Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do WT i gram od tygodnia , zmiany na potężny +. Jestem zbyt leniwy żeby opisywać wszystkie wrażenia, ale GF ma coraz mniejszą stratę do WOT. Open Beta GF a obecna gra to dwa inne światy. Grafika i optymalizacja jest genialna na komputerze z sigu wszystko włączone na max aa, ssao itp.(wyłączyłem tylko rozmycie w ruchu) i zależnie od mapy od 30+ do 60+ fps . Poprawili też grywalność szczególnie na AB np.  jeśli ktoś chce nas wykończyć artylerią stosowny komunikat pojawia się na ekranie na kilka sekund przed ostrzałem, unikamy ostrzału i teraz delikwent musi czekać ~1min na powtórny "Support Artillery". Niestety nadal jest mnóstwo bugów: tekstury, miejsca spawnu, a z systemem kolizji jest kupa zabawy, szkoda tylko że z przewagą kupy ;/

 

Balans  Era I-II jest ok (AB). Nie mam z ruskimi problemów, może zależy to od tego, że wolę jechać 3 min i mieć wszystkich z flanki niż jechać tam gdzie wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowosci od Gaijin, zapowiada sie ciekawie:

 

http://warthunder.com/pl/news/1280-blog-deweloperski-nadchodz%C4%85ce-nowo%C5%9Bci-pl

 

Szczególnie model uszkodzeń.

Pomysły naprawdę maja ciekawe.

 

 

 

BTW WaszQ na razie mam krótkolufowe działa i ciezko mi przebić T-34 nawet z bliska w przednia klapę. Ponoć z Pz IV F2 to jest wypas.

Co do artyleri to nie wiem co tak wszyscy narzekali, zawsze wcześnie było ostrzeżenie i wystarczyło ruszyć tyłek. Nie wiem czy chociaż raz arty mnie ubiła.

Może później dla cięzkich czołgów to jest problem. Tego nie wiem.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszaleli z zmianami zdecydowanie na +++.

 

Zwracam honor z t-34 pograłem tym czymś i akcja gdy atakowało mnie 6 czołgów jednocześnie z 3 stron a ja odparowałem czterech zanim dojechał z respa siódmy czołg. Ta akcja po prost pozamiatała :D

Chociaż jakim trzeba być "odważnikiem" żeby wystawiać na próbę swój boczny pancerz pz III a  (mimo zerwanej gąsienicy żaden mnie objechał do końca LOL). Dopiero ten siódmy czołg wpadł na pomysł na przycelowanie w wieże i boom.

Tak na koniec taki kwiatek, żeby nie samobójca w B25J byłoby z ~ 4 więcej :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW WaszQ na razie ma Ponoć z Pz IV F2 to jest wypas.

 

 

Dlatego warto dalej polecieć w tą linie i dobic do pz V D. Tez jest kozak ;)

Edytowane przez jaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc sa juz amerykanskie czolgi.

 

http://warthunder.com/pl/news/1306-aktualizacja-1-45-stalowi-genera%C5%82owie-pl

 

 

Usprawniono model zniszczeń dla amunicji. Teraz kiedy zmniejsza się ilość amunicji w pojeździe, poszczególne moduły w której jest przechowywana są wyłączane i nie mogą zostać uszkodzone (nie ma już w nich amunicji). Tak samo ma się sprawa z zabieraniem mniejszej ilości amunicji. Odwzorownie ilości amunicji widocznej w modułach podczas używania funkcji X-ray została wprowadzona dla następujących pojazdów (kolejne pojazdy zostaną dodane w mikro aktualizacjach): Jagdtiger, IS-2, IS-2 mod. 1944, IS-3, IS-4M, KW-1 (wszystkie wersje z 76mm działem)

 

Tego mi brakowalo :D

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykałem w GF i rezerwa amerykańska czasami potrafi być wredna i wytrzymywać kilka pestek od wyższego tieru . Nie wiem jak wyżej bo obecnie mam frajdę z flankowania wroga( w t-34) , wpadania na "ręcznym" między dwóch, podpaleniu pierwszego od boku, odparowanie drugiego od tyłu i dalej można puścić wodzę blitzkriegu. Czołg przy unikaniu dłuższych dystansów na których jesteśmy podostrzałem TD miażdży [swą OPecją rzecz jasna]. Garść dowodów 

Dwie ostatnie bitwy z dzisiejszego dnia a rozegrałem dzisiaj tylko 5. 

Ciekawe czy dałoby radę zniszczyć 34 celów naziemnych w jednej bitwie ( challange accepted) 

 

Edit: sorry, że nie w spoilerze ale coś się gryzło z czytaniem formatu .jpg

post-202670-0-64697100-1418763658_thumb.jpg

post-202670-0-75516600-1418763679_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni exp x5, itp

http://warthunder.com/pl/news/1322-magia-%C5%9Bwi%C4%85t-prezenty-czekaj%C4%85-ju%C5%BC-pod-choink%C4%85-pl

 

 

niezbyt ciekawy event na samolot i czołg.

http://warthunder.com/pl/news/1322-magia-%C5%9Bwi%C4%85t-prezenty-czekaj%C4%85-ju%C5%BC-pod-choink%C4%85-pl

 

 

BTW, Na allegro mozna tanio kupic kody z 10000 złotych orlow,

 

BTW2. Niemiecka 75mm która mi sie tak swietnie gralo dostala nerfa, teraz czasami trzeba w czolg trafic 5-6 razy. Fakt ze zazwyczaj kazdy pocisk przebija, ale niewiele robi.

 

Przed eventem mialem wspolczynnik na Pz IV F2 kill/death 2,5/1 teraz mam juz 2/1 i spada.W 1 na 2 bitwy pada ammo rack pozostałe bitwy napierw wieza lub kierowca, drugi strzal czołg :/ . Mam nadzieje ze to tylko przejsciowy pech :/

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Środy, 31 Grudnia, 10:00 do Piątku, 2 Stycznia, 10:00

 

Czołg premium M2A4 z 1-szej Dywizji za 1 wygraną bitwę.

 

 

http://warthunder.com/pl/news/1335-magia-%C5%9Bwi%C4%85t-%C5%9Bwi%C4%99tuj-wsp%C3%B3lnie-z-nami-nowy-rok-pl

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wygrania 1 tierowy angielski myśliwiec Gladiator Mk II s i trochę kasy :].

Myśliwiec raczej kolekcjonerski.

http://warthunder.com/pl/news/1429-wydarzenie-zosta%C5%84-gladiatorem-pl

 

@edit

Nowy patch, dodali m.in Mausa. Zabrali exp x2 za pierwsze zwycięstwo. :/

Dodali jakiś system nagród za pierwsze logowanie dnia, do wykorzystania.

 

 

 

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja konto do wot sprzedałem póki coś było warte, bo i tak od długiego czasu nie grałem. W WT mnie właśnie denerwuje trochę model jazdy no i feeling strzelania, ale ogólnie idą w dobrą stronę. Target WT jest trochę inny niż wota także jak już ktoś ma być jakimkolwiek zagrożeniem to myślę, że będzie to armored warfare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel sprzedawał też swoje super wypasione konto, 10k oceny osobistej, masa czołgów X tieru, premtanków wśród nich typ59, 30k złota i dostał 1,5k zł także jak masz jakieś podobne to warto wystawić na ebayu, bo u nas ciężko będzie wziąć jakiś konkretniejszy hajs. Moje było średnie ale kilka stówek wziąłem także i tak jestem zadowolony. ;> Będę pogrywał w AW ale na pewno nie na taka skalę jak w wot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba czas odkryc tygryska ;]

 

Mam wymaksowanego tego pierwszego. Generlanie jak trafia na niskie tiery to fajnie sie nim gra. Jak trafisz na IS2.....no coz.

T34-85 tez potrafi Cie z bliska na strzala zalatwic. Generalnie lepiej Tygrysem trzymac dystans i chowac boki.

Teraz mam druga Panterke (BR6.0), pierwszego Tigera, JPz IV(A), JPz IV(V)  i granie niemcami to level hard.

Duzo lepiej gra mi sie rosjanami i amerykanami. ISy, T34, M6A1 i Shermany sa swietne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem jak działa golden eagle wager ze skrzynki. Ktoś w krótkich, żołnierskich słowach wytłumaczy?

 

 

Aktywujesz wager, i teraz musisz wygrać bitwę podczas której pokonasz co najmniej jednego gracza (czyli jedno zestrzelenie samolotu lub zniszczenie czołgu - SI sie nie liczy). Wtedy zalicza Ci misję. 1 misja zaliczona - 50golda, 3 misje - 100golda, itp.... W slocie musisz mieć co najmniej 1 pojazd/samolot z tieru 3 lub 4.

 

Jesli przegrasz 3 bitwy, (lub wygrasz 20) wager znika i dostajesz nagrode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wymaksowanego tego pierwszego. Generlanie jak trafia na niskie tiery to fajnie sie nim gra. Jak trafisz na IS2.....no coz.

T34-85 tez potrafi Cie z bliska na strzala zalatwic. Generalnie lepiej Tygrysem trzymac dystans i chowac boki.

Teraz mam druga Panterke (BR6.0), pierwszego Tigera, JPz IV(A), JPz IV(V)  i granie niemcami to level hard.

Duzo lepiej gra mi sie rosjanami i amerykanami. ISy, T34, M6A1 i Shermany sa swietne.

 

A na V erze to w ogóle hardkor z niemcami ;)

Tiger II z 10,5 cm armatą różni się od tego z IV ery jeszcze tylko 900km pod maską, więc walka z IS4 jest dość nierówna. Choć da radę, jak wie się gdzie strzelać.

Jagdtiger zamiata armatą, choć nie jest zbyt mobilny. Silny pancerz ale jedynie w walce hull down.

Panterka 2 bardzo zacna. Skrzynia z tiger 2 i 900 km plus 88mm całkiem nieźle się spisuje, lecz nadal walka jest nierówna ;)

Panterka F niestety za słaba jak na ten poziom.

 

Podobno Maus to niezły bunkier na gąsienicach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na V erze to w ogóle hardkor z niemcami ;)

Tiger II z 10,5 cm armatą różni się od tego z IV ery jeszcze tylko 900km pod maską, więc walka z IS4 jest dość nierówna. Choć da radę, jak wie się gdzie strzelać.

Jagdtiger zamiata armatą, choć nie jest zbyt mobilny. Silny pancerz ale jedynie w walce hull down.

Panterka 2 bardzo zacna. Skrzynia z tiger 2 i 900 km plus 88mm całkiem nieźle się spisuje, lecz nadal walka jest nierówna ;)

Panterka F niestety za słaba jak na ten poziom.

 

Podobno Maus to niezły bunkier na gąsienicach ;)

 

 

 

 

Dojde to zobacze.  Inna sprawa ze Tiger II z 10.5cm nigdy nie istnial(byl planowany). Silnik jest ten sam co w starych Tygrysach II tylko ma turbodoladowanie ponoc(byl planowany). Wspomne tylko ze 2 razy spotkalem IS3, ale zszedlem po 1 strzale. Moze jakby dali Leoparda 1 z faktycznie warstwowym pancerzem, bylby lepszym przeciwnikiem dla T54. Ale do 5 poziomu jeszcze daleka droga.

 

Maus jest na probnej mapie. mozna sobie potestowac.

 

Niedlugo wchodzi amerykanskie drzewko niszczycieli (ukoronowane T95):

 

Untitled_000011.jpeg

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na przełomie września i października wystartuje "proliga" z niezłymi nagrodami. W pierwszej edycji wezmą udział wyłącznie zaproszone ekipy, które zajmowały czołowe miejsca w poprzednich turniejach (w tym =POPE= w którym mam przyjemność latać  ;)). Później będą przeprowadzane eliminacje i 2 najgorsze drużyny z pierwszej ligi będą spadały do niższej drabinki ;) może wreszcie coś się ruszy.

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/261725-announcement-war-thunder-league-season-1/

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb to mieszany HB. Bez znaczników gra jest o wiele ciekawsza, ale przy większych nagrodach mogłoby ludzi kusić, czy by się jakoś nie wspomóc...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb to mieszany HB. Bez znaczników gra jest o wiele ciekawsza, ale przy większych nagrodach mogłoby ludzi kusić, czy by się jakoś nie wspomóc...

 

 

No cóż nagrody w eventach w WT są zazwyczaj żałosne. Albo trzeba grac 2 tygodnie po kilka godzin dziennie żeby coś ciekawego wygrać.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej chłopakom od nas za wygranie gladiatorsów dali pakiet czołgisty i po 30k orłów także jakiś progres jest. Teraz nagrody mają być w tysiącach dolców, a nie w wirtualnej walucie  ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się nowa duuuuża aktualizacja:

 

 

http://warthunder.com/pl/news/1746-blog-deweloperski-aktualizacja-1-53-nawa%C5%82nica-ognia-pl

 

Budynki maja być zniszczalne, nowy system renderowania grafiki, nowe czołgi brytyjskie, 2 nowe mapy dla czołgów, nowy system widoczności, nowe czołgi i samoloty dla istniejących nacji w tym czołgi z rakietami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...