Jump to content
olo21

Sempron 2600 - uruchamia się tylko na obniżonym taktowaniu

Recommended Posts

Witam,

ostatnio mam problem z moim starszym PC opartym o socket A i semprona 2600.

Komputer nie uruchamia się. Uruchomi się jedynie wtedy gdy wybiorę "bezpieczne ustawienia" w BIOS'ie lub ręcznie obniżę nominalne taktowanie z ok. 1833MHz na ok. 1000 MHz. Procesor nie był przez ostatnie kilka lat podkręcany.

Czy w związku z tym jest to problem dogorywającego procesora? Mam go już z 6-7 lat.

Wymieniłem baterię na płycie głównej gdyż gubiły się ustawienia daty/czasu.

 

Jakieś rady?

Edited by olo21

Share this post


Link to post
Share on other sites



×
×
  • Create New...