Skocz do zawartości
Matthew86

Proszę o radę, modernizacja ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem odświeżyć trochę mój komputer, zamierzam kupić:

MSI P67A-C45 B3

Intel i5 2500K

 

jakieś dobre chłodzenie

 

teraz pytanie jakie pamięci DDR3 do tego będą dobre żeby się nie gryzły i działały dobrze przy OC, najlepiej 8GB ?

Do tej pory miałem E6300, Asusa P5N-E SLI i Geile DDR2 800 CL4 2x1, 2x512 i gryzły się niemiłosiernie z płytą.

 

Drugie pytanie czy zasilacz Chieftec 450W wystarczy do tego czy muszę pomyśleć już o jego zmianie.

 

Reszta części zostanie na razie ze starego czyli

Asus EAH 4850 Top

2 dyski twarde (WD caviar black i Seagate)

4 wentylatory

Edytowane przez Matthew86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem również o ASRock'u P67 Pro3,wyczytałem że to samo co MSI a nawet lepsza i jest opcja założenie w niej chłodzenia pod podstawkę 775 :) a tak sie składa że mam pod nią Scythe Ninje.

 

W sumie to może racja z poczekaniem na Z68 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obudową problemu nie będzie bo to Chieftec big tower, ma chyba 205 mm zresztą Scythe Ninja wchodzi i jeszcze jest dużo miejsca.

Nie wiem tylko co z tą płytą teraz robić czy brać MSI czy ASRocka bo wyczytałem że ma combo cooler option gdzie pasuje chłodzenie pod 775 więc nie musiałbym zmieniać go; czy poczekać na płyty z chipsetem Z68 tylko czy będą w cenie poniżej 500 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...