Skocz do zawartości
andrew777

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie co ten ctf ma wspólnego z ukrywaniem się i skrytobójstwem...

W brotherhoodzie multiplayer był świetny choć brakowało serwerów, mogły być serwery zamiast głupiego matchmakingu i ogólnie możliwość stawiania własnych serwerów z własnymi ustawieniami, a nie wszystkie mecze po 10 minut. Matchmaking zabił multiplayer w botherhood na PC. Jak w revelations nie wprowadzą serwerów to sytuacja się powtórzy, niestety.

 

Ale cóż ja narzekam na multiplayer gdy mi najbardziej zależy na wątku fabularnym :-) Podawaliby jakieś informacje o wątku Desmonda, Altaira i Ezia, a nie cały czas multiplayer i multiplayer, gry to nie tylko multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach wkońcu zamówię kolekcjonerkę :D a dzisiaj dostałem maila z linkiem do launch trailera:

 

 

 

Wraz z premierowym trailerem ubisoft ogłosił wiadomość która ucieszy każdego kogo irytował używany w grach ubisoftu DRM:

http://www.gram.pl/news_8AfgGei0_Assassins_Creed_Revelations_na_PC_bez_niechlubnego_DRM_u.html

 

 

Świetny mod budy:

http://hankok-star.blogspot.com/2011/11/blog-post.html

Jestem pod wrażeniem!

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik ten kojarzy mi się z grą strategiczną :-) Zapowiada się naprawdę interesująco.

 

Właściwie od wypuszczenia brotherhood wiadome było, że ta gra pójdzie w tę stronę, myślałem nawet, że z czasem przeobrazi się w jakieś mmo.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie będę miał tej gdy dość, nie wiem czy to przez fabułę czy prze co, ale gra mnie naprawdę pochłonęła, pierwszą część przeszedłem 2 razy, drugą raz, ale przeczytałem AC Renesans, czyli jak bym przeszedł 2 razy, no i BH przeszedłem raz, ale korci mnie książka AC Bractwo. Ja Pre-Ordera zamówiłem chyba miesiąc temu i się doczekać nie mogę, pozostaje czekać do 1 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja pc wyciekła, czyli ubisoft nie musiał przekładać premiery wersji pc, dlaczego to zrobili nikt tego nie rozumie. Na forum serii ludzie ciskają gromy w kierunku firmy, ostro jest.

 

Chciałbym móc wierzyć w to, że ten akt oduczy ubisoft bezsensownego przekładania premier wersji pc, ale zbyt dobrze wiem, że ubisoft jest niereformowalny, bo gdyby kiedykolwiek coś się u nich zmieniło w podejściu do klientów to zmieniliby politykę chociażby patchowania gier i wydawaliby więcej niż 3 patche do swoich gier.

 

Mógłbym ściągnąć żeby przejść kampanię, ale wolę spokojnie poczekać na swojego nexusa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi ma wieczne podpadziochy -przekładanie premier to w sumie nie taki dramat. Gorsze były akcje z o ile dobrze kojarzę zabezpieczeniem niszczącym napędy(nawet chyba mieli wewnętrzne kłótnie o to), czy utrudniającym/uniemożliwiającym grę legalnym, wykorzystanie...cracka w patchu(Rainbow Six bodajże) i takie tam. Z pamięci piszę, jak pokręciłem to proszę o sprostowanie.

Gorzej, ze nowa odsłona GRAW na PC popada w niebyt -rzekomo nie będzie.

Co do Asasyna, jestem chyba wyjątkiem na forum -cholernie lubiłem I-kę(mimo powtarzalności elementów -jak się powtarza coś, co lubię to mnie to cieszy tylko) i mam do dziś. II ka mnie dość szybko zmuliła, sam nie wiem czemu. Opchnąłem i choć żałowałem to nie na tyle, by kupić raz jeszcze.

III-ki nawet nie widziałem, IV-kę pewnie odpuszczę, bo musiałbym się cofnąć do dwójki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co więcej? Najważniejsza jest dobra zabawa ;-)

 

Nie mogę się doczekać gierki ;-) Cenega potwierdziła datę premiery na 2 grudnia choć na forum ubisoftu moderator podaje 1 grudnia dla regionu EMEA. Więc będę cieszyć się gierką od czwartku albo piątku... albo jak cenega nawali od następnego tygodnia dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila, że wysłali do mnie paczkę więc jutro powinienem mieć grę ;-)

 

Ciekawe jak będzie z aktywacją. Gra w ameryce północnej ma premierę dzisiaj, 29 listopada, ale w EMEA jest 1 grudnia.

 

 

Z tego co czytam już wyszedł patch 1.01 o rozmiarze około 700MB. Changelog po polsku:

#Usunięto problem z aktywacją bomb dymnych w niektórych sytuacjach

#Usunięto problem z nieprawidłowym wyświetlaniem Prowokacji

#Usunięto pomniejsze problemy ze zbyt długim tekstem zastępującym opisowo klawisze

#Dodano usprawnienia związane z systemem NVidia 3D vision (dodano w menu opcję renderowania nieba)

#Usunięto pomniejsze problemy związane z pracą kamery - m.in. kamera podąża teraz za odrodzonym graczem, jeśli

korzysta on z opcji "Centrowanie widoku"

#Usunięto problemy, które mogły pojawić się przy przełączaniu między plikami wykonywalnymi

#Zoptymalizowano tryb Eyefinity dla rozdzielczości wykorzystujących bardzo szerokie panoramowanie

#Zmodyfikowano i wprowadzono pomniejsze poprawki w trybie dla wielu graczy (system Przyjaciół)

#Ikona wyłączonego czatu głosowego jest teraz poprawnie wyświetlana

#Usunięto problemy z działaniem gry w trybie offline

Link do patcha:

http://static3.cdn.ubi.com/ac_revelations/ac_revelations_1.01_eu.exe

 

 

 

 

Właśnie otrzymałem swoją nexus edition. Film Assassin's Creed Embers w ciekawy sposób pokazuje starość Ezio i jego życie po zakończeniu kariery asasyna. Spokojne życie które wiedzie Ezio "na emeryturze" zostaje przerwane pojawieniem się kobiety, asasyna z Azji, która prosi go o to by nauczył ją przewodzić bractwu.

 

Z fizycznych dodatków nexus edition posiada także ścieżkę dźwiękową na płycie cd, artbook z objaśnieniem różnych elementów gry (w języku angielskim). Ciekawie zaprojektowane pudełko zostało wykonane średnio, niezbyt dokładnie się zamyka. W pudełku z grą załączony jest kod odblokowujący misję "więzienie Vlada Palovnika" oraz dwie postaci w trybie multiplayer: krzyżowca oraz ottomańskiego arlekina.

 

 

Tak jak to było w brotherhood tak i tutaj mamy jeden skrót do gry przez co aby dostać się do trybu multiplayer trzeba najpierw uruchomić singleplayer by dopiero przejść do multiplayera. Można utworzyć skrót pozwalający na bezpośrednie uruchamianie trybu multiplayer.

Utwórz nowy "pusty" skrót i w ścieżce wpisz:

"C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin's Creed Revelations\ACRMP.exe" /launchedfromotherexec /onlineUser:***** /onlinePassword:*******

 

Jest to oczywiście skrót prowadzący do pliku uruchomieniowego trybu multiplayer w przypadku instalacji w domyślnym folderze w windowsach x64. Zamiast gwiazdek należy wpisać kolejno swoją nazwę użytkownika i hasło. Po uruchomieniu takie skrótu uruchomi się nam ubisoft game launcher i klikamy w nim graj i uruchamia się odrazu multiplayer.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, ale swoje wrażenia już opisałem. Częściej można mnie spotkać na multi niż przeszkodzić mi w rozgrywaniu kampanii. Narazie za bardzo kampania mnie nie wciągnęła, a nowe tryby w multi są naprawdę interesujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś tam pogrywam, ale na razie zajmuję się tylko misjami pobocznymi i naprawą konstantynopola, za porządne granie w SP i MP zabiorę się jak dokończę z kumplami kapanię co-op w Dead Island i wtedy może coś więcej napiszę, jak na razie gra mi się tak miło jak w Brotherhood'a czyli jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ukończyłem. Dla mnie bomba, ale ja na tyle polubiłem serię Assassin's Creed, że nawet nie będę próbował być obiektywny. W stosunku do Brotherhood pojawiło się trochę nowości, IMO wszystkie zmiany na plus. Jedyne co mnie rozczarowało to misje Altaira - są krótkie, proste i niezbyt ciekawe. Nie mogę się doczekać AC3 :D

 

Wcześniej toczyła się rozmowa o miastach, jakie pojawiają się w grze. Są to: Masjaf, Konstantynopol i Kapadocja. Ten drugi wg recenzentów jest ogromny - stety lub niestety jest sporo mniejszy niż Rzym (dla mnie to dobrze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Jedyna część assains creed do której mnie nie ciągneło. Nowości bardzo mało, tak naprawdę tylko bomby, spadochron i obrona siedzib asasinów. Optymalizacja słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę i... najdziwniejsza pod kątem fabularnym odsłona serii. Ezio przybywa do Konstantynopola z misją zdobycia kluczy do biblioteki Altaira w Masjafie. Misje związane z zdobywaniem kluczy zostały potraktowane jako misje poboczne, a misje główne dotyczyły czegoś co według mnie powinno było zostać uznane za misje poboczne. Odsłona serii postawiona do góry nogami.

 

Optymalizacja bardzo dobra, pod kątem optymalizacji revelations może równać się jedynie z pierwszą częścią.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna część assains creed do której mnie nie ciągneło. Nowości bardzo mało, tak naprawdę tylko bomby, spadochron i obrona siedzib asasinów. Optymalizacja słaba.

 

Spadochrony były już w poprzedniej części, ale faktem jest że nowości bardzo mało na dobrą sprawę dobrze 2 ostatnie części to tylko ewolucja AC II i docelowo powinny być kiedyś wydane jako całość.

AC I mi się bardzo podobał, AC II był nową jakością, ale potem już tylko klepanie tego samego schematu...tylko fabuła idzie do przodu, a ta zła nie jest, ale mam nadzieje że na potrzeby Assassin's Creed III wymyślą coś porządnego i nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...