Skocz do zawartości
ath

Dragon Age: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego, że Dragon Age II zadebiutował na półkach sklepowych ledwo miesiąc temu, to już dzisiaj dotarły do nas pierwsze przecieki dotyczące kontynuacji tego tytułu. W trzeciej części cyklu, być może pojawi się tryb wieloosobowy.

 

Plotki pochodzą z działu „Inside whispers” znajdującego się w najnowszym numerze Official PlayStation Magazine. Według informacji zawartych w czasopiśmie, Dragon Age III jest już w fazie produkcji, a jedną z nowości, które ze sobą wniesie, będzie właśnie tryb dla wielu graczy. Z pewnością jest to dosyć odważne posunięcie ze strony producenta gry, gdyż dotychczasowe części cyklu Dragon Age, a także Mass Effect nie posiadały opcji rozgrywki dla wielu graczy.

 

Z pewnością nie jest zaskoczeniem fakt, że Dragon Age III powstaje. Druga część cyklu osiągnęła bowiem bardzo dobre wyniki finansowe. Wspomnieć tu należy chociażby o tym, że tytuł ten zadebiutował na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, milion egzemplarzy Dragon Age II znalazło nabywców na całym świecie w ciągu dwóch tygodni od debiutu tytułu na rynku.

 

Pomimo tego, że Dragon Age II spotkał się z mieszanym przyjęciem ze strony fanów hardcore’owych gier RPG, to jednak gra Bioware zbiera bardzo pozytywne noty zarówno od światowych, jak i w rodzimych recenzentów.

 

Dragon Age III z trybem multiplayer? | Wiadomość 2011-04-11 17:01:14 | GRY-OnLine

Wcale bym się nie zdziwił jakby zrezygnowali z aktywnej pauzy i wszystko będzie się odbywać w "real time". :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie zbliża się może czas aby odkopać nieco temat? Premiera za niecałe 3 tygodnie 

 

Nie mam pojęcia czy opłaca się kupować ten tytuł w wersji fizycznej standardowej - dają chociaż jakiś steelbook, czy tylko zwykłe pudełko z kartonikiem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić tytuł tematu, skoro wiemy, jak się będzie gra oficjalnie nazywała.

 

Ja się jaram bardzo na nowego DA. TV już sobie sprawiłem, z następnej wypłaty po PS4 i na premierę kupuję wersję deluxe z jakimiś tam dodatkami :)

 

Gra już jest podobno całkowicie skończona więc teraz tylko czekać do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy chyba wszyscy te kilkunastominutowe gameplaye :) Mi to styknie, żeby się podjarać, szczególnie, że czekam na grę od dnia jej pierwszej zapowiedzi. Szczerze wątpię, żeby okazała się failem roku, bo po DA 2 wydaje mi się, że BioWare poszło po rozum do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam osobiście pierwsze zakończenie (bo chyba o to Ci chodzi) ME3 nie przeszkadzało...

 

 

EDITA:

 

orientuje się ktoś czy będzie można kupić wersję deluxe po premierze? czy to jest zarezerwowane dla pre-orderów?

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tego Dragon Age'a z niecierpliwością. Tak wiele się o nim mówi, zbiera tak dobre recenzje przed premierą, że musi z tego być coś dobrego, zwłaszcza, że bardzo lubię poprzednie części.

 

orientuje się ktoś czy będzie można kupić wersję deluxe po premierze? czy to jest zarezerwowane dla pre-orderów?

Raczej tylko dla pre-orderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czekam na tego Dragon Age'a z niecierpliwością. Tak wiele się o nim mówi, zbiera tak dobre recenzje przed premierą, że musi z tego być coś dobrego, zwłaszcza, że bardzo lubię poprzednie części.

 

 

Raczej tylko dla pre-orderów.

 

A po czym wnosisz, że tylko dla pre-orderów?? Kurde bo nie wiem czy zamawiać zawczasu czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype widze dziala. Recenzowanie gier Bioware jednak zobowiazuje. Juz teraz mozna powiedziec, ze Dragon Age: Inquisition bedzie GOTY!!1

 

A gra pewnie okaze sie kolejna, typowa gra Bioware. Sztampa, sztampa, ratowanie swiata przed wielkim Zlem, sztampa, romanse glownie gejowskie, bo te sa przeciez wizytowka Bioware ostatnio, filler combat, sztampa...

 

No ale recenzenci, ktorzy dostali gre na ponad tydzien przed wydaniem gry, nie beda przeciez zle o grze pisac. Po co tracic mozliwosc recenzowania gier w przyszlosci i zarabiania na tym kasy?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby takie osoby jak Angry Joe zachwycał się DA:I tylko pod publikę czy żeby przypodobać się EA czy BioWare. Oficjalnej recki jeszcze nie robił, ale opublikował film z początkiem gry. Hype jest chyba zasłużony bo dobrze sprzedali grę marketingowo grubo przed premierą, więc nie ma się co dziwić, że sporo osób już na wstępie się zachwyca.

 

Ja już wczoraj sobie zamówiłem w Empiku wersję Deluxe, żeby nie było, że potem nie będzie dostępna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie spotykałam się z tym, że recenzenci którzy dostawali grę jeszcze przed premierą pisali o niej negatywne rzeczy, a nawet jeżeli nie mówili tego otwarcie i twierdzili, że gra jest stosunkowo dobra, to wystawiali gdzieś tam oceny 7,5 albo 8/10. Tutaj już kilka serwisów pisało o DA:I w samych superlatywach i wystawiało bardzo wysokie oceny.

Nie sądzę, żeby gra była słaba. Wiadomo, oceny ocenami, ale uważam, że dostaniemy naprawdę fajny projekt. Mam nadzieję, że nie zawiodę się tak jak zawiodłam się na Watch Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie póki co na Metacritic 88%, czyli nieźle.

Gryonline piszą, że jest to najlepsza odsłona serii (!?) i dają ocenę 95%:

"Dragon Age: Inkwizycja to nie tylko najlepsza i najbardziej rozbudowana odsłona serii, ale również jedna z najlepszych gier w historii studia BioWare."

 

Jeszcze tylko dwa dni i sie dowiemy.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dobre oceny muszą mieć przełożenie na rzeczywistość. W końcu to nie tylko recenzje pisane pod sprzedaż, ale także oceny osób, które są raczej obiektywne. Czekam z niecierpliwością na premierę, a także (i może przede wszystkim) na wypłatę, bo dopiero wtedy będę mogła sobie DA:I zakupić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci ostro debatują na team zabezpieczenia Denuvo - ponoć ostro zarzyna dyski SSD bardzo częstymi zapisami danych.

Źródło: http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/the-dragon-age-inquisition-thread-ride-the-bull.75304/page-355#post-3599880

Czy redakcja mogłaby potwierdzić/zdementować te rewelacje? Tzn. Zrobić testy i skrabnąć jakiś artykuł?

Edytowane przez enteriusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla świętego spokoju zainstalowałem na hdd (moje dokumenty tez tam mam)... na ssd zostawilem os i wota ;)

Ja też zainstalowałem na HDD. Odpaliłem po północy i niestety, podobnie jak w przypadku Battlefielda 4, czasy loadingu z talerzy są zdecydowanie za długie. Zainstaluje dziś DA:I na SSD (Crucial MX100 256GB) i sprawdzę programem SSDReady (http://www.ssdready.com/) ilość zapisanych Gb. 

Ktoś już robił takie tesy i wyniki zdementowały te rewelacje: 

o28WnAH.jpg

 

PS. Jak znacie coś lepszego od SSDReady (i darmowego oczywiście), to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam wczoraj przez jakiś czas streama Origin na Twitchu, na którym grali właśnie w DA:I i powiem szczerze, gra zrobiła na mnie wrażenie. Graficznie niewiele można jej zarzucić, system gry także wydaje się bardzo przystępny. Nie miałam za bardzo czasu żeby się jakoś szczególnie w streama wgłębiać, ale pierwszy kontakt z grą uważam za pozytywny. Byle do wypłaty. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tylko rzuciłem okiem. Cutscenki w 30 fps czy mi się wydaje? Pad daje radę. Mam nadzieję że nie rozczaruję się jak dwójką

 

Patelnia E975

Tak, 30 fps, mieli problemy z "lip sync" i dlatego dali ograniczenie do 30-tu.

 

Wysłane z mojego XT1032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Sprawdziłem jak to jest z tym zarzynaniem SSD przez Denuvo i można to sobie między bajki włożyć:

1. Najpierw 23 minuty przeglądania neta - ot tak dla poglądu:

6ZuCWN1.jpg

 

2. 28 minut gry - tworzenie postaci, prolog:

AqJJJMr.jpg

 

Dłuższych testów nie mogę już dziś zrobić, bo padam na mordę, ale wyraźnie widać, że zwykłe łażenie po necie jest gorsze dla mojego SSD niż złowroge Denuvo zastosowane w DA:I

 

PS. Jak ktoś zainstalował DA:I na HDD, to radzę przenieść grę na SSD, bo loadingi na HDD trwają zdecydowanie za długo. Jest na to prosty sposób niewymagający ponownego instalowania/ściągania gry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...