Skocz do zawartości
Meciu

Panorama 24" do 700-800PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję jakiejś konkretnej panoramy 24" w okolicach cenowych 700-800zł. Aktualnie mam Acer Al1916W ale powoli zaczyna już szwankować, więc pora na zmianę.

Monitor jest podłączony do przeciętnego komputera (C2D E8400,4x2GB DDR2 800MHz, 2xHD4850 512MB) używanego jak to w domu - do gier, produkcji muzyki, programowania, oglądania filmów, internet.

 

Chciałbym, aby w miarę ładnie odwzorowywał kolorystykę oraz nie miał za duży pobór prądu.

 

Z góry dzięki za propozycję i Pozdrawiam!

 

//edit, proszę o przesunięcie tematu do odpowiedniego działu, nie zauważyłem, iż od monitorów jest odpowiedni dział.

Edytowane przez Meciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie są w sumie dwa ciekawe modele które warte są polecenia, głównie ze względu na to że zastosowano w nich lepszą matrycę od konkurencji- zamiast TN jest IPS:

Wadą niestety jest to że oba wyświetlacze mają tylko 22':

- Dell u2211h

- LG IPS226v

 

Jeżeli możesz wydać troszkę więcej kasy to zwróć uwagę na te modele:

- LG IPS236V

- Dell U2311H

- Dell 2209wa proporcja obrazu 16:10.

 

Z wymienionych przeze mnie modeli, Dell oferuje lepsze warunki gwarancyjne od LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...