Skocz do zawartości
SkAtaN

FSP300-60PNA(PF), PFC, waga.

Rekomendowane odpowiedzi

Ile waży ten zasilacz dokładnie i co to znaczy :

 

ˇEHold-up time:

With PFC -

10.0 mS minimum : at 230V / 50 Hz.

None PFC -

17.0 mS minimum : at 115V / 60 Hz.

17.0 mS minimum : at 230V / 50 Hz.

 

Z góry thx za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobraźcie sobie że mój były codegen już w grubej paczce ważył 1100 g czyli sam zasilacz około 1 kg :!: to dopiero szajs.

a forton 250 GTA ważył pomiędzy 2 a 3 kg, nie zobaczyłem dokładnie ile. ale czuć że ciężki i widać że napakowany w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx

Czy ktos miał moze styczność z tym gosciem, podobno handluje FSP na allegro pod nickiem Herman11:

 

Michał Radiczew

ul. Partyzancka 36

63-460 Ostrówka

 

Przyszła od niego do mnie paczka 2.64 kg a ja nie mam pojecia co w niej jest bo nic od niego nie kupowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zasilka - proponuje zadzwonic do bniego albo napisac maila - bo podejrzeweam zek ktos bedzie szukal tej paczki - drugie wyjscie - zapomniec o wszystkim i liczyc na to ze inni tez zapomna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przyszlo zaadresowane do ciebie??? jak na paczce jest twoje imie i nazwisko wraz z adresm to mozesz zgodnie z prawem otworzyc

 

co do zawartosci jesli to ma gabaryty zasilacza i wazy kolo 2,5kg to raczej jest to jakas fajna zasilka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx 

Czy ktos miał moze styczność z tym gosciem, podobno handluje FSP na allegro pod nickiem Herman11:

 

Michał Radiczew

ul. Partyzancka 36

63-460 Ostrówka

 

Przyszła od niego do mnie paczka 2.64 kg a ja nie mam pojecia co w niej jest bo nic od niego nie kupowałem.

To pewnie mój zasilacz! :wink: Dostałem zasilacz od użytkownika YETISAN, z dokładnie tego samego adresu, ta sama osoba - widocznie ma założonych więcej użytkowników na Allegro. Mój zasilacz jest trochę innego typu niż miałem dostać (8 cm wentylator zamiast 12 cm) widać, że ten gość ma niezły bajzel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUAHAH:) Co to za zasilacz Bisio 8) Zgk5 naprawiłbyś mi po znajomości FSP-300GTP jakbym zciągnął taki z niemiec? :D

Moze by tak sciagnac z 20xFortron 350W :twisted: Naprawa u zgk5 i jazda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx 

Czy ktos miał moze styczność z tym gosciem, podobno handluje FSP na allegro pod nickiem Herman11:

 

Michał Radiczew

ul. Partyzancka 36

63-460 Ostrówka

 

Przyszła od niego do mnie paczka 2.64 kg a ja nie mam pojecia co w niej jest bo nic od niego nie kupowałem.

To pewnie mój zasilacz! :wink: Dostałem zasilacz od użytkownika YETISAN, z dokładnie tego samego adresu, ta sama osoba - widocznie ma założonych więcej użytkowników na Allegro. Mój zasilacz jest trochę innego typu niż miałem dostać (8 cm wentylator zamiast 12 cm) widać, że ten gość ma niezły bajzel...

tez licytowalem u tego goscia i - ODRADZAM robic z nim interesy! Powod? zero kontaktu, totalny bajzel, facet nie wie co sprzedaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym dać ogólnie ze 250zł za zasilacz jakiś w miarę porządny 350W to wolałbym połączyć 2 zasilacze fortona 250W lub ostatecznie 300W (sporo droższe) i za 2*35zł (250 GTA u Haszyda) mieć 500W. wystarczy połączyć ze sobą :

kabel do włączania ATX, ten podłączany do płyty gł.

odpowiadające sobie kable kable wewnątrz zasilacza, te od wtyczki ATX (masa do masy, 5V do 5V itp). w razie czego można wyłączyć guzikiem jeden z nich i mieć 250W (np do siedzenia w necie wystarczy). co o tym sądzicie ? 2* FSP 250 GTA, koszt 2*35zł + wysyłka 10-11zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym dać ogólnie ze 250zł za zasilacz jakiś w miarę porządny 350W to wolałbym połączyć 2 zasilacze fortona 250W lub ostatecznie 300W (sporo droższe) i za 2*35zł (250 GTA u Haszyda) mieć 500W. wystarczy połączyć ze sobą :

kabel do włączania ATX, ten podłączany do płyty gł.

odpowiadające sobie kable kable wewnątrz zasilacza, te od wtyczki ATX (masa do masy, 5V do 5V itp). w razie czego można wyłączyć guzikiem jeden z nich i mieć 250W (np do siedzenia w necie wystarczy). co o tym sądzicie ? 2* FSP 250 GTA, koszt 2*35zł + wysyłka 10-11zł.

Ten 250 Wat GTA jest naprawdę bardzo porządny i niewiele ustępuje 3- setce.

Ale takie łączenia jak proponujesz nie przechodzi.

Owszem, można i trzeba połaczyć GND z GND i zielony od wtyczki ATX z zielonym z drugiej zasiłki - wtedy właczenie i wyłaczenie obu zasilaczy będzie jednoczesne. Ale nie wolno łaczyć odopwiadających sobie napięć wyjściowych równolegle !!!. Jeden zasilacz może zasilać tylko mobo a drugi resztę.

A co naprawy - jak się zorganizujecie - to może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skatan - a masz mozliwosc zalatwic takie cacuszko uszkodzone z niemiec? bo w sumie rozejrzalem sie to nie za bardzo mam odd kogo to wyludzic ale moze ktos pojedzie do niemiec ze znajomuch to moglby przywiezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...