Skocz do zawartości
jarulek

Zielone tło zamiast filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam problem, gdyż na niektórych stronach internetowych, zamiast filmów mam zielone tło. Występuje to we wszystkich filmikach z Youtuba umieszczonych na stronach, na samym YT działają, ale jak robię FullScreen to jest czarne tło, a jak zmniejszę ponownie to pojawia się właśnie zielone tło. Film odtwarza się gdyż słychać dźwięk. Pod Firefoxem i Opera jest tak samo, flasha odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, nic się nie zmieniło. Spotkał się ktoś kiedyś z taką sytuacją ?

 

http://img717.imageshack.us/img717/6619/filmiki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adobe Flash Player w najnowszej wersji?

jeśli nie zrób aktualizacje i sprawdź jeszcze raz

doinstaluje też Adobe Shockwave Player w najnowszej wersji jeśli nie jest zainstalowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna opcja to padająca pamięć, vga. Sprawdź memki za pomocą goldmemory. Napisz coś więcej (najlepiej wszystko - pełna konfiguracja) o sprzęcie.

 

Goldmemory mi nie działa pobrałem dwie wersji i to samo. Odpalam GM.exe otwiera się okno dos'u w nim po chwili takie niebieskie tło jak w BIOS'ie i jest napisane analysing... a następnie znika całe okno.

 

Co do sprzętu

Asus 1201n

Win XP sp3

Intel Atom 330 2x1,6 GHz

2 GB RAM

Karta graficzna nVidia ION

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...