Skocz do zawartości
michalelo

netbook lub laptop do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znajomy chce kupić netbooka lub laptopa do 500zł używanego. Wymagania to w obu przypadkach matryca 12-15 cali, wifi. Nie sprecyzował co chce bardziej dlatego prosiłbym o propozycje netbooka i laptopa. Sprzęt oczywiście będzie służył do pracy, przeglądanie internetu, pisanie w wordzie, gg, itp. Prosiłbym o jakieś propozycje, szukałem sam na allegro ale nie znam sie zbytnio na tych sprzętach więc proszę o rade. Nie chciałbym kupić badziewia(słaba obudowa) wolę coś porządniejszego a z gorszymi parametrami. Sorry jeśli napisałem w złym dziale teraz zauważyłem że powinienem napisać w innym także prosze o zostawienie, ewentualnie przeniesienie jeśli jest możliwość. PZ

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego netbooka ani tym bardziej notebooka nie kupisz, ale możesz rozejrzeć się za starszymi Dellami z serii D600/D500/D400, za IBMami T41 i HPekami nc6000, ale trzeba się liczyć z tym że za tą kwotę trudno będzie znaleźć coś z działającą baterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Nowego nie kupisz, tylko i wyłącznie używki ci zostają.

No i nie daj się naciągnąć na te 'netbooki' z Allegro za 300zł - to badziew jakich mało, a widzę że sporo osób je niestety kupuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już brałbym dell'a, ale na fotkach widać że mocno był używany. Niestety ze wszystkimi poleasing'owymi jest pewien problem, że ludzie słabo dbają o taki sprzęt, podobnie jak z autem służbowym. Więc już spasowanie materiałów może być kiepskie, trzaski, skrzypy itp. Ale taki Dell (dobrze utrzymany) to świetny sprzęcik. Posiadam D530 i hula jak ta lala :) tyle że mój mimo 3 lat wygląda jak nówka w porównaniu do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...