Skocz do zawartości
DMS

Next Gen - N/Sony/MS

Rekomendowane odpowiedzi

"over the next couple of hours... " - dzięki, obudźcie mnie rano jak będzie w sieci milion zgrabnych, treściwych opracowań, bo ich lanie wody o własnej zajebistości jakoś mnie nie wzrusza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"we wanted to be sure that nothing will come between the player, excuse me - the platform - and the joy of play" - lead designer o PS3 Dołączona grafika

 

EDIT: podsumowanie wykładu o architekturze - zbudowaliśmy klon peceta, żeby łatwo się portowało gry z peceta. A, i podepniemy się pod profil z Fejsa. Color me unimpressed.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem iść spać...

 

Znowu nieśmiertelny bohater, AI o inteligencji kija od szczotki, skrypt na skrypcie i skryptem pogania, a grafika nie pokazuje nic, czego już byśmy w sumie nie widzieli. Czas dać sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś tak się podnieca tym driveclubem a ja tam nie widzę niczego czego w Forzie na X360 nie ma Dołączona grafika

 

ale GT5 tego nie ma więc to przełom ;]

KZ4 to byl stream z konsoli czy nagrany filmik?

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale GT5 tego nie ma więc to przełom ;]

KZ4 to byl stream z konsoli czy nagrany filmik?

Stream z konsoli chyba ze koles z dualshockiem 4 stal na scenie dla picu:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, zdawało mi sie, czy filmik Ubisoftu cały czas miał framedropy i nie trzymał fps?

 

EDIT: symulator chińskiego farmera III, AKA Diablo III, na PS3 i PS4, z coopem na jednej konsoli. Jakkolwiek D3 jest czerstwe, to ten tryb coop może być niegłupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...