Skocz do zawartości
kabull

A jednak są Dobre Anioły...

Rekomendowane odpowiedzi

Topic bynajmniej nie religijny ale dotyczy tego co wydarzyło się dzisiaj. Wszystko zaczęło się w piątek kiedy to w pół godziny po objedzie w barze studenckim spostrzegłem się że nie mam przy sobie portfela. Było w nim wszystko. Dowód, legitymka, bilet, karta płatnicza i cały mój majątek w gotówce. Byłem przekonany że ktoś mi je pod.pieprzył. Zagubienie dokumentów zgłosiłem w urzędzie, uniewarzniłem kartę. Dwa dni chodziłem zdołowany aż do dzisiaj kiedy to wracam do domu a na krześle leży list polecony. Z początku myślałem że to jeden gość z allegro nie odebrał paczki ale czytam kto jest nadawcą. Podpisano: Dobre Anioły. Nic nie kapuję. Otwieram kopertę a w środku portfel z całą zawartością i listem. Portfel zostawiłem na stole w barze. Odesłała mi go para która przy nim siedziała. Dzięki im za to. A jednak są Dobre Anioły na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem kiedys podobny topic, zwrocono mi komorke ktora wypadla mi podczas jazdy na nartach. Wziolem komorke ojca szedlem do gory stoku dzwoniac, ale po 5 minutach wysiadla bateria. Stanolem sobie w polowie stoku z komorka przy uchu - zdolowany. Podjezdza do mnie gosciu i pyta:

- Nie zgubiles moze telefonu ?

- Zgubilem, Siemensa ME45

- No to prosze

- Dziekuje bardzo

I pojechal. Ledwo zdazylem podziekowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie, ze sa jeszcze tacy ludzie... Tzn. uczciwi :P

Ale nawet oni niewiele zrobia jak np. portfel znajda juz "oczyszczony", komorka to w ogole nie polezy nigdzie bez opieki nawet 10 sekund i juz znika :P

Magiczna sztuczka :wink: - polozcie gdzies na ulicy komorke, odejdzcie kawalek i sie odwroccie, abrakadabra, NIE MA KOMORKI! Woooow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...