Skocz do zawartości
Kaeres

L.A. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie ma tematu o tej grze ??

 

Lada chwilka ma wyjść (17 Maja na konsole).

Z ciekawostek dodam, że graficzka ma być tak szczegółowa że po mimice twarzy będziemy rozpoznawali czy człowiek kłamie :)

Czekam na pierwsze wieści o wersji PC bo zapowiada się wyśmienicie.

Edytowane przez Kaeres
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za port konsolowego L.A. Noire na komputery osobiste odpowiada Rockstar Leeds. Gra nie będzie jednak wierną kopią pierwowzoru. Deweloper zapowiedział poprawioną, ładniejszą niż na PS3 i X360 grafikę i wsparcie trójwymiaru. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

 

Gorąca jesień dla komputerowych graczy będzie jeszcze ciekawsza niż nam się wydawało. Rockstar potwierdziło komputerową wersję L.A. Noire. Pałeczkę po Team Bondi przejęło Rockstar Leeds, które nie tylko przeniesie grę z konsol na PC, ale doda też parę efektów graficzny i wsparcie 3D.

 

Wydana w maju konsolowa wersja gry została najszybciej sprzedającym się nowym IP w Wielkiej Brytanii i w ciągu miesiąca dobiła do 4 mln sprzedanych egzemplarzy. Komputerowa edycja doda do tego wyniku jeszcze parę ładnych baniek. Mnie interesuje natomiast to, czy wydana w Polsce gra na PC, podobnie jak konsolowe wersje, również będzie pozbawiona lokalizacji.

•• L.A. Noire pojawi się na PC. I to z obsługą 3D | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dołączona grafika

 

Today, we're pleased to announce that L.A. Noire: The Complete Edition will launch on Windows PC, Steam, and OnLive in North America on November 8, 2011 and in Europe on November 11, 2011.

 

In addition to the original full game, L.A. Noire: The Complete Edition for PC will include a multi-use code to access all the previously released downloadable content from the console versions, including the “Nicholson Electroplating” Arson case, the “Reefer Madness” Vice case, “The Consul’s Car” Traffic case, “The Naked City” Vice case and “A Slip of the Tongue” Traffic case.

 

Developed by Rockstar Leeds, the PC version of L.A. Noire will run on a wide range of PCs and feature increased resolution and graphical detail along with keyboard remapping and gamepad functionality, as well as support for NVIDIA 3D Vision for an even greater sense of interaction and immersion.

 

System Specifications:

• Operating System: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / OnLive for PC or Mac

• Processor: Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz

• RAM: 2GB to 8GB

• Hard drive space: 16GB

• Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB

• Sound Card: 100% DirectX 9 Compatible

• DVD Drive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niezły wysyp gier nam się zrobił. Czyli w przyszłym roku pewnie będzie niezła posucha. Pomijając D3 przesunięte z tego roku ;)

 

Edit: Choć z drugiej strony, ciężko będzie we wszystko zagrać, to przynajmniej w przyszłym roku będzie można liczyć na jakieś przeceny tegorocznych nowości :)

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo może coś o PL? grałem chwilę u kumpla na xboxie 360 jednak mimo znajomości ang męczyłem się strasznie starając się zapamiętywać/dedukować co i jak. O ile na konsoli grafika była średnia (mimika twarzy jednak to klasa sama w sobie) to na pc może trochę poprawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A to ograniczenie tłumaczonych języków jest czasowe? Bo stare GTA sie doczekały wersji PL z czasem.

 

W LA Noire fakt, jak ktoś nie zna dobrze angielskiego to tłumaczenie jest potrzebne. Sam musiałem czasem skorzystać ze słownika, bo nie wszystko dało sie odczytać z kontekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak to? A to co Grand Theft Auto: San Andreas (PC) PL - gra, wymagania, cena - sklep Muve.pl ?

 

Jeszcze jak była oryginalna okładka a nie Premium Games to już widziałem PL. Na premierze to pamiętam że był ANG, ale po dwóch/trzech latach już widziałem PL. To samo z poprzednimi GTA, a GTA III to nawet miało spolszczenie na dodatkowej płycie w edycji premierowej (z dużym pudłem).

 

No chyba że to relatywnie niedawno wprowadzili takie ograniczenie, właśnie od czasów "next-genów" czy coś.

 

W takich grach jak GTA to akurat tłumaczenie zabija często klimat. Wiem że nie każdy zrozumie, ale wielu rzeczy i tak sie nie da sensownie przetłumaczyć. Tak samo jak w przypadku komedii po angielsku.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale L.A. Noire to nie GTA w którym dostajesz misje i lecisz albo coś z abić/zniszczyć albo ukraść itp. Tu sam podejmujesz decyzje, dedukujesz i zależnie od twojej reakcji świadek może różnie reagować albo pogubić się w zeznaniach, przypadkiem wskazać ci winnego itp. Dużo różnych notatek (nasz bohater ma całkiem niezły "notebook" :P) i ogólnie nawet znając eng można czasem się zgubić. Dlatego kinowe spolszczenie by się przydało. A to że czasem coś się źle przetłumaczy - no cóż. Nie raz razi w oczy że to co czytam jest inne od tego co słucham ale tak to już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnej fascynacji pora na spojrzenie na grę chłodniejszym wzrokiem.

 

Otóż cała rozgrywka to:

 

(odprawa, dojedź na miejsce zdarzenia (jeżeli kierujesz autem to masz możliwość wykonania misji pobocznej), pozbieraj wskazówki, przepytaj świadków, jedź w inne miejsce, pozbieraj wskazówki, przepytaj świadków, dotrzyj do podejrzanego, biegnij za nim, złap go) powtórz całość 20 razy.

 

Pomimo takiej rozgrywki przyszła mi na myśl Mafia 1. Miejscami czułem się jakbym grał właśnie w tą wybitną grę.

 

Czemu tak mało wypowiedzi na forum odnośnie LA Noire? Nikt nie gra? Wszyscy w B3 tłuką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...