Skocz do zawartości
Nick126

Nowy system, dziwne pliki, wyskakujące okna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, laptop trochę dziwnie czasem chodzi, wyskakują czasem jakieś dziwne okna. Teraz co włączenie jest okno "ACMON Error", znalazłem, że to jest uszkodzony Splendid Utility, jednak nie wiem jak go naprawić. Jeszcze pojawiło mi się pełno nieznanych plików na dysku D, może nawet i na C ale tam rzadziej zaglądam i nie wiem. System ma około 2 tygodnie.

Tak więc daję logi i proszę o sprawdzenie co się tam dzieje 8O

 

OTL Extras

OTL

gmer

 

post-102322-0-59292300-1305539119_thumb.jpg

 

/Mam 93 procesy. Komputer po ponownym uruchomieniu świrował, tzn. przywrócił swoją tapetę oraz przy ładowaniu wyskoczyło okienko o personalizowaniu itp i coś jakby instalował. Jeden program, który wcześniej działał bez zastrzeżeń nie chce się uruchomić (może mało istotne, może też być inny powód dla którego się nie uruchamia, ale napisałem w razie czego).

/Więcej programów się nie uruchamia.

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> uszkodzony Splendid Utility, jednak nie wiem jak go naprawić

 

Przeinstalowac?

 

> pojawiło mi się pełno nieznanych plików na dysku D, może nawet i na C ale tam rzadziej zaglądam i nie wiem

 

Jakie to pliki?

 

> przywrócił swoją tapetę oraz przy ładowaniu wyskoczyło okienko o personalizowaniu itp i coś jakby instalował.

 

Masz jakies problemy z dostepem do pliku rejestru, co widac w extras.txt.

Nie ma to zwiazku z tematyka tego dzialu forum.

 

Zacznij od odinstalowania TrendMicro, nastepnie sprawdz dysk przy pomocy hdtune (nie pro) i daj screeny ze wszystkich zakladek programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki Splendid Utility ściągnąć, jest tego masa i nie wiem jaka wersja jest dobra dla mnie - jakaś podpowiedź?

Pliki - post-102322-0-40128100-1305655215_thumb.jpg

Możesz napisać co jest nie tak z rejestrem? (PW?)

Przy próbie usunięcia TrendMicro wyskakuje komunikat. "Load of URL file:///C:/Program%20Files/Trend%20Micro/Titanium/www/Installer.cmpt/resources/uninstall_01_confirm.html failed with error code -"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia wersja powinna byc na stronie asusa, razem z oprogramowaniem do Twojego modelu laptopa.

 

Te pliki to rozpakowana aktualizacja, mozesz je usunac.

 

Uzyj tego do deinstalacji TM: http://esupport.trendmicro.com/Pages/How-do-I-remove-old-or-new-versions-of-Trend-Micro-products-in-my-comp.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi zniknął internet i nie działają niektóre przyciski funkcyjne. Nie wiem co jest powodem, nic nie robiłem, tylko ponownie uruchomiłem komputer. Wifi niby działa (dioda) ale w wyszukiwaniu jest brak sieci.

Zainstalowałem program do usunięcia Trend'a - dwukrotnie próbowałem i program robi co powinien jednak bez efektu końcowego - usunięcia TM.

Zainstalwałem również Splendid ze stronki Asusa i tak samo - nic to nie poprawiło.

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś może być?

Victori nie umiałem otworzyć prawidłowo, chciał żeby umieścić program w innej lokalizacji, jednak ja jej nie umiałem znaleźć system32 - driver directory.

post-102322-0-33140600-1305838254_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...