Skocz do zawartości
Prog

Virtual Server - WAN i LAN

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu kupiłem router TP-Link TD-W8960N, którego zwróciłem do sklepu, dlaczego? Opcja Virtual Server działa tylko przy wejściu przez WAN, a po LAN nie działa. W moim poprzednim routerze Pentagram Cerberus ADSL VS działał zarówno po WAN, jak i po LAN. Stąd moje pytanie, czy nadal routery Pentagrama mają routing, jak w starych modelach, czy też jak w TP-Linku tylko po interfejsie WAN? Może znacie jakieś inne routery realizujące tak routing, jak opisałem?

Router musi obsługiwać 20Mb - dlatego zmieniłem poprzedni router, który z tą prędkością już sobie nie radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej - co chcesz tym zrealizować, bo może można wykonać to w inny sposób ?

 

Prostą rzecz. Mam serwer SVN w domu za routerem. Do niego dostaję się przez HTTP, przy okazji mam wiele innych usług, które ciężko byłoby wymieniać. Mam podpięty dynamiczny DNS i przez ten adres dostaję się do usług postawionych na domowym serwerze. Dostęp do usług muszę mieć zarówno w sieci wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Odpada od razu tunelowanie, bo nie chcę się w to bawić. Taka prosta funkcja powinna działać "normalnie", przynajmniej w moim mniemaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...