Skocz do zawartości
Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Samsung I9100 Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

Pieniądze mnie swędzą ;)

 

To tylko jedno z wymagań. Prócz prowadzenia rozmów telefonicznych i odtwarzania filmów na TV, chcę używać go jako nawigacji i odtwarzacz muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to osobom, które do pojedyńczego filmu czy prezentacji muszą ze sobą nosić laptopa :>

 

hehe. Już widzę te tłumy ludzi z dużym problemem filmowym.

Swoją drogą chciałbym zobaczyć prezentacje materiałów na wielkim ekranie przy jakimś "sympozjum" puszczanej z telfonu. To jest coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje problem filmowy ;) 2 x TV - jeden w salonie, drugi w sypialni. Myślałem o zakupie jakiegoś stacjonarnego odtwarzacza z obsługą .mkv ale przecież nie będę z nim latał od jednego telewizora do drugiego. A zakup dwóch fajnych odtwarzaczy to niemały wydatek.

Tak to będę miał możliwość podłączenia telefonu tu i tu (a telefon tak czy siak planuje zmienić).

 

Mam jeszcze jedno pytanie do użytkowników SGSII. Jak jest z jakością głośnika rozmów i mikrofonu? Bardzo mi zależy na dobrej jakości, a doczytałem się bardzo różnych opinii na ten temat.

Edytowane przez siebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem że nie zagłębiałem się w temat filmowy ale to sprawdzę w praktyce. FAT32 jaki jest na karcie SD ogranicza nas do 4GB co oznacza albo kiepską jakość albo małą rożdzielczość a nie znam zadnego odtwarzacza w fonie który przeskaluje mi do .... powiedzmy chociasz do 720p

Może się mylę. Pojade po południu i kupie przejscie z SGII na HDMI. Wgram jakiś fragment może teledysk o pełnej rozdziałce ale wiadomo musi być kródki i zobaczę co z tego wyjdzie na 46 calach.

Pierwsze testy

Zasilanie MUSI BYĆ PODŁĄCZONE

 

 

 

 

 

Powalcze jeszcze z pełnym HD

Edytowane przez bodzio.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

WIem ze to malo komfortowe ale zawsze mozna podzielic film na kilka czesci i ewentualnie zrobic playliste. Przelaczenie miedzy partami chyba nie bedzie az takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, podobno na początku ta przejściówka w ogóle nie miała wejścia zasilania =] dopiero po chwili skumali, że większość obecnie dostępnego sprzętu nie wspiera mhl i dołożyli adapter...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najdłużej ile wyciągnąłęm to 3 dni i 4 godziny na 2.3.4 przy normalnych rozmowach i sms, oszczędzając na nacie ale sporo grając. Teraz mam 22 godziny i 12 minut i 72%

co do przejściówki to chyba sprezentuje sobie taką na święta ;]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw spróbujcie podłączyć słuchawki od sgs2 to czegoś innego Dołączona grafika u mnie trzeba lekko wyciągnąć minijacka z gniazda żeby dźwięk był przez nie prawidłowy

 

u mnie nie ma problemu ze słuchawkami, w biurze siedze przy lapku i używam tych słuchafonów i dźwięk ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem z moim galaxy s2. Mianowicie nagralismy z @ath filmik z gry BF3. Filmik ma 2.8 gb i otwiera sie tylko i wylacznie w galaxy po skopiowaniu komp wywala blad i nie chce sie odpalic. zaden konwerter nie chce go owtorzyc a program do edycji video w galaxy krzyczy ze plik jest za duzy... nie mam pomyslu juz jak otowrzyc trn plik. plik jest w formacie mp4. sory za interpunkcje ale pisze z galaxy i jeszcze nie opanowalem klawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz SGS2 śledzę ten temat i nigdy nie było mowy o listopadzie, i nie mogło być z prostej przyczyny. Galaxy Nexus miał sklepową premierę w połowie listopada i to on musiał mieć pierwszy i jedyny nowy system. Niemal dokładnie miesiąc później aktualizacje otrzymał Nexux S.

 

Siłą rzeczy pierwszy prawdopodobny termin wydania ICS na SGS2 to styczeń/luty 2012. Do tej pory i tak wyciekły już 3 oficjalne wersje robocze romów od Samsunga. Kolejne są w drodze. Wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin listopadowy/grudniowy był podawany na android.com.pl. Wiadomo, że ICS dla SGS2 będzie, szkoda tylko, że nie wiadomo kiedy dokładnie i jak długo ten telefon będzie wspierany. Ale to imo już temat na inną dyskusję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ICS dla SGS2 będzie, szkoda tylko, że nie wiadomo kiedy dokładnie i jak długo ten telefon będzie wspierany.

Widząc postępowanie Samsunga wobec posiadaczy Galaxy S niedługo.

 

@Właśnie, że nie obrażony posiadacz SGSa. Skoro Nexus S otrzymał update to i SGS powinien go dostać, koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wielce obrażony posiadacz SGS? Za dużo w [gluteus maximus] macie. SGS to najlepiej updatowany smartfon ever!! Z 2.1->2.2->2.3. Obecnie wyciekają romy z 2.3.6 z funkcjonalnością ICS (faceunlock). I co i jeszcze źle? 18 miesięcy pełnego wsparcia konsumentów. Zobacz sobie jak postępuje LG, HTC czy SE i wróć pogadać.

 

ICS i TW to za dużo na 512MB RAM jakie posiada SGS. Samsung to sprawdziło i przyznało. A nie mogą wydać ICS bez TW bo normalny klient jest przyzwyczajony do interfejsu TW. Wszyscy jarają się na goły interfejs ICS, ale tylko na podstawie obrazków.

Mi osobiście TW wymiata, a skróty i gesty które oferuje są niezastąpione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie głównym problem Andoida jest rozbicie na wielu producentów, z których każdy robi swoją nakładkę i wspiera sprzęt według własnego uznania. Przez to niektóre telefony są wspierane lepiej, niektóre gorzej, a niektóre praktycznie wcale. Samsung wspierał i9000 przez półtora roku (od 06.2010) od daty premiery, co nie jest moim zdaniem bardzo długim okresem. Podobna historia czeka pewnie i9100 po pojawieniu się nowego Galaxy S III. Będzie wsparcie jeszcze przez chwilę a później można będzie już tylko liczyć na mniej lub bardziej udane modyfikacje użytkowników. Jest to jednak temat na zupełnie osobną dyskusję...

Edytowane przez E57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICS i TW to za dużo na 512MB RAM jakie posiada SGS. Samsung to sprawdziło i przyznało. A nie mogą wydać ICS bez TW bo normalny klient jest przyzwyczajony do interfejsu TW. Wszyscy jarają się na goły interfejs ICS, ale tylko na podstawie obrazków.

Mi osobiście TW wymiata, a skróty i gesty które oferuje są niezastąpione.

 

A tak spytam, bo wspominasz, że ludzie jarają sie interfejsem ICS tylko na bazie obrazków, bawiłeś sie kiedyś gołym ICS? Mam SGSa i mam na nim ICS, wszystko działa doskonale, działa szybciej niż Android w wersji 2.3.x, który był zamulany właśnie przez TW. Bo 512MB RAM to nie jest za mało, tylko TW jest bezsensownie zrobiony że wciąga pamięc nosem. Zresztą, dlaczego niby nie mogliby wypuścić dwóch wersji romu? Albo tylko goły ICS? Ja wiem, że marketing itd., ale Nexus S to praktycznie ten sam telefon i nie było problemu z oficjalnym ICSem na niego. Edytowane przez el_gringo_dado
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kręci cię wgrywanie co chwila customów, w których zawsze prędzej czy później wychodzi ze coś nie działa to droga wolna. Samsung uczciwie traktował użytkowników SGS od samej premiery. Wieszanie psów jest bezpodstawne. Koniec offtopu bo to nie temat o SGS.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kręci cię wgrywanie co chwila customów, w których zawsze prędzej czy później wychodzi ze coś nie działa to droga wolna. Samsung uczciwie traktował użytkowników SGS od samej premiery. Wieszanie psów jest bezpodstawne. Koniec offtopu bo to nie temat o SGS.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Tak dla ścisłości to nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Sytuacja z customami jest dokładnie taka sama jak z betami do których dajesz linki - prędzej czy później coś nie działa i co chwila wychodzi nowsza wersja. Nie wieszam na Samsungu psów, bo od zakupu wiedziałem, że oficjalny soft można o kant tyłka potłuc względem szybkości działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się gołym ICS tak jak 99% krzykaczy, którzy nienawidzą Samsunga za TW. Stockowy luncher jest po prostu inny i chyba tylko dlatego ludzie są tak rządni zmiany. Może to chodzi o zmianę koloru z zielonego na niebieski...:rolleyes:

Fakt wstawiam linka do wycieku, ale głównie jako ciekawostkę. Customy i tak opierają się na tym co zaserwuje Samsung. Ważne, że coś się dzieje.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się gołym ICS tak jak 99% krzykaczy, którzy nienawidzą Samsunga za TW.

 

To ja należe to tego 1% co używa gołego ICSa z nienawidzi Samsunga za TW ;)

 

Customy Androida 2.3.x faktycznie były pisane na wyciekach od Samsunga, ale ICS został napisany od zera przez ludzi odpowiedzialnych za CM. Więc skoro oni mogli, to dlaczego Samsung nie może. Tylko o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...