Skocz do zawartości
Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Samsung I9100 Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie do posiadaczy a może wręcz i mała prośba - bo niestety po przeszukaniu tego wątku oraz google, dalej nie mam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - czy zdjęcia z SGSII wychodzą tak samo kiepskie jak z SGSI? Zwłaszcza w warunkach przyciemnionych, bez lampy? No i czy sama lampa daje radę? Może ktoś zrobić i dać na forum fotkę z kiepskich warunkach z lampą i bez?

Bo takie genialne recenzje jak ta: GSMonline.pl-Test telefonu Samsung Galaxy S II

niewiele pomagają.

 

I pytanie drugie, już łatwiejsze do namierzenia w necie, niemniej może akurat ktoś miał SGS i SGSII i może porównać - czy moduł GPS też działa tak dramatycznie do d*** ?

 

To są dwie wady, z powodu których jestem bardzo, bardzo niezadowolony z SGS, i nie wiem czy kupować SGSII, a akurat mi się kończy umowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, w sprawie wifi. Mam w domu bezprzewodowy internet i kiedy jestem w domu chciał bym, aby telefon korzystał z wifi a poza domem z pakietów z sieci. Tylko nie wiem czy telefon tak robi. Niechciał bym zużywać pakietów w domu (mam tylko 400MB). Może jaet jakaś aplkiacja do ustawienia tego? A może tak jest domyślnie ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonik mam brandowany z playa i jakoś wcześniej mi się nie paliło do zmiany romu bo wszystko elegancko śmigało, ale na nowego androida przyjdzie tam pewnie poczekać z pół roku...

 

Można śmiało całą procedurę wykonać wg tego tutoriala? I czy istnieje jakaś możliwość zapisania wszystkich programów, ustawień i kontaktów, żeby je później odtworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj się zabrałem - poszło bezproblemowo :)

 

btw jak zmienić wyświetlanie ulubionych kontaktów? Chciałbym mieć listę, a nie jakieś kafelki z obrazkami :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muli wam telefon czasami podczas uruchamiania różnych rzeczy? Np opera, czy kontakty wcześniej mi się otwierały błyskawicznie, teraz czasami musze czekać z sekundę czy dwie Dołączona grafika Za to czas pracy na baterii wydłuzyli x2. Przy moim normalnym użytkowaniu spokojnie 4 dni śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens o tym wspominać? Przynajmniej mi, telefon sam "mówi", że ma aktualizacje :P

 

...swoją drogą bezpiecznie jest pozwalać mu się aktualizować samemu? Czy lepiej jednak manualnie przez odina to zrobić?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens o tym wspominać? Przynajmniej mi, telefon sam "mówi", że ma aktualizacje :P

 

...swoją drogą bezpiecznie jest pozwalać mu się aktualizować samemu? Czy lepiej jednak manualnie przez odina to zrobić?  

 

sam mam Neo V i u mnie update'y Fota działają bezproblemowo

ale jak wpadl do mnie kolega z SII i robilismy FOTA update do ICS u niego to wszystko działa mu bez problemu i wszystkie apki mu zostały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie oczekiwania na premiery nowych urządzeń mobilnych (m.in. Samsung SGS III) spójrzmy na rynek smartfonów przez pryzmat poprzedniego roku i modeli, które się w nim pojawiły. Łatwo dojść do wniosku, że podwórko Starego Kontynentu nie jest rozwinięte tak bardzo jak amerykańskie, gdzie dla przykładu od premiery flagowego modelu Samsunga (SGS II) do dziś jego wersji pojawiło się kilkanaście. Na pewno wpływ na takie zjawisko ma polityka operatorów telefonii komórkowych, dwojakie rozumienie pojęcia brandingu czy wręcz bagatelizowanie niektórych części globu przez samych producentów urządzeń mobilnych. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… Dzisiaj, z okazji nadchodzących pierwszych urodzin wspomnianego Samsunga Galaxy S II, przyjrzymy mu mu bliżej. Jak SGS II wpłynął na branżę urządzeń mobilnych, czy cokolwiek od czasu jego premiery uległo zmianie i wreszcie czy nadal jest on królem wydajności wśród telefonów?

Test Samsung Galaxy S II - Stary król smartfonów wciąż w formie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiśie uważam, że uznawanie za wadę rozdzielczości ekranu jest czepialstwem.

 

dopóki nie zobaczysz czegos z wyższym ppi i sie nieprzyzwyczaisz to nie bedzie to dla Ciebie wada ;]

 

Nie jest to wadą skreślająca dany model. Ale jest to wada.

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podsunąłeś mi pomysł i ściągnąłem GO launcher EX (polski) i to jest to o co mi chodziło !, jest po prostu genialny. Teraz mam aż 9 pulpitów i na każdym mogę ustawić do 100 ikonek na jednym pulpicie (oczywiście bez nazw) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero kilka dni temu zorientowałem się, że Samsung w swoim ICS upośledził funkcję dzwonienia.

 

To, że w zakładce telefon nie ma już menu kontaktów (co mnie trochę zirytowało, bo trzeba klikać w ukryte menu) to można się przyzwyczaić, ale do jasnej cholery co za mózg zlikwidował możliwość podglądu pełnej historii kontaktów z wybranym numerem? Wcześniej wystarczyło wejść do któregoś z numerów i było widać wszystkie połączenia przychodzące, wychodzące z datami i czasem trwania rozmowy z tym właśnie numerem. A teraz [gluteus maximus]! Muszę wertować całą historię ręcznie, bo widać tylko jeden typ rozmów i to tylko z jednego dnia.

 

Czy ja jestem po prostu upośledzony i czegoś nie potrafię ustawić czy może tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...