Skocz do zawartości
Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Samsung I9100 Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak zostaje przy sgs'ie, bo szkoda troche pieniedzy na dwojke.

 

 

Zdecydowanie Tak , jezeli nic Cie nie cisnie to spoko trzymaj SGS'a do czasu jak wyjdzie cos bardziej Rewolucyjnego niz SGS2

Ja tylko dlatego kupilem SGS2 ze moja zoncia zgubila swojego phona ,wiec mogle kupic cos za podobne pieniadze albo sprawic sobie zabawke a jej dac SGS'a ;)

 

 

 

Jakie w miare dobre sluchawki z mikrofonem polecacie do SGS2 ??

 

czy takie beda spoko : Sound Magic MP21 ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam brandowanego ;). Tel kupiony nie w sieci. Mam gps status ale z wyłączonym 3g gdzie działa tylko gps - fixa łapie po od 30 do 120 sec mimo ze po 5 sec widzi średnio 8 satelit (z 3g fixa łapie momentalnie góra 6sec). No i auto focus kamery przy 720 i 1080 laguje a szkoda bo filmy jak i zdjęcia wychodzą świetnie jak na tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wgrałem ROM stockowy 2.3.4 KH3 i jest masakryczna poprawa pracy na baterii względem fabrycznego brandowanego 2.3.3 XWKE7 z T-mobile.

A poprawiło się coś z tym osławionym autofocusem podczas filmowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę lepiej. Z Samsung Apps można sobie pobrać nowy firmware dla aparatu, które już w nowszych romach są fabrycznie.

 

Lada chwila powinien pojawić się stockowy 2.3.5. Na Pierwszego SGS już wyciekł.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dorwalem telefonik i musze powiedziec, ze robi wrazenie :) jedynie przegladarka cos posysa. Wprowadzam pelny adres, a telefon probuje byc sprytniejszy i wali na wersje mobilna strony :/ Da sie cos z tym zrobic? Korzystam z opery mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziala :) trzeba bylo zmienic user agent z mobile na desktop. A mam jeszcze jedno pytanko. Wczoraj zostawilem telefon na noc z wlaczonym wifi i trafficstats mi pokazuje 2,6 GB :lol2: normalne? ^^ 3g na szczescie zablokowalem wczesniej...

 

 

 

 

update: ten programik zle dziala. Nalicza wifi, ale tylko czesciowo

 

A potrafi ten telefonik nagrac prowadzona rozmowe telefoniczna? Nigdzie nie moge znalezc takiej opcji :blink:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Possalem, ale srednio mi sie podoba to rozwiazanie. Jakby nie mogli dac dodatkowego przycisku nagrywania do menu rozmowy, obok rozłącz, pauza itp. Chcialbym nagrac jedna wybrana rozmowe raz na jakis czas, czasami od polowy, bez pamietania o potrzebie wlaczenia tego programiku. Cala otoczka wypasiona, a brakuje najprostszych funkcji telefonu :)

 

btw jak wam chodza na sgs2 wieksze pdf'y? Bo u mnie tnie jak diabli... Pytalem juz o to w innym temacie, ale nie wypowiedzial sie zaden posiadacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem adobe reader'a i polaris office. Wydaje mi sie, ze polaris dziala troche szybciej, ale ciagle o wiele za wolno. Nie spodziewam sie, ze bedzie smigal jak na sandy bridge + ssd, ale po kilku sekundach chcialbym juz moc normalnie korzystac z pojedynczej strony... A czekac kilka sekund trzeba za kazdym razem, kiedy w obrebie tej jednej strony przewijam obraz Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie z android market aplikacje GPS Status. Powinno poprawić się łapanie fix'a.

 

Kolego GPS status nie służy poprawie łapania fixa. Jest to tylko gadżet. Jeśli ktoś chce poprawić działanie GPSa musi sobie zmienić strefę z ameryki (która jest standardowo ustawiona) na europę a najlepiej Polskę. Do tego służy w markecie aplikacja o nazwie Faster Fix. Ale zaznaczam że potrzebny jest ROOT. Można go zrobić CF Root'em.

 

Wysłano z GT-I9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem i9100. Jako, że telefony zawsze nosiłem w kaburze (chyba niezbyt popularny temat w przypadku tego modelu) chciałem napisać o tym dwa słowa. Z marszu można sobie odpuścić i prawdopodobnie . Ta pierwsza wykonana jest bardzo przyjemnie, ale dla SGS2 jest za ciasna - można zapomnieć o swobodnym wyciąganiu telefonu, trzeba go z niej wyrywać. Tej drugiej nie oglądałem na żywo, ale sądząc po zdjęciach zrobiona jest na podstawie tego samego schematu.

Przeglądając allegro natrafiłem na kaburę marki bugatti - wygląda bardzo dobrze, ale nie widziałem jej w żadnym sklepie w mojej okolicy. Używa ktoś takiej? Niby jest model dedykowany do i9100, ale wolałbym nie kupować w ciemno, bo również może okazać się za ciasna.

Edytowane przez kickass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum Android przeglądałem, niestety mi nie pomogło :wink:

 

Zdecydowałem się "zaryzykować" i zamówiłem na lolegro tę kaburę. Po uzyskaniu od sprzedawcy kodu producenta sprawdziłem - niby jest dedykowana konkretnie do i9100, więc mam nadzieję, że będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft XXKI3, żadnych modyfikacji. PDF 1,85MB zawierający sam tekst (nie skany) zarówno w Polaris Office jak i w Adobe Reader otwiera się natychmiast - chyba w mniej niż sekundę. Strony również zmienia się błyskawicznie, bez żadnych przycięć.

Edytowane przez kickass
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw sprawdzisz u siebie jak odtwarza ~2 mb pdf'y?

 

Sproboj zaktualizowac Adobe Readera, dzis wyszla spora aktualizacja testowo otworzylem prawie 50mb pdf, wszystko ladowalo sie blyskawicznie zadnych przyciec podczas przewijania. B-)

(sprawdzalem na Desire wiec u ciebie powinien byc duzo lepszy efekt)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...