Skocz do zawartości
ath

Dragon Age: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie powiedzieć to grafika w tej grze jest wyśmienita. 9,5/10 .

 

Jest dobrze ale bez przesady. Lore jest bogaty, artystycznie jest przyjaźnie ale nie jestem przekonany aby dać więcej niż 9/10 za scenerię - bo jest czasem nierówna. Frostbyte wyszedł obronną ręką w kolejnej produkcji ale kilka bugów potrafi napsuć krwi. Czy to graficznych czy intreface. Boję się myśleć co może zaprezentować Wiesiek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą ponad 40h gry i lvl 15. Ogólnie gra mi sie podoba, wciąga pomimo tego, że większość questów wg mnie to takie przynieś, podaj, pozamiataj.

Graficznie mi się podoba, lokacje są ładne, rozległe i w miarę pomysłowe. Gorzej w wyglądem postaci, które pozostawiają sporo do życzenia.

To czego mi brakuje to tajemniczości/magiczności, cholera nie wiem jak to nazwać. Czegoś co doświadczałem w Morrowindzie, gdzie można było trafić na przedziwne ruiny czy jaskinie, nie wiedząc co sie w nich kryje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zdobyć profit dla łotrzyka: szybkie ręce, dobre narzędzia ? Jest on potrzebny do otwierania zamkniętych drzwi

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie multi nie dziala... zrywa polaczenie za kazdym razem...

gre ukonczylem po 90h... zakonczenie typowo hollywoodzkie, troche malo plansz z dalszymi losami, szkoda tez, ze nie bylo interakcji z cala ekipa jak to mialo miejsce w efekcie masy (nikt mogl nie przezyc a i tak gra sie konczyla), historia z 2 pierwszych czesci - ja skojarzylem tylko alistaira jako krola, ale 1 gralem zaraz po premierze...

 

na plus: ogrom questow, crafting, twierdza

na minus: bugi, loadingi, wtornosc i monotonia sidequestow

 

gra wyleciala z hdd, moze zagram znowu za 2-3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poczeka na jakąś wyprzedaż. Akurat może błędy poprawią.

 

Na tle Ubisoftu ta gra jest wzorem jeśli chodzi o wersję oddaną do tłoczni [;

Drugie podejście tankiem 2h. Elf jako inkwizytorka ma ciekawe dialogi. Tak samo jak Iron Bull i Cole w drużynie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 100h gry raz wywaliło mnie do pulpitu, także chyba nie jest tak źle? 

U mnie natomiast po zmianie procka i płyty głównej czarny ekran w cut scenkach. Po paczu brak trybu multi. Sterowniki zaktualizowane i na zmianę mam error directx lub grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po wspaniałych 140h przeszedłem Dragon Age Inquisition :D

 

Gra świetna chociaż bardzo boli mnie, że nie zaliczyło mi trofeum na PS4 za zabicie wszystkich smoków :( jakiś bug niestety, ale nic tam, teraz zostało mi przejść grę jeszcze raz bez większego zagłębiania w wszystkie poboczne historie na najwyższym poziomie trudności i zrobić grę na 100% :D

 

Muszę przyznać, że na koszmarze gra naprawdę wymaga przygotowania do każdej walki, łotrzyk z 2 sztyletami przy walce z mocniejszym przeciwnikiem pada po 2-3 uderzeniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast po zmianie procka i płyty głównej czarny ekran w cut scenkach. Po paczu brak trybu multi. Sterowniki zaktualizowane i na zmianę mam error directx lub grafiki.

Poza czarnymi cut scenkami mam to samo. Dość nieregularnie. Czasem co 10min, czasem 4h i nic. Albo pulpit, albo babol DirectX.

Czekam na kolejnego patcha, może coś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam maly problem z wlaczeniem gry dragon age inkwizycja.

Mianowicie jestem swiezo po formacie, pobralem origin-dragon age no i gra sie nie wlacza... W menadzerze zadan pojawia sie na chwile proces "Dragon age (cos tam xd)" i po chwili znika a gra sie nie uruchamia.

Mysle ze moze to byc spowodowane tym ze po formacie nie posiadam potrzebnych pogramow etc. do uruchomienia gry.

Moj sprzet spelnia wymagania i posiadam najnowsze sterowniki karty graficznej.

Ma ktos jakis pomysl/informacje jak odpalic te gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Crestwood dokończyć kilka Q, a teraz gdy chcę z niego wyjść, to wszystkie lokacje na mapie globalnej mają zablokowane przejście. Znaczy przycisk "Przejdź" jest szary i nie do kliknięcia. Tak oto utknąłem w Crestwood.

Jakieś rady, pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robiłeś questa dla Sery i nie dobiłeś NCP ( znaczy nerwus nie dobił - w pięknym stylu )....

 

@Ripson123

Wyłączyłeś Orgin w grze? Odpaliłeś exe z folderu jako administrator? W ogóle pojawia się jakiś błąd aplikacji w zdarzeniach systemowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...