Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezlem rozwiazanie na problem uzytkownika Elektronek odnosnie nietworzenia sie partycji podczas startu systemu.

Mialem identyczny problem. Okazalo sie, ze Symantec Endpoint Protection blokowal wpis w autorun.inf podczas tworzenia ramdisku. Na czas tworzenia ramdisku (start ramdisk) nalezy wylaczyc "kontrole aplikacji i urzadzen" w "zmien ustawienia-->zarzadzanie klientami-->skonfiguruj ustawienia". Dodatkowo po utworzeniu partycji polecam sformatowac ja recznie pod FAT32. U mnie takze wystepowaly problemy z tworzeniem partycji, gdy zmienialem parametr w rejestrze odnosnie startu na 0 (domyslnie mialem na 1). Mozliwe, ze jest to spowodowane przeyspieszonym bootwaniem zastosowanym w mojej mobo (Asrock Extreme). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy [jeszcze raz]. Sprzęt w firmie otwiera mi thunderbirda 5minut. Na ramdisku wszystko śmiga duzo lepiej (cache chrome + pagefile). Problem w tym, że ten pierdzielony RamDisk od Dataram działa tylko do pierwszego restartu. Robione według procedury utwórz->zapisz->zaznacz load at startup. Po reboocie śmiga. Ale podczas kolejnego zapisywania czy to wymuszonego czy podczas zamykania systemu, komputer się wiesza. Mycha śmiga ale zapis się zatrzymuje na 30% i klops. Po restarcie pagefile się nie tworzy, ramdisku nie ma a program domyślnie chce utworzyć dysk 500MB unformatted :-[

 

Co ja mogę z tym zrobić? Zmiany w rejestrze odnośnie ładowania programu z '3' na '1' zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...