Skocz do zawartości
Kazanowski

rozłącza mi co parę chwil neostradę...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od paru dni rozłącza mi co parę chwil neostradę. Co może być przyczyną? Błędne parametry, zepsuta karta sieciowa?

 

Mam modem SAGEM Fast800 + neostrada 2,5 Mb/s. Modem mam zainstalowany jako USB ADSL LAN Adapter. Sterowniki do modemu: Driver W.4.0.5 for all operators. W konfiguracji mam: kanały ATM: 0 / 35, enkapsulacje typu VC MUX, multistandard i komunikację USB w trybie BULK.

 

Log systemowy (sytuacja od pkt.1 do pkt5 powtarza się co 15/20 min.):

1) Remote Access (20159): Połączenie z Neostrada ustanowione przez użytkownika AdcVL9L@neostrada.pl za pomocą urządzenia PPPoE6-0 zostało rozłączone.

2) TCPIP (4202): System wykrył, że karta sieciowa USB...- Sterownik miniport Harmonogramu pakietów została rozłączona z siecią, a jej konfiguracja została zwolniona. Jeśli karta sieciowa nie została rozłączona, może wskazywać to na wadliwe działanie karty. Skontaktuj się z dostawcą, aby uzyskać zaktualizowane sterowniki.

3) BROWSER (8033): Sterownik przeglądarki wymusił wybór w sieci \Device\NetBT_Tcpip_{773ADC4D-3905-4CB1-98AA-4673EAF9D780}, ponieważ przeglądarka główna została zatrzymana.

4) TCPIP (4201): System wykrył, że karta sieciowa USB...- Sterownik miniport Harmonogramu pakietów została podłączona do sieci i ma zainicjowane normalne działanie na karcie sieciowej.

5) RemoteAccess (20158):Użytkownik AdcVL9L@neostrada.pl pomyślnie ustanowił połączenie z Neostrada za pomocą urządzenia PPPoE6-0.

 

Dziękuję za pomoc

JK

Edytowane przez Kazanowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...