Skocz do zawartości
przemo3642

Nokia Play Days,

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram tel. w Playu do abonamentu za 59-69zł i moim dotyczczasowym faworytem był ZTE Blade. A tu taka niespodzianka:

 

W dniach 15-25.04 w Play jest promocja "Nokia Play Days", czyli wszystkie modele Nokii z oferty za 1 zł (dla abonamentu o wysokości min. 59 zł). Najbardziej opłaca się więc brać nokie c7, gdyż jest to model najdroższy i jeszcze przedwczoraj przy abonamencie 59zł trzeba było dopłacić do c7 660 zł (na Allegro chodzi prawie 2x drożej niż ZTE). Sęk w tym, że tych wyższych modeli w salonach (i w sklepie internetowym) za wiele nie mają i w zwiąku z tym są one praktycznie niedostępne. Ja jednak miałem farta i udało mi się zaklepać C7 - do końca niedzieli będzie na mnie czekała w salonie.

 

Rzecz w tym, że umowa w ERZE kończy się za 2 miesiące i podpisując umowę już jutro i tak stanę się klientem PLAY i otrzymam telefon dopiero wtedy. Z samym aparatem mi się nie pali, czy jednak za 2 miesiące nadal będzie to oopłacalna oferta?

 

Brać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że umowa w ERZE kończy się za 2 miesiące i podpisując umowę już jutro i tak stanę się klientem PLAY i otrzymam telefon dopiero wtedy. Z samym aparatem mi się nie pali, czy jednak za 2 miesiące nadal będzie to oopłacalna oferta?

 

Brać czy nie?

 

Nie rozumiem ?, albo nie mysle przy mega kacu albo cos zle kombinujesz. Co ma umowa ery do playa ?, nic...

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ?, albo nie mysle przy mega kacu albo cos zle kombinujesz. Co ma umowa ery do playa ?, nic...

 

Kac. Jestem teraz w erze, umowa kończy się w czerwcu. Jeśli teraz podpiszę umowę z Play, to umowa wejdzie w życie dopiero w czerwcu i dopiero wtedy otrzymam telefon. Czyli potencjalnie moja nokia c7 przeleży 2 miechy w salonowej szufladzie. Ale myślę, że i tak się opłaca ją wziąć w tej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz podpiszę umowę z Play, to umowa wejdzie w życie dopiero w czerwcu i dopiero wtedy otrzymam telefon.

 

Nadal nie rozumiem, podpisujesz umowę przykładowo jutro i jutro dostajesz telefon...

 

//Edit.

 

No chyba ze przenosisz numer, ale o tym nie wspomniales.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze przenosisz numer, ale o tym nie wspomniales.

 

Przenoszę numer. Jednkaże właśnie wróciłem z salonu z Nokią C7 - dali mi kartę sim i telefon już teraz, więc problem sam się rozwiązał. Na telefon ustawiła się już kolejka (gdybym się nie zdecydował) a w trakcie podpisywania umowy dzwonił ktoś do salonu pytając się o jego dostępność. Jeśli teraz wystawiłbym sprzęt na Allegro, to wyciągnął bym jakieś 900-1000zł, to sfinansowałoby większość abonamentu (59x24=1416zł). To dopiero promocja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś farta, 17 byłem w salonie play i dowiedziałem się, że c7 w Bydgoszczy nie dostanę, a w inne nie ma sensu się bawić. Zostaje mi czekanie do końca umowy, zobaczę co mi zaproponują po 4 latach siedzenia w play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...