Jump to content
Sign in to follow this  
andrew777

War Thunder

Recommended Posts

A z jakich odległości wy strzelacie tymi karabinami maszynowi? Ta gra stara się oddawać realną balistykę pocisków i jeśli strzelacie w opancerzoną maszynę na dużym dystansie to oczywiste, że pociski odbiją się jak piłeczki (przypominam, że to amunicja AP, nie HE!), szczególnie jak nie macie ulepszonego pasa amunicyjnego.

Inaczej wygląda to też na Arcade, a inaczej na RB, w tym drugim trybie P-47/P-51 spokojnie strącają wszystkie myśliwce. Wczoraj ścigałem FW-190D-9 moim Spitfire'em i dla postrachu na dystansie ~300m podczas jego manewru puściłem mu krótką serię z samych km'ów (4x 7,9mm) - jako, że był to bardzo bliski dystans przebiłem jego pancerz bez problemu i ta króciutka seria skończyła się jego podpaleniem.

Lol, dzisiaj grając rezerwą trafiałem na KV-1 i IS-1. Wynik spotkania oczywisty, jeden strzał :P

Mam nadzieję że w pełnej wersji nie bedzie takich niespodzianek. :/

A miało być tak pięknie, nie to co w wot, że trafia się na dwa tiery wyżej.

Skoro gra tak nawiązuje do realizmu to nie spodziewał bym się niczego innego jadac np pz4 czy t-34 i napotykając na nieprzebijalne tygrysy, kv czy su 152

Pamiętajcie, że to closed beta o bardzo ograniczonej populacji i godzinach grania.

A jak z wymaganiami w stosunku do oferowanej jakosci? Bo taki WoT potrzebuje bog wie ile mocy obliczeniowej zeby wyswietlac to co wyswietla. Jak sobie w porownaniu (chodzi jedynie o wydajnosc) radzi WT:GF?

Chodzi bardzo płynnie mimo ze wydaje mi sie ze sama fizyka jazdy powinna pochlaniac wiecej zasobow niz wszystkie mozliwe opcje w WoT

Jakby ktoś jeszcze nie miał dostępu do bety to teraz chyba wszyscy dostaną :)

Od 26 kwietnia godziny 0800 do 27 kwietnia godziny 0800

Odnieś 10 zwycięstw oraz zniszcz 50/15/5 wrogich samolotów

Natychmiast po wykonaniu zadania otrzymasz dostęp do zamkniętej bety.
Wystarczy że się przelogujesz.

Edited by kkNd!

Rewelacja ten Ground Forces, pogralem i czekam na wiecej bo narazie tylko 4 tiery.

Grafika wzgledem WoT to jak niebo a ziemia, i wcale nie dziala gorzej.

Guest

Jakby ktoś jeszcze nie miał dostępu do bety to teraz chyba wszyscy dostaną :)

Akurat przedwczoraj usunąłem WT a ściąganie przy moim transferze to +6h  Więc żegnaj Ground Forces ;/

Mam nadzieję że pogram sobie w open beta na przełomie maja i czerwca.

W WT sterowanie lepsze niz szmelcu od WG (samoloty) jednak niemoge znalezc nigdzie opcji od uzycia katapulty - czyzby dopadla mnie juz slepota? :mellow:

Próbowałem wszystkich klawiszy wymienionych w ustawieniach. Jedyna opcja to esc - leave plane.

Edit:

Jednak to klawisz j.

Maźnięte z Note 3

Edited by Quave

Rewelacja ten Ground Forces, pogralem i czekam na wiecej bo narazie tylko 4 tiery.

Grafika wzgledem WoT to jak niebo a ziemia, i wcale nie dziala gorzej.

Na początku jest wrażenie strasznego bajzlu, ale to mija, a gra jest naprawdę w pytkę. Model uszkodzeń IMHO dużo ciekawszy niż w WoT, choć na razie z racji małej ilości graczy balans trochę leży.

GF pogralem tylko chwile, ale sterowanie troche dziwne po tylu godzinach w WoT. W wot byly biegi + serowanie wasd, gdzie puszczenie klawisza stopowalo czolg, tutaj czolg potrafi sie jeszcze jakis czas toczyc. Mozliwe ze w ustawieniach jest klawisz od hamulca, ale nie mialem czasu sprawdzac. Wazne jest jedno, szykuje sie prawdziwie kozacka gra, jesli dodadza jeszcze statki :twisted2:  WoT bedzie musial mocno sie postarac aby utrzymac (najwyzej zostana Ci co juz duzo wydali na ta gre).

Ja sie niestety nie załapałem na klucze a z eventu to...nie moge nic zestrzelić w trybie sim, bo jednak bez jakiegos softu do FOV, kamery, i dobrego kontrolera sie nie da na klawie i myszy....

Pogralem wczoraj ciut dluzej...

Odblokowane dwa stug3 i panzer4... gra sie od razu inaczej

Kurde ta gra naprawde ma potencjal

Ależ Wam zazdroszczę, zdobyłem wczoraj dostęp (pomimo weekendowego WR oscylującego w granicach 10% ;)), ale nie mam kiedy pograć.

Tak wogóle to dostępne są łączone lądowo-powietrzne bitwy, czy tylko czołgowe rozgrywki?

Edited by Ditz

Wczoraj jak gralem to normalnie lataly samoloty, sam jednak nie wiem za cholere jak dolaczyc jako lotnictwo do walk naziemnych

Ja sie niestety nie załapałem na klucze a z eventu to...nie moge nic zestrzelić w trybie sim, bo jednak bez jakiegos softu do FOV, kamery, i dobrego kontrolera sie nie da na klawie i myszy....

Wystarczy w arcade zastrzelić 50. Sam grałem w realistyczne bitwy i tam jest juz znacznie trudniej. W sterowaniu są chyba 4 czy 5 kontrolerów i z doświadczenia wiem ze grając na myszce to tylko sterowanie jej dedykowane daje rade, przycinać trudno nawet zwrot wykonać.

Maźnięte z Note 3