogi do poziomu “Eksperta”
    50% zniżki na podniesienie kwalifikacji załogi do poziomu “Asa”
    50% zniżki  na zakup Punktów Kwalifikacyjnych dla załogi
    50% zniżki na zakup modyfikacji - Podwójne Użycie
    50% zniżki na zakup modyfikacji - Talizman
    50% na wszystkie inne modyfikacje

 

 

@Edit:

 

Zniszczcie 5 wrogów, od 1 Listopada 8:00 do 3 listopada 8:00
i zdobądźcie jeden z podanych samolotów za darmo: He.51B-2/H, DB-7, LaGG-3-23, TB-3 lub XF5F
 

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nadzieję na DB-7 albo LaGGa (TB-3 i XF5F już mam), a oczywiście dostałem floatplane'a... no cóż, dołączy do kolekcji maszyn do których w życiu nie wsiądę. :lol:

 

 

Ja tez mam TB-3 i XF5-F a mialem nadzieje na DB-7, dostalem LaGGa,ale tez niezle. Na samoloty wydalem 2,5mln. :D

 

Gdybym troche poczekal z kasa to milabym jakies 6mln do wydania. Na szkolenie zalogi by jeszcze wystarczylo :D

 

Kupilem sobie jeszcze premium Wellingtona u niemcow i ten samolot z 2x20mm z 2 tieru.

 

A na stronie War Thunder tym razem M103:

 

http://warthunder.com/pl/news/1205/current

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Tiger (P) jako premium :) .

 

http://warthunder.com/pl/news/1270-blog-deweloperski-panzerbefehlswagen-vi-tiger-p-pl

 

 

 

 

 

Icons_4_GameMods_0000181.png

 

BTW Śmieszną miałem akcje. Pocisk odbił mi sie od przedniego pancerza by trafić w wieże i zabić cała załogę.

Przed chwila koleś z mojej druzyny we mnie wjechał i zniszczył mój czołg - lol.

 

Co do balansu to zacząłęm niemcami 2 tier. Biiiiiida, nie jestem w stanie przebić T-34, nie mówiąc już o KV1. Dopóki nie doczołgam się Pz IV F2 widzę będę baty dostawał. Niemieckie złomy palą sie co chwila i 2 gaśnice to mało, miewam 3 pożary na bitwę (3 to ostani) O_o.

Za to ruskimi na 2 tierze grało mi się bardzo przyjemnie. Zresztą na 1 tierze też. Polecam T-50.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...