Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie World of Tanks, wieloosobowy symulator pancernych bitew? Studio Gaijin Entertainment postanowiło skopiować ten świetny pomysł, ale... kilkaset metrów wyżej.

 

Studio Gaijin Entertainment ma już na swoim koncie "podniebne" gry. Wspomnieć można o Apache: Air Assault, czy Wings of Prey. W rękach takich specjalistów próba przeniesienia online'owych strzelanin bliżej chmur może się naprawdę udać.

 

Co wiadomo o grze? Do tej pory jedynie to, co mówią sami twórcy:

  • World of Planes określana jest mianem "symulatora",
  • Gracz uczestniczyć będzie w potyczkach znanych z historii - dokładniej z działań, jakie miały miejsce w czasie II Wojny Światowej,
  • Zasiądziemy za sterami ponad 100 róznych modeli maszyn z Niemiec, Związku Radzieckiego, USA, Wielkiej Brytanii i Japonii,
  • W grze znajdziemy tryb kariery - wybierzemy jedną ze stron konfliktu, po czym walcząc będziemy zdobywać kolejne poziomy ulepszeń naszej maszyny, jak i odblokujemy zupełnie nowe samoloty,
  • Wyniki bitew będą miały wpływ na dalsze wydarzenia a wszystkie będą połączone w logiczną całość - cała kampania ma trwać około 3 miesiące. Potem wojna zaczyna się od nowa,
  • Dla prawdziwych zapaleńców będzie możliwość grzebania w silniku przy pomocy "śrubokręta", czyli najprawdopodobniej własnoręczne odkręcanie i dokręcanie śrubek,
  • Jednym z głównych celów producenta jest optymalizacja.

Poniżej kilka obrazków z gry:

•• World of Planes - Galeria i obrazki z gry World of Planes na Gamezilla.pl

•• World of Planes - podniebny MMO | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie symulator lotniczy mmo to strzelą sobie w stopę :)

Kto widział żeby do symulatora lotów podchodzić bez joysticka(chyba że ktoś hardkorem jest), to będzie pewnie action mmo, a nie symulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas o tym samym myślałem .

 

Do wyboru piechota - albo dowolny podział albo podział na klasy i dostępna dla nich broń , np. snajper , saper , spec od ciężkiej broni , medyk , inżynier itp.

 

Wojska zmotoryzowane -czołgi , APC , pojazdy wsparcia piechoty ( ruskie BWP czy amerykański M3 Bradley ) , artyleria p-lot ( np. Szyłka ) .

 

Marynarka - niszczyciele , krążowniki , lotniskowce i ew. pancerniki .

 

Na końcu lotnictwo - do wyboru myśliwce ( F-14,F-15,F-16 , MiG-29 , SU 35 , F-22/F-35 ) , maszyny szturmowe ( A-10 , A6 Intuder , AC-130 , Su-22 ) , bombowce ( B-52 , B1B , B2 , Tu-95 ) .

 

Do tego możliwość korzystania z zestawów rakiet typu Toczka czy Iskander , nie koniecznie z głowicą nuklearną , do tego systemy ABM jak MIM-104 Patriot czy MEADS .

 

Widzę tylko jeden problem jak na razie - współpraca graczy , widząc jak ona przebiega w takim WoT to aż strach pomyśleć co by było w momencie kiedy jeden siedzi w czołgu , drugi dowodzi krążownikiem , trzeci dowodzi odziałem piechoty , jeszcze inny sobie siedzi w A-10 czy AC-130 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współpraca to ciężki orzech. ale z drugiej strony dobrze rozwiązano w WOT friendlyfire, kary są skuteczne i nawet przypadkowe postrzelenie sojusznika jest bardziej przykre dla strzelającego niż dla pokrzywdzonego. Druga rzecz to sama współpraca. Tu się nie zgodzę o tyle, że w procesie ewolucji gracze zaczną pojmować jak zachować się dowodząc daną jednostką. Najbardziej fascynuje mnie możliwość połączenia WOT i WOWarplanes, bo na WOP nie ma raczej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie kto wysyłał podania, dziś poszły zapki do close bety - dostałem właśnie. Ściąga się gra, będzie można coś powiedzieć bo aktualnie w World of Warplanes pogrywam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, zagrałem i powiem, że zapowiada się na killera World of Warplanes - lata się zdecydowanie lepiej i czuć samolot, grafika też o wiele lepsza, no i ogólnie czuć że bierze się udział w jakieś batalii a nie w spotkaniu emerytów przy szachach... Trzymam kciuki za ten projekt. Oby tylko nie przeginali z cenami kont premium.

Odmeldowuję się i dalej idę polatać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko wrażenia - grafika świetna, dużo ładniejsza niż w World of Warplanes, ciekawy system walki, dużo dynamiczniej, ale sterowanie hmm średnie.. O ile po dobrym skalibrowaniu joya w WoWarplanes gra mi się przyjemnie to to jakiś chaos. Czułość na 1/3 a i tak samolot reaguje bardzo gwałtownie. Jak na razie nic zestrzelić nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta gra od Yuplay? :D dostalem dzisiaj invita i nie wiedzialem skad a to chyba dlatego ze mam wings of prey ;)

 

Chyba nawet na tym samym silniku. Będzie większy realizm niż w WoWp od WG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Click on “Get” button to request for participation in closed beta-test. More info about beta schedule and other details will be available later.

Zarejestrowałem się dzięki aktywacji od diaboliqu3, ale jak widać trzeba nadal czekać. Na filmach wygląda ładniej niż WOWP, ale grywalność trzeba będzie obczaić w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Members

3 posts

Gender:Male

Location:Pakistan

Posted Yesterday, 02:28 PM

I got mine yesterday and downloading as we speak. . . .I think I a, going to pee in my pants

Jak widać inni już sobie latają ;)

Mogę tylko poczekać na dostępność dl, a betatesterem już niby jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...