Skocz do zawartości
innocent

netbook do 1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czesałem fora w poszukiwaniu netbooka do 1100 zł i znalazłem multum ofert. Zaczynając od eee'kow - Dla jednych tandeta albo swietny netbook. Toshiby n5xx, Samsungi, hp itp. Nie wiem co wybrac - podobna specyfikacja ale kazdy user ma inną opinie. Główne zadania netbooka:

 

- w miarę konfortowe pisanie w borlandzie czy devie (c++) - 2 rdzenie?

- internet, youtube, muzyka.

- mobilnosc (jak to netbook)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/p/64491-netbook-10-acer-ao522-c-50-2048-320-czarny.html

 

1149zł

 

Bo:

- jakość wykonania +/- jak w każdym netbooku w tej kasie

- a z drugiej strony sensowna wydajność + rozdzielczość hd (1280x720) więc nie trzeba przewijać stron

- w miarę przystępna klawiatura do pisania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest na fusionie? 1ghz to nie za dużo jak na procek.

 

A co z toshiba bd550D? I jak z marką ACER? Kiedyś unikano jej jak ognia, jak teraz? :)

Edytowane przez innocent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz acery okreslilbym jako co najmniej przyzwoite. IMO stoja wyzej niz Asus, ale to tylko prywatna opinia..

 

Ten konkretny Acer jest na Fusionie. I w Twoim przypadku to raczej bedzie na plus w stosunku do Atomow. Ale tak czy inaczej jesli potrzebujesz czegos, na czym komfortowo bedzie sie pisac i kompilowac programy, to ja bym przemyslal zakup jakegos uzywanego laptopa z normalnym procesorem, wygodniejsza klawiatura i ekranem przynajmniej 12". Probowalem uzywac netbooka w takich zadaniach i bylo to naprawde meczace..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...