Skocz do zawartości
ath

Dragon Age: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dotrzeć do północno-wschodniej części mapy na Świętych Równinach ?? Jestem w jakiejś jaskini, która ma łucznika strzelającego energią do elementów w rodzaju kul po wcześniejszym obniżeniu kolumn, które temu przeszkadzają. Na razie udało mi się uruchomić 3 takie stanowiska, a są cztery. Czy droga do dalszej części mapy wiedzie przez tę jaskinię??

 

EDIT: OK, już doszedłem.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich paczach postanowiłem dac grze druga szansę. Zacząłem grac na padzie i teraz ta gra stała się grywalna. Tekstury nie migotaja, działa płynnie choć ze wszystkim na ultra bez AA w 1440p trafiaja się miejsca gdzie spadają klatki poniżej 60fps ale pomimo tego gra nie staje się niegrywalna.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w nowe DLC?? Ja powiem szczerze, że nawet nie miałem pojęcia, że jakieś ma się ukazać, a tu wczoraj premiera na PC i XOne... Szkoda tylko, że znowu dali du** i nie wydali tego dodatku na pozostałe platformy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto zakupić tą grę ? Grałem w jedynkę bardzo mi się podobała, dwójkę odpuściłem bo słyszałem że kiepska. A teraz zastanawiam się nad trzecią odsłoną.

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto ,ale jak cena spadnie do ok. 70-80 PLN, albo jeszcze niżej. Gra jest niezła, tzn. ma fajne lokacje ,ale jest momentami nudna. Skończyłem jakieś 70% i utknąłem ,bo nie mogę się zmusić do dalszego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...