Skocz do zawartości
ath

Dragon Age: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Zamykanie szczelin w Zaziemiu jest na razie dla mnie problematyczne, bo pojawiają się w nich zmory i demony mają 12 poziom, a ja mam 6 .

Rozumiem, że zamykaliście te szczeliny dopiero po osiągnięciu wyższych poziomów (niekoniecznie 12) ??

 

Jak wejść do Valammaru?? Poprzez Zaziemie wchodzę do kryjówki pod wodospadem i tam postacie się zatrzymują nie mogąc dalej przejść.

 

Jak ocucić nieprzytomnego członka drużyny podczas bitwy?? Tylko czarami jak w DA:O ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższe szczeliny zamkniesz jak puścisz fabułę dalej/na wyższym LVL. Do Valammaru potrzebujesz chyba notatek i klucza do drzwi z obozów jakiśtam. Cucenie może zrobić każdy z drużyny - zamknąć szczelinę tylko bohater. I czasem jak natkniesz się na większą siłę wygodniej jest dać komendę do schowania broni i wziąć dupę za pas ( np przy smokach ;] )

 

edit: Nie wiem czy klucza nie masz jak ubijesz szefa na zamku...

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w trakcie walki nie da rady ocucić poległego członka drużyny?? Próbowałem wciskając klawisz F przy nieprzytomnym, ale nic to nie dawało. Natomiast ,wiadoma sprawa, po walce wszyscy wstają.

 

Co do Valammaru ,mam klucz i wchodzę już do kryjówki, ale tam po przejściu kliku kroków w jaskini nie mogę iść dalej (?!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie ocucić jak grasz na klawiszach i gryzoniu to podchodzisz do kolesia i prawym myszki. No i pojawia sie kółko i pasek musi zrobić pełen obiega wokół niego wtedy towarzysz wstaje. 

 

Jakby co jest też czar na to. 

Edytowane przez DarthStan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam nadmiar czasu. 

 

@jonathan

ZTCW i widziałem fiolety lecą ale loot jest wyskalowany pod lvl smoka. Na wyższych poziomach postaci obstawiam że własny sprzęt wykujesz z nowych schematów niż wyleci z gada.

 

Wiesz... Na razie mam 9 lvl

Smoka spotkalem na 4/5 i piardnieciem pol druzyny mi zmiotl..

Jeszcze level albo dwa i sie do niego udam

 

 

Jezeli chodzi o wejscie przez wodospat, pomachaj troszke myszka. Bo pojawia sie ikona by isc dalej/zmienic obszar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do szczelin na Zaziemiu też wracałem dopiero jak nabiłem wyższy lvl, bo nie ze wszystkimi od razu można sobie poradzić, chociaż jak masz maga z "rozproszeniem" to możesz mieć nieco łatwiej :)

 

Co do smoków to ja tez na tego na Zaziemiu natknąłem się przypadkiem, jak sobie zwiedzałem i też mi jednym fireballem zmiotło drużynę :P Za jakiś czas się na niego wybieram, bo mój mag ma czary z drzewka elektryczności, ale laskę mam z fire dmg.

 

BTW. wczoraj dotarłem do Podniebnej twierdzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze smokami w DA:I mam takie doświadczenie, że na każdego trzeba sie przygotować jak na raid w MMO - podejść jedną postacią, sprawdzić słabości, wiać, zresetować skille, wycraftować odpowiednie przedmioty i dopiero można iść. Jak reszta drużyny zdycha to sam wojownik ustawiony pod tanka smoka wykończy, tylko wtedy się trzeba nastawić na bicie go przez pół godziny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś już sterowniki NVIDIA 344.75 w  DA:I ?? Dają cokolwiek ??  Gdzię czytałem, że są po nich crashe ,więc się zastanawiam czy je instalować

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na jaskinię w południowo-zachodniej części Wybrzeża Sztormów, do której nie mogę wejść. Rozumiem ,że w miarę rozwoju fabuły będę się mógł tam dostać??

 

Kiedy będzie można wejść do wioski Redclife??

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13977.jpg

Przygotowanie recenzji Dragon Age: Inkwizycja niczym wygłodniałe smoczysko pożarło kilkanaście dni mojego żywota, wprowadzając istne spustoszenie do poukładanego harmonogramu codziennych zadań. Przygoda okazała się uzależniająca do tego stopnia, że oddanie artykułu straciło na znaczeniu - najważniejsza była niebezpieczna misja ocalenia mieszkańców Thedas. Zarośnięty i wycieńczony piszę poniższe słowa ku przestrodze wszystkich śmiałków, którzy szukając niezobowiązującej rozrywki nieopatrznie wybiorą trzecią odsłonę Dragon Age... Uważajcie! Dzięki BioWare chodziłem do pracy niewyspany, zaniedbywałem obowiązki domowe i wypiłem hektolitry złocistego trunku. Każdego wieczora stawałem się krasnoludzkim maruderem, wybrańcem Bogów, ostatnią nadzieją białych, czarnych, długouchych, garbatych oraz nieogarniętych. Czułem się prawdziwym bohaterem, wracając pamięcią do czasów Baldur's Gate...

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam 60h i wczoraj ubiłem pierwszego smoka na Zaziemiu :)

 

Generalnie przerobiłem maga na Zaklinacza z tym duchowym ostrzem i teraz to ja mogę te smoki nawet solo bić :)

Wziąłem sobie do party Kasandrę, Blackwalla i Byka i kurde zanim dobiegłem do smoka to mi już połowę mikstur zużyli :P Ja jako mag musiałem użyć tylko jednej i to dlatego, że mi się smok zbugował... Jak w jednej ze swoich faz odlatywał to wyrzuciło mnie w kosmos (coś jak w Skyrim przy walce z olbrzymem ^^) więc jak wylądowałem to miałem może z 10% życia, a walka się zresetowała więc trzeba było od nowa bić.

 

W połowie walki to już nawet nie budziłem moich "pomagierów" bo tylko strata czasu na nich.

 

Jednym słowem MAG-ZAKLINACZ strasznie OP, ale mi to nie przeszkadza, bo po kilkudziesięciu godzinach rzucania piorunami z daleka trochę zatęskniłem za bardziej fizyczną walką, poza tym w Origins mój mag ze specjalizacją w Blood Magic też bił na pierwszej linii, więc to taki duchowy spadkobierca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nawet nie wiem, bo jak dostałem questa (ja byłem na 13 lvl) to miałem już część składników. Brakowało mi właśnie książki i 2 esencji ognia czy czegoś takiego.

 

Z książką łatwizna, bo odpowiednio Vivienn, Dorian i Solas mają właściwe książki. Wystarczy się do nich przejść i gdzieś obok nich będą leżeć - przeczytasz i już :)

 

Co do składników to esencje zdobyłem na świętej równinie z tych takich zielonych demonów co się plączą po okolicy, albo przy riftach.

 

Resztę nie wiem gdzie znalazłem, bo już miałem pełno pierdół w plecaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie konkurencję, ale co tam: Jest do wygrania kolekcjonerka inkwizycji, za zrobienie ciekawej gęby w edytorze postaci http://www.cdaction.pl/news-40418/konkurs-zrob-fajnapostac-w-dragon-age-inkwizycja-wygraj-kolekcjonerke.html,

 

Obstawiam że będzie:

Duke

Lara Croft

Gordon Freeman

Blazkowicz

 

może:

47

Kratos

Mario [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra wciąga.

Jest dużo lepsza niż część druga, jednak słabsza niż część pierwsza. Ogólnie gra warta zagrania.

 

 

Na minus:

- sterowanie postaciami ( DAO był lepszy)

- rozwój postaci ( w DAO był lepszy)

- walka (bardziej zręcznościowa niż w jedynce)

- za duże wymagania sprzętowe

 

 

Na plus:

- na pewno rozległy świat, szczególnie pierwsza lokacja Zaziemie

- dobra grafika otaczającego świata

 

 

reszta później jak sobie przypomnę.

 

Po 36 godzinach grania mogę wystawić ocenę 76%.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowy patch ustawia na sztywno detale na Medium i obecnie wyjściem z tego jest dodanie do linii komend pliku rozruchowego:

 

-ShaderSystem.ShaderQualityLevel <quality setting>

 

w miejsce <quality setting> wstawiamy:

  • Ultra
  • High
  • Medium
  • Low

Na przykład

 

-ShaderSystem.ShaderQualityLevel High

 

 

źródło:

http://forum.bioware.com/topic/532511-dragon-age-inquisition-patch-2/page-69?do=findComment&comment=18031083

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...