Skocz do zawartości
DMS

Next Gen - N/Sony/MS

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal

 

 

#XboxReveal

 

On Tuesday May 21st, we’ll mark the beginning of a new generation of games, TV and entertainment. On that day, we’ll be holding a special press event on the Xbox campus and we invite you to join us via the live global stream that will be available on Xbox.com, Xbox LIVE and broadcast on Spike TV if you are in the US or Canada.

 

On that day, we’ll share our vision for Xbox, and give you a real taste of the future. Then, 19-days later at the Electronic Entertainment Expo (E3) in Los Angeles, we’ll continue the conversation and showcase our full lineup of blockbuster games.

 

We are thrilled to pull back the curtain and reveal what we’ve been working on.

 

A New Generation Revealed

Xbox Campus, Redmond WA

Tuesday, May 21st @ 1p ET/10a PT/17:00 GMT

http://majornelson.com/2013/04/24/xboxreveal/ Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obie platformy (ms i sony) będą niemal identyczne jeśli chodzi o końcowy target. Wiadomo, że na jednej i drugiej ma się grać i to w wiele takich samych tytułów. Różnić je będą głównie exclusivy, "socjal" usługi i to ile trzeba będzie wymagań producenta spełnić by móc w ogóle w cokolwiek zagrać.

 

Mnie najbardziej ciekawi na jakim nośniku będą gry na nowego kloca  i czy będzie wymaganie połączenie z netem do używania konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny był ten "gameplay" na koniec...

Jeśli chodzi o gry, to jeszcze gorzej niż na prezentacji Sony, nie pokazali prawie nic. Patrzę na te sztywne twarze z martwymi oczami w Cod i myślę, czym tu się właściwie chwalą.

Jedyne co mnie pozytywnie zaskoczyło to Halo TV by Steven Spielberg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pół prezentacji miałem wrażenie, że to reklama jakiegoś nowego magnetowidu.
Oby pc poszedł w normalną stronę, bo tego społecznościowego pierdzenia nie idzie znieść.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem o tych odpływających rybach jako nowość - bo tak to odebrałem - to od razu przypomniały mi się karaluchy z half-life. No ale, jeśli ktoś zaczał przygode z grami od klocka360 bądź Ps3, to może to kupił

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Elwb2lV88hM

 

btw. Prezentacje zacząłem oglądać od godziny 19:30, nie wiem co tam przegapiłem wcześniej... ale do cholery słucham i się zastanawiam, dlaczego oni cały czas wspominają o wspaniałej technologii pierwszego Xboxa Dołączona grafika

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Podsumowując teraz newsy wyciekające po konferencji:

-brak wstecznej kompatybilności

-wymagane stałe podpięcie do internetu

-płacenie w przypadku instalacji używanej gry

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, sporo informacji padło i niektóre już zdementowali.
Jednak pozostałe dwa ficzery jak najbardziej aktualne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no więc z tego co wyczytałem to chyba nie jest źle. Always online nie bedzie, brak kompatyblinosci wstecznej tez przezyje. Ciekawe tylko co z tymi uzywkami, w sensie jaka cena. Zeby sie nie okazalo, ze cena uzywki + oplata = nowka. Troche kibel by byl, ale z drugiej strony od dawna juz nie kupuje na premierach to nie bedzie dramatu. Bluray jest, konfig tez dobry. No i wyglada naprawde fajnie. 

 

Natomiast zwiastun Ghosts to dramat. Gameplay wyglada jak z obecnej generacji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezme to co okaże sie wydajniejsze i ogólnie lepsze. Wyglad klocka wydaje sie archaiczny, pad bardziej mi pasi niz z ps4 (wygladem i analogami). Co do wydajnosci to nie znamy szegółów ale szecze mówiąć ani fify ani nowy cod w ogole mnie niczym nie zaskoczyły. Grafa bez opadu szczęki - gdzie jest ray tracing ? :o. Oblivion (mimo ze krap) na konsolach wyglądem wywierał ogromne wrażenie - tutaj nie widać takiego skoku mimo dużo mocniejszego sprzętu. Czekam na E3 i porównania konsol i gier na nie. Bardziej jestem w strone kupna ps4 niz klocka ale nawet mi sie podobał interface i integracja z TV z tej prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...