Skocz do zawartości
DMS

Next Gen - N/Sony/MS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Myślałem, że będzie wiecej "move-casualowego" pierdzenia, tymczasem skupiono się na tytułach, które mnie osobiście interesują... no i ten Blizzard :lol: Jeśli MS wyskoczy z kinectem 2 dzięki któremu teraz cztery grube mamuśki będą mogły tańczyć przed telewizorem i nazwie go przyszłością, to biore Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak będzie z optymalizacją jeśli będą to czyste porty. Co do braku pokazu konsoli to mnie jakoś to nie zaskoczyło. Pad mi raczej średnio się podoba z tym wyświetlaczem. Tak samo jak pełna integracja z Fajsikem. Ale najbardziej doskwiera brak wstecznej kompatybilności. Przynajmniej jeśli chodzi o wersje płytowe. Teraz by zagrać w starsze tytuły musiałbym zostawić sobie PS3, a kto wie ile ona jeszcze pożyje. Lub czekać na wersje cyfrowe o ile takie się pojawią. Ważne że konsola potwierdzona i zapowiada się na dość znośną maszynkę do grania. 8GB dzielone z system powinno starczyć na dłuższy czas. Nie wiem jeszcze jak to będzie z GPU. Dużo zależy od producentów gier jak wykorzystają nową konsolę z biegiem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istotne info to data premiery: na święta nowe konsolki :) Mam nadzieję że MS też niedługo w sensie na E3 wyjedzie z jakąś petarda i wtedy zostanie juz tylko czekanie na line up startowy i odkładanie kaski na sprzęt. Fajnie, w końcu next gen na horyzoncie. Sam PS4 chyba też nieźle, szczegolnie ten ram. Dualshock jak był mały tak pozostał dla raczek nastolatek tudzież japońskich graczy ;) W Sony raczej już nie zainwestuje ale doceniam, że w końcu coś pokazali. Szczerze mówiąc myślałem że konkurencja będzie pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa niespodzianka? 8GB GDDR5, zupełnie się tego nie spodziewałem.

Reszta jakoś mnie nie zaskoczyła i sama prezentacja [gluteus maximus] nie urywała, ale jestem przekonany, że nie pokazali wszystkiego, bo muszą coś mieć na E3. Tam pewnie poznamy wygląd i cenę konsoli. Musieli to jakoś rozłożyć na 2 raty. Źle też nie było, fajny patent z przyciskiem "share".

Największy zawód, brak The Last Guardian, ale nadzieja umiera ostatnia.

 

Pad wygląda bardzo dobrze, świetny krzyżak, triggery wyglądają dobrze:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa niespodzianka? 8GB GDDR5, zupełnie się tego nie spodziewałem.

Reszta jakoś mnie nie zaskoczyła i sama prezentacja [gluteus maximus] nie urywała, ale jestem przekonany, że nie pokazali wszystkiego, bo muszą coś mieć na E3. Tam pewnie poznamy wygląd i cenę konsoli. Musieli to jakoś rozłożyć na 2 raty. Źle też nie było, fajny patent z przyciskiem "share".

Największy zawód, brak The Last Guardian, ale nadzieja umiera ostatnia.

 

Pad wygląda bardzo dobrze, świetny krzyżak, triggery wyglądają dobrze:

 

Myślę, że to właśnie zostawili sobie na E3 jak i całą resztę, której brakowało na pokazie czyli ceny, wygląd sprzętu, daty premiery konsoli w konkretnych regionach, daty premier gier, jakie tytuły będą na start, jeśli to będą tytuły pokroju killzone + jakieś jeszcze dwa exy i głupoty na move to chyba nie najgorzej. Chciałbym wiedzieć co nowego będzie oferować abonament PS+, bo sądzę, że dostęp do tej całej gamingowej społeczności oraz sharowanie swoich video nie będzie za free lub/być może samo streamowanie dem będzie płatne i najważniejsza rzecz, czy granie po sieci nadal będziemy mieć za free. Dobrze też, że konsola - co mi się wydaje za pewne - nie wymaga stałego połączenia z internetem by grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad mi raczej średnio się podoba z tym wyświetlaczem.

 

To nie jest wyświetlacz, tylko touchpad.

 

Pytanie jak będzie z optymalizacją jeśli będą to czyste porty.

Procesor x86 i pecetowy GPU - co tu można spieprzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 w robocie swoje robią ;) Fakt architekturą bliżej do PC, więc móżna być spokojnym. Oglądałem filmiki m.in z Killzone Shadow Fall i zapowiada się to nieźle, ale spokojnie poczekam do premiery tej gry. Pamiętam jak przed premierą PS3 puszczali różne fimilki z ładnymi renderami, które nijak się miały do rzeczywistości. Dalej nie wiemy jakie GPU będzie zastosoane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze to gpu bedzie jakos podrasowane , bo z wydajnoscia na poziomie radeona 7870 to bedzie bida z nedza .

 

 

obym sie mylil

 

Patrząc na to co teraz pokazali, to już teraz nowy Killzone zjada praktycznie wszystko co jest na rynku (moźe oprócz Crysisa 3). Więc nie, bidy z nędzą nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie. To miasto robie spore wrażenie. W każdym razie wsadzenie 8 GB pamięci RAM było mądrym posunięciem. W końcu nię będzie trzeba ograniczać map. Dodawać loadingów i ucinać tekstur. 4 - 6 GB myślę że wystarczy na przetwarzanie danych. Reszta może iść na system i GPU i będzie dobrze. A jak GPU będzie na poziomie lub mocniejsze od 7870 to i tak nie będzie tak źle. Dla Naughty Dog to i tak będzie wystarczająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g00dMan

 

Cos tu smierdzi z tym niby Demem KillZone-Shadow Fall , na konferencji Sony i w tym studio przejscie tego samego odcinka gry jest takie same

jak by ktos szedl po sznurku ?? albo odtwarzal nagranie .

Niech ktos bardziej obcykany porowna .

Zeby sie nie okazalo ze to jednak pre-renderowane jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca, w studio dali gosciom pada do lapy i Ci jednak gapili sie na sufit, do tego granaty to tu to tam. Roznic kilka jest, a gameplay wyglada podobnie bo gra, jak wiekszosc dzisiejszych FPSow to skrypt na skrypcie ;-)

 

O kwestie generowanej grafiki bym sie specjalnie nie bal bo z aktualnych konsol wycisnieto barzdo wiele mimo juz teraz zabytkowego hardware'u. Co cieszy to wiekszy nacisk na fizyke. Moze w koncu Havok wspierany przez GPU pokaze pazury i developerzy przerzuca sie z ograniczonego do jednej platformy PhysXa na dzialajacego wszedzie Havoka.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtorze , niech ktos z jajami porowna w/w filmy z KillZone-Shadow Fall

ten z prezentacji Sony i ten z postu g00dMan powyzej

ta prezentacja

smierdzi maxymalnie - PreRenderem !

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtorze , niech ktos z jajami porowna w/w filmy z KillZone-Shadow Fall

ten z prezentacji Sony i ten z postu g00dMan powyzej

ta prezentacja

smierdzi maxymalnie - PreRenderem !

 

Co ty ślepy jesteś? Chyba widać, że jak ci gosćie z programu przejęli pada to nieogarniali sterowania itd. Śmierzi maxymalnie, ale gameplayem (najprawdopodobniej odpalonym na PC). Z resztą, czy to jakaś niewiadomo jak wypasiona hiper grafika, żeby aż nie można było uwierzyć, że to gameplay?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thuGG

 

 

Zgadza sie , narobilem troche zamieszania , ogladnolem ten kawalek jeszcze raz i widac jak byk ze gra miala pause

jak te niemoty probowaly grac na padzie

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wreszcie krok w dobrym kierunku. Po co żyłować taktowanie, skoro można po prostu nawalić więcej rdzeni i pod to optymalizować gry/programy. Na pewno pecety na tym skorzystają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...