Skocz do zawartości
rogal123

autocad-jaki procek?

do autocada i maxa P4 czy Athlon (z ATI)?  

  1. 1. do autocada i maxa P4 czy Athlon (z ATI)?

    • P4
      29
    • amd
      29


Rekomendowane odpowiedzi

K**** ales ty jest glupi, strasznie glupi, az mi sie wlosy na plecach jeza, jak masz zamiar takie glupie odzywki wtracac, to siedz cicho. Co za de***!

Przeciez dalem ":)" przy LIM 2 razy zeby bylo widaz ze tak se pisze bo szybciej mi napisac LIM niz "tak mniejwiecej"

 

"btw: jak by mial na mysli LIM to by napisal "ale napisalem tak -""

Wiesz mi akurat lata co ty bys napisal, moze by mnie obchodzilo jakbys glupot nie z tej ziemi nie pisal. Koles "wielki technik mechanik" [raczej sniegowa postac zeby ba.... nienapisac] a nawet na furach sie nie zna co dalej sadzisz ze beta 2,3 bedzie miala 15 na 400 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , a z Audi to sie juz dowiedziales co i jak ??

 

Grrrrrr jak mnie denerwuja takie puste posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przyklad "IQ" KGB, pisze ze teoretyzuje, a przeciez to wlasnie ja pisalem o tym ze w praktyce nieda sie osiagnac 200% na rownoleglym przetwarzaniu :lol: :lol:

 

Ale widac KGB ma specyficzne spojrzenie na zycie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze mnie ponioslo, ale do tego KBG to juz mi brak sil. Albo nie odpowiada na pytania i gada jakby sam do siebie, brak mu wiedzy[moze nie tyle jej mu brak, ale denat :wink: pisze szybciej niz mysli z z tad prawdopodobnie jego wpadki], a najbardziej irytujace jest to ze koles wyskakuje momentami jak Filip z konopii, jak ten FIRCYK i jakies problemy do mojej skromnej osóbki ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K**** ales ty jest glupi, strasznie glupi, az mi sie wlosy na plecach jeza, jak masz zamiar takie glupie odzywki wtracac, to siedz cicho. Co za de***!

Przeciez dalem ":)" przy LIM 2 razy zeby bylo widaz ze tak se pisze bo szybciej mi napisac LIM niz "tak mniejwiecej"

 

"btw: jak by mial na mysli LIM to by napisal "ale napisalem tak -""

Wiesz mi akurat lata co ty bys napisal, moze by mnie obchodzilo jakbys glupot nie z tej ziemi nie pisal. Koles "wielki technik mechanik" [raczej sniegowa postac zeby ba.... nienapisac] a nawet na furach sie nie zna co dalej sadzisz ze beta 2,3 bedzie miala 15 na 400  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: , a z Audi to sie juz dowiedziales co i jak ??

 

Grrrrrr jak mnie denerwuja takie puste posty.

na moim poziomie inteligencji LIM oznacza lim,czyli granice ,ale co tam ,widac do studiowania informatyki matematyka nie jest potrzebna :lol: :lol: :lol:

 

idioto "btw: jak by mial na mysli LIM to by napisal "ale napisalem tak -"

z polskiego tez nie zdales ,bo osob to ty nie odrozniasz

 

prosze o oswiecenie z Audi ,bo zadalem sobie trud i 2.3 litra mialo 13X KM ,Cabriolet mial 150KM ,a Quatro to ma sprezarke i mowi sie przy podawaniu osiagow takie fakty,bo to troche znaczy

no chyba ze jest to samochod twojego kumpla firmy "wies tuning"

ale co z tego jakby na tym zlocie Polonez go obstawil :lol:

 

jeszcze raz mowie zebys nie podwazal moich kwalifikacji zawodowych,zwlaszcza ze ty nie posiadasz zadnych

ogolniak sie klania,uczycie sie wszystkiego to w efekcie nie umiecie niczego co sukcesywnie tu potwierdzasz

 

btw: pierwszy napisalem post,bo twoja zaczepka byla kwestia czasu ,a najlepsza obrona jest atak :twisted:

 

 

update:

ale sie zapowietrzyl :mrgreen:

trzy posty pod rzad - statsiarz :bij:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"btw: jak by mial na mysli LIM to by napisal "ale napisalem tak -"

Tu fakt moja pomylka. Zbyt szybko przelecialem okiem.

 

"no chyba ze jest to samochod twojego kumpla firmy "wies tuning"

ale co z tego jakby na tym zlocie Polonez go obstawil"

haha, technik mechanik, technik ze co :lol: :lol: :lol:

Widac wysoki poziom w tym technikum, LOL, LOL, LOL.

 

Koles pisze o mojej matmnie :), hehehe, wrecz niewiarygodne, nie do uwiezenia, 43/41 [tak tak wiecej niz 100% :)] punktow z maty w ciagu roku, korkow udzielam, a koles mi o macie pisze, lol lol lol.

Skoncz techniku od 7 bolesci.

 

"Ogolniak sie klania,uczycie sie wszystkiego to w efekcie nie umiecie niczego co sukcesywnie tu potwierdzasz."

A ja bym powiedzial [oczywiscei przepraszam cala reszte za ogolna opinie, ale jak wiadomo, 1 koles potrafi cala opinie ogolu zmarnowac], ze do technikow chodza zyciowe lajzy, ktore traca rok zycia, i goowno z tego maja, a potem chodza nadeci z tytulem technika. Pozatym jakos niespotaklem sie z opinia ze w technikach jest wyzszy poziom niz w LO.

 

A co do twoich emotikonow, to wez skonczymy z pisaniem i umowmy sie kiedys na zlot, zobaczymy czy tak poldek wyprostuje "to" audi [lol,chyba z 3 [pure] litry pod maska,lol, a pozatym rozwiazemy problem, i wreszcie skonczysz z tymi pyskowkami bez siekaczy matka cie zobaczy :), ale mi rym wyszedl.

 

"pierwszy napisalem post,bo twoja zaczepka byla kwestia czasu ,a najlepsza obrona jest atak "

To jest jasne ze zawsze na glupie gadanie bede odpowaidal.[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zlocie nie ma sprawy,wezme kilku kumpli z Technikum ze soba ,tych pare "lajz" bedzie cie kolejno okladalo po ryju to sie czegos nauczysz

 

ty w szkolach srednich pozimy widzisz :lol: :lol: :lol:

w ogolniakach to kuc sie mozna nauczyc

taki z ciebie geniusz z matmy na jakims zadoopiu ,ciekawe jak bys u mnie sobie radzil ,na PW ,pewnie bys nawet do egzaminu nie byl dopuszczony ,tu nikt nawet do kompletu punktow sie nie zbliza ,a sa takie kujony jakich w zyciu nie widziales

sam z matmy jestem dobry,a jeden koles tak zapierdzielal przy tablicy ze nie zdazylem przepisywac ,no i on ma 5 -jeden taki

wiec te twoje 43/41 to :lol: MASZ KIEPSKI POZIOM W SZKOLE CHLOPIE :D

 

tak sie sklada ze do technikum poszedlem z braku kasy ,nie wiedzialem czy bedzie mnie stac na studia ,bylem najlepszy w calej szkole przez 5 lat,moje zainteresowania byly ukierunkowane od dziesiatego roku zycia

 

moi kumple byli w ogolniakach i co,sami teraz przyznaja ze nic im to nie dalo ,na studiach sa zieloni,musza znowu zakuwac,tym razem zeby nie odstawac od reszty

oglniak wybieraja ludzie bez zainteresowan ,a jak ktos w wieku 15lat nie wie co go interesuje poza piwem i dziewczynami to pozniej takie lamagi jak ty wychodza i widza urojone poziomy

 

nie ma w Polsce Poloneza 3 litry ,jest tylko 2.5 litra 190KM

nie licze eksponatow muzealnych bo jest jeszcze Stratos 280KM

 

na razie wszystko co naprawialem i przerabialem dziala tak jak nalezy,wiec nie mam kompleksow z powodu nauki w technikum,a co do towarzystwa to byli to swietni ludzie,klasa zgrana ,zachowanie poprawne

czego nie mozna powiedziec o elitarnej szkole mojego miasta :ogolniaku

,w ktorym kazda wycieczka byla libacja do ostatniego hafta ,tak sie bawila elita ,zupelnie tak jak spiewa Kazik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestesmy umowieni

 

"sam z matmy jestem dobry,a jeden koles tak zapierdzielal przy tablicy ze nie zdazylem przepisywac "

I kto mowi o zakuwaniu, po kiego mate przepisywac ??? Przeciez to wszystko jasno w ksiazkach jest wylozone, wystarczy do biblioteki sie udac. Ewentualnie jakies notatki, poszerzenia, ale przepisywanie....widac ze tkwisz w tym swoim technikum, co za the bill, jeszcze niewidzialem takich ludzi ktozy po technikum sie nosza.

 

"MASZ KIEPSKI POZIOM W SZKOLE CHLOPIE"

nie mierz innych swoja miara :lol: :lol: to ze ty niewyrabiasz, to nieznaczy ze wszyscy tumany sa

 

Co do zainteresowan i ukierunkowania, to bylbym ostatnim idiata, jakbym dobrze widzac juz w podstawowce, ze na infe ide, szedl do technikum, zeby se rok zycia zmarnowac. Ja niewiem, normalnie w naturze wybiera sie najlatwijsza droge, ty widzac dzialasz inaczej, wbrew logice, i co ci z tego technika, mozesz se dupe tym podetrzec.

 

"moi kumple byli w ogolniakach i co,sami teraz przyznaja ze nic im to nie dalo ,na studiach sa zieloni,musza znowu zakuwac,tym razem zeby nie odstawac od reszty"

Gdzie Ty zyjesz, mam kumpla na PS i jakos nienarzeka. A podobno PS takie wymagajace.

 

nie ma w Polsce Poloneza 3 litry ,jest tylko 2.5 litra 190KM, no to brawo brawo, brawo, to cos ma konkurowac z fura o czasie 15/400. Piszesz o zlotach a gooowno o tym wiesz widocznie, technik mechanik, lol, lol, lol. Ja tez taki jak i technik jestem , lol, lol, wlasiwie to kazdy w gimnazjum kto choc trchoe sie interesuje potrafi lepiej ocenic mozliwosci tego samochodu

 

"ktorym kazda wycieczka byla libacja do ostatniego hafta"

Hipokryzja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocenic samochod ile ma na 400m :lol: ,ja raczej wole zainteresowac sie tym jak go naprawic

a o NOS ,NX i innych instalacjach slyszles LOLKU

 

rok dluzej nie jest rokiem zmarnowanym ,to raczej ty zmarnowales 4 lata klepiac po raz kolejny material z podstawowki

w technikum nie ma niektorych niepotrzebnych przedmiotow (np. biologia) niektore niepotrzebne zostaly (historia,geografia)

material jest ten sam co w ogolniaku,a dochodza przedmioty zawodowe i praktyki

jakos to mnie teraz najwieksze kujony pytaja na przedmiotach zawodowych i 8O skad znam niektore rzeczy

na rys. tech. facet sam mnie zapytal czy jestem z technikum jak zobaczyl moje rysunki

 

ty masz jakies kompleksy,ja zaznaczylem zebys nie podwazal moich kwalifikacji ,a ty sie burzyles

papierem moge sie po... ,ale ty swoim przyszlym mgr tez bedziesz mogl sie pod... ,bo w technikum przynajmniej musialem przyswoic pewna wiedze,a na studiach chodzi o zaliczenie ,nie trzeba nic umiec,mozna sciagnac,kilka razy zaliczac,liczyc na ud szczescia itp. jakos przejdzie

moj mgr inz. tez bedzie g.. warty ,juz teraz widze ze ten tech. wiecej znaczy dla oceny umiejetnosci ,bo koledzy ktorzy sa po ogolniaku na roku skancza to bez zadnej wiedzy praktycznej ,bo na studiach nie ma kto im wytlumaczyc,a do niektorych rzeczy samemu sie nie dojdzie

 

co do przepisywania matmy to nie wiesz jak tu jest,trzeba samemu sie starac,a wlasnie robienie notatek z tablicy jest najlepszym sposobem na przygotowanie sie do zaliczenia,bo

takie farmazony o nauce to tylko taki teoretyk jak ty moze wykladac,twoje zakuwanie z ksiazek nic by ci tu nie dalo

zaliczyc,zapomniec i miec nadzieje ze na ktoryms roku pokaza nam samochod w szerszym zakresie niz ma to miejsce na salonie samochodowym

(ja juz widzialem ,wiec mi wsio ryba)

 

zycze dalej takiego lowendowego studiowania i otwarcia oczu na swiat

 

PS. jak taki dobry jestes z techniki samochodowej to zatrudnij sie w servisie ,ciekawe czy cie przyjma,bo z moim goownianym papierkiem (no wiesz takie kremowe swiadectwo ze zdjeciem) nie mialbym problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tego nie da sie skomentowac:

"a o NOS ,NX i innych instalacjach slyszles LOLKU"

taaaa :wink: :lol:

 

1) Czyli podsumowujac technik wiecej znaczy niz mgr.inz. 1000x :lol:

2) Na studiach kazdy sie przeslizgnie bo przeciez jest latwiej niz w technikum. :lol: Swoja droga to dziwne ze z 360 zostalo teraz ~220. No ale coz, widocznie KGB w innym swiecie zyje. :lol:

3) "takie farmazony o nauce to tylko taki teoretyk jak ty moze wykladac,twoje zakuwanie z ksiazek nic by ci tu nie dalo"

Juz mowilem tkwisz dalej w technikum [bzdetnym z tego co mowisz], jakie zakuwanie ? _NIE MIERZ INNYCH SWOJA MIARA LOLKU_ Normalin ludzie nie wkuwaja ksiazek, tylko przeczytaja i rozumieja co czytaja, no ale KBG NIE! :lol: musi zakuc

4)Chyba niezyjemy w tym samym kraju ~18-19% bezrobocie, a koles pisze "bo z moim goownianym papierkiem (...) nie mialbym problemu".

 

LUDZIE KGB MA RACJE!!!! PRZESTANCIE SIE UCZYC, POCO KOMU STUDIA IDCIE DO TECHNIKUM, TAM KAZDY JE PRZEJDZIE, BEDZIE MIAL TYTUL I DOSTANIE PRACE BEZ PROBLEMU. !! MAMY LEK NA BEZROBOCIE.

 

N-ty raz MYSL ZANIM PISZESZ. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB masz problemy z osobowoscia ? Kogo interesuje jaka jest twoja srednia i ze ludzie na widok twoich uber_rysunkow technicznych mdleja i patrza na ciebie jak na guru ? Uwazasz ze twoje technikum to pepek swiata ? Z twoim papierkiem to cie zatrudnia do servisu, jako zmywacza wykladzik albo sprzatacza :

Nie porownuj studiów do technikum, jezeli nie masz o tym pojecia. To ze ktos sie decyduje na studia, wcale nie oznacza, ze jego zainteresowania nie sa jasno okreslone. System zaliczania tez nie jest taki jak ci sie wydaje, bo jezeli myslisz, ze ktos zalicza tylko z sesji na sesje, to proponuje isc do lekarza .. albo twoi uber_koledzy z uber_technikum ci naopowiadali takich herezji :

Tekst o matematyce postaram sie ominac, bo po prostu robisz z siebie posmiewisko, powiem ci tylko jedno, ze na studiach matematyki sie nie nauczysz przepisujac ja z tablicy :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to wszystko ma sporo wspolnego z autocadem.

 

Avenger: nie wiem po co dajesz sie w to wciagac?

KGB: za dlugiej kariery ci tutaj nie wroze, jesli ciagle bedziesz tak nieprzyjaznie nastawiony do pozostalych forumowiczow. Wszyscy milosnicy pyskowek byli skutecznie banowani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

1) Czyli podsumowujac technik wiecej znaczy niz mgr. inz.  1000x

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

na moim wydziale zaczyna 300 osob ,a do dziewiatego semestru dochodzi 50 ,wiec sam sie domysl jak tu latwo jest

 

do innych to:

ja nie zaczalem od jakich srednich ,tylko ktos kto ma 43/41 cos tu wspominal :lol:

widac po waszym konfigu ile forsy macie,wiec mozecie sobie siedziec po ogolniakach ,a pozniej na jakis Uniwerkach sie wozic ,bo jak was wyrzuca i tak starsi was wkreca na jakies prywatne pseudostudia

jak moge nie miec porownania miedzy technikum i Politechnika Warszawska ,jak chodzilem do jednego i drugiego 5 dni w tygodniu (teraz nie chodze bo sesja :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi kolego, zaczynasz mnie lekko wk..... Na tym forum jest pelno powaznych ludzi a ty masz nas za bande przyglupow.

wyobraz sobie, ze ogolniaka mam juz dawno za soba, dobry uniwersytet wlasnie koncze, a sprzet kupuje za wlasnorecznie wystukana kase...

 

nie mam nic przeciwko twoim ocenom, tudziez edukacji,jednak koles nie badz taki do przodu, bo to zalosne... ciekawe ile ty zarobiles na swoje studia; ja wakacji nie mialem od 3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...