Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

I po patchu. Grafika znacznie lepsza, za to grę zwalili do końca. Zawsze przy pierwszym strzale grę zacina. Samoloty się teleportują, strzelasz do samolotu on za chwile teleportuje się obok cały i zdrowy.

 

Totalnie zwalona detekcja trafień, zwłaszcza na odrzutowcach. 4x Hispano Mk.V to zagłada w Tempestach, za to w Meteorach sprawuje się rożnie, raz roznosi wszystko innym razem nie można nic trafić, jakby strzelało się ślepakami. A trafienia przecież widać. Podobnie z Me262 A1/U4, zdarza się że strzały nie powodują rysy. A to ma działo 50mm!! Na razie na niższych tierach jeszcze przyjemnie sie gra, 4 i 5 to masakra.

 

 

Czołgi - BR 6.7 losuje z T10M czy Mausami. Jak ktoś się lubi Tygrysami postrzelać z powojennymi czołami to fajnie - ja nie lubię być darmowym fragiem - więc Tygrysy 2 są niegrywalne ze względu na losowania. Dziwna tez detekcja trafień, czasami strzelasz w weakspot i nic, innym razem strzał totalnie w najgrubszy pancerz i czołg detonuje. Inna sprawa że gra czołami prowadzi teraz do tego kto pierwszy przebije pancerz. Można narzekać na WOTa ale w GF to jest raczej tragedia.

 

Żeby mi ktoś nie zarzucił, mam 60 klatek cały czas i ping 42-48ms, a mimo to gra podczas strzelania lubi przyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może robią coś nowego w stylu WT: War at Sea , dlatego dodali statki że złotej ery żaglowców .

 

Albo to prima aprilis , żaglowiec nawet uzbrojony i z kombinowanym napędem nie ma za bardzo szans w tej grze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest z okazji prima aprilis, ale gadziny przy okazji przetestowały silnik odpowiedzialny za falowanie i muszę przyznać że wyszedł świetnie. W mojej skromnej opinii WT obecnie jest najładniejszą i najlepiej zoptymalizowaną grą F2P-MMO. Naprawdę windują poziom grafiki i widać duży postęp pomiędzy WT teraz a pół roku wcześniej. Przepaść wizualna pomiędzy WOT+ WoWp + WoWs a WT ciągle się powiększa i mają szansę odkroić spory kawałek społeczności WoWs .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest z okazji prima aprilis, ale gadziny przy okazji przetestowały silnik odpowiedzialny za falowanie i muszę przyznać że wyszedł świetnie. W mojej skromnej opinii WT obecnie jest najładniejszą i najlepiej zoptymalizowaną grą F2P-MMO. Naprawdę windują poziom grafiki i widać duży postęp pomiędzy WT teraz a pół roku wcześniej. Przepaść wizualna pomiędzy WOT+ WoWp + WoWs a WT ciągle się powiększa i mają szansę odkroić spory kawałek społeczności WoWs .

 

 

Grafikę mają świetna, optymalizacja to też mooocna strona gry. WoT nie ma nawet startu.

Ostatnio przerobili warunki pogodowe, niebo itp. Jeśli chodzi o grafikę to jest cały czas duży postęp.

Gra wygląda świetnie, szkoda ze całą reszta lezy i kwiczy. Grywalność czołgów jest znacznie gorsze od WoT czy AW. Przestałem grac dawno temu. Co gorsza manipulując przy z patcha na patch po trochu jest coraz gorzej.

Samoloty jak się gra odrzutowcami to tragedia. Akcje w grze są co najmniej dziwne i bardzo irytujące.

Co dziwne w samolotach na niższych tierach gra sie całkiem przyjemnie i nie zauważyłem tylu bugów i dziwnych zachowań gry.

 

 

@aaa zapomniałbym w grze niemal wszystkie eventy ze można cos wygrać są dla "noł lajfów"

Marketingowo Gaijin są bardzo słabi.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wota bym kijem nie tknął, a tutaj trochę pojeździłem i do tej pory regularnie latam. Warunkiem jest to, żeby nawet nie patrzeć w kierunku arcade.

 

Zresztą, jak na tym star warsowym trybie można w ogóle narzekać na model lotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://warthunder.com/pl/game/changelog/current/146/

 

Z fajnych zmian, ograniczyli liczbę doświadczenia na samoloty z 5 tiery nawet o połowę. Szkoda tylko że osobo które je mają nie oddali PD do rozdzielenia.

 

Z innych plusów nie wiem czy miałem dobry dzień, ale świetnie się gra Meteorami. Wczoraj ubiłem 10 kolesi bez straty myśliwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była by naprawdę dobra gdyby:

1) Developerzy bardziej słuchali tego, co mają do powiedzenia gracze;

2) zastąpiono RNG innym bardziej rozsądnym rozwiązaniem (patologia na porządku dziennym: T-26 potrafi zrykoszetować 128mm wystrzelone z Mausa)

3) coś się jeszcze znajdzie pomniejszego do narzekania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...