Skocz do zawartości
Lisek

Tweak.pl: Modyfikacja obudów itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Tweak'a nieco bardziej rozbudować w stronę mydyfikacji, czyli modyfikacje obudów, wiatraczków, blabla :) Z tej okazji chcę do redakcji dozbierać też kilka osób, które zajełyby się tą stroną Tweak'a. Chodzi mi o wrzucanie jakiś newsów na temat modów (coś jak na MoDeD KOMPz) oraz robienie artykułów na temat różnych modyfikacji (sprzęt do modyfiacji będę się starał dostarczać od różnych firm w miarę możliwości).

 

I mam do Was pytanie, jako chyba do najaktywniejszych czytelników. Czy znajdzie się między Wami ktoś taki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemmmm....

Maby... Ale nie zaliczm się do najatywniejszych czytalników (ale jestem skromny co...), ani do tych

mających największe doświadczenie :wink:

Ale za to mam Duuuuuuuuuuużo wolnego czasu, i dużo ciekawych pomysłów 8)

 

P.S. już kidyś chciałem z wami wpółpracować, ale mnie poprostu równo

olałes :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przy okazji mam pytanie - czy bedzie tez cos takiego jak GALERIA OBUDOW

po prostu czy jest tyle miejsca na serwerku  :wink: zeby "takie cos" sie zmiescilo

Będzie będzie, oczywiście :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niemogę... :o 

Patrzcie znów mnie olał :cry:  :twisted: 

Oj, Lisek.... Chyba Cie nie lubię :?

Ja cie olalem? Po prostu czekam na reszte :) Jutro moze cos sie zorganizuje kto by chcial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Tweak'a nieco bardziej rozbudować w stronę mydyfikacji, czyli modyfikacje obudów, wiatraczków, blabla :) Z tej okazji chcę do redakcji dozbierać też kilka osób, które zajełyby się tą stroną Tweak'a. Chodzi mi o wrzucanie jakiś newsów na temat modów (coś jak na MoDeD KOMPz) oraz robienie artykułów na temat różnych modyfikacji (sprzęt do modyfiacji będę się starał dostarczać od różnych firm w miarę możliwości).

 

I mam do Was pytanie, jako chyba do najaktywniejszych czytelników. Czy znajdzie się między Wami ktoś taki? :)

 

 

Heheheh.. konkurencja dla nich???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja rowniez nie zaliczam sie do stalych forumowiczow ale bawilem sie troszku w modyfikacje obudowy :P . Ostatnio niestety z braku czasu, pieniedzy oraz odpowiedniej motywacji zarzucilem pare projektow :oops: ( miedzy innymi podswietlane okienko w starym dvd-rom'ie - musze to wrescie dokonczyc bo ten "szajsung" zaczyna zbieraz kurz :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam swoja kandydature na modyfikatora wszystkiego co sie da :D

Poza tym powinniscie stworzyc odpowiednik podkręcania ale kart graficznych z tabelami ( tak jaka jak jest z CPU) :) galeria obudów to podstawa, i ......szerzej o OC , WB, ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja rowniez nie zaliczam sie do stalych forumowiczow ale bawilem sie troszku w modyfikacje obudowy :P . Ostatnio niestety z braku czasu, pieniedzy oraz odpowiedniej motywacji zarzucilem pare projektow :oops: ( miedzy innymi podswietlane okienko w starym dvd-rom'ie - musze to wrescie dokonczyc bo ten "szajsung" zaczyna zbieraz kurz :D )

No widzisz... Mamy te same problemy, ja też pożuciłem kilka projektów,

z braku kasy. Czasu i Motywacji na szczęście mam Duuużo!!! Ale bez kasy

ani rusz :cry: Ja się też bawiłem- oczywiście- w mod Obudów, tylko że mnie kręci bardziej zwiększanie Coolingu, czy wycisznie i w ogule inne ulepszenia :wink: Podświetlania zabardzo nie preferuję- uwarzam to za zbędny bajer :) Ale może to się zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc. Lisek Witam Ciebie i wszystkich. Co do modyfikacji i galerii własnie pracuje nad samodzielnym projektem wraz z czterema kumplami www.moddingzone.prv.pl

Newsy nawet jakoś powolutku się na mojej stronce pojawiają. Co do newsów to z checią powspółpracowałbym z tobą. Mam również ewentualną propozycję połączenia się w jeden serwis. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wpadł mi do głowy pomysł, nie wiem czy wszyscy pamietaja ale w niemczech (szczegolnie) były swego czau popularne obrazki (niezłe z resztą) które niemcy naklejali na przednie maski ,ale nie mówię o jakimś dennym orle itp. mówie o czyms w stylu grafiitti fantasy itd. Cos takiego mozna by zaadoptować na kompa, wyszlifowac obudowe, pomalować podkładem np. czarnym (albo metalikiem) przykleic naklejkę (gupio moze brzmi ale efekt byłby super, przypomnijcie sobie autka z takim czymś) nastepnie na to kilka warstw lakieru bezbarwnego i wszytko super by wygladało .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc. Lisek Witam Ciebie i wszystkich. Co do modyfikacji i galerii własnie pracuje nad samodzielnym projektem wraz z czterema kumplami www.moddingzone.prv.pl 

Newsy nawet jakoś powolutku się na mojej stronce pojawiają.  Co do newsów to z checią powspółpracowałbym z tobą. Mam również ewentualną propozycję połączenia się w jeden serwis.  :roll:

No to możecie przyjść do tweak'a :) Trzeba by rzucac newsy w maire mozliwosci, prowadzic galerie obudow naszych czytelnikow, rzucac opisy jakiś modyfikacji, blablabla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w to (modyfikacje) bawię dopiero gdzieś od miesiąca, i nie mam zbyt wielkiego doświadczenia. Moja obudowa jest w trakcie modyfikacji (nie pytajcie jak wygląda :lol: ). moze jednak mógłbym się na coś przydać, więc jakby co, to jestem chętny :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wpadł mi do głowy pomysł, nie wiem czy wszyscy pamietaja ale w niemczech (szczegolnie) były swego czau popularne obrazki (niezłe z resztą) które niemcy naklejali na przednie maski ,ale nie mówię o jakimś dennym orle itp. mówie o czyms w stylu grafiitti fantasy itd. Cos takiego mozna by zaadoptować na kompa, wyszlifowac obudowe, pomalować podkładem np. czarnym (albo metalikiem) przykleic naklejkę (gupio moze brzmi ale efekt byłby super, przypomnijcie sobie autka z takim czymś) nastepnie na to kilka warstw lakieru bezbarwnego i wszytko super by wygladało .......

stary czy ty ameryke odkryles tym pomyslem? :P, przejrzyj sobie zachodnie serwisy i zobacz co sie tam dzieje i jakie totalne wypasy w postaci grafitti na swoich kompach robia kolesie na zachodzie, gdyby u nas bylo tyle sklepow wtym temacie i takie wsparcie dla moderow ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Tweak'a nieco bardziej rozbudować w stronę mydyfikacji, czyli modyfikacje obudów, wiatraczków, blabla :) Z tej okazji chcę do redakcji dozbierać też kilka osób, które zajełyby się tą stroną Tweak'a. Chodzi mi o wrzucanie jakiś newsów na temat modów (coś jak na MoDeD KOMPz) oraz robienie artykułów na temat różnych modyfikacji (sprzęt do modyfiacji będę się starał dostarczać od różnych firm w miarę możliwości).

 

I mam do Was pytanie, jako chyba do najaktywniejszych czytelników. Czy znajdzie się między Wami ktoś taki? :)

Yo Lisek!

Ja siedze juz od tego czasu w tym biznesie (dzis wlasnie leca zdjecia mojej zmodowanej obudowy na Moded Kompz) i chetnie bym sie przylaczyl do tworzenia dzialu Moddingu na Tweak.pl. Moglbym wraz z kolega Burdzykiem zajmujacym sie tez ostro tym tematem stworzyc warszawski oddzial Moda Tweak.pl :). Niekoniecznie nadaje sie moze na newsmana bo nie mam stalego lacza i atakuje siec raczej z doskoku ;) ale artykuly i testy sprzetu bardzo chetnie bym porobil hehe. Moge tez zaoferowac swoja pomoc we wszelkich tlumaczeniach artykulow z ang na polski z racji tego ze jezyk ten jest przedmiotem dosc bliskich studiow w moim wykonaniu ;). A propos niedlugo sesja i 1 rozdzial pracy magisterskiej aaaaaa :). Tak wiec czekam na ewentualny odzew :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki może to i ja nie odkrywam , ale pomysł jest przecierz niezły!! Wejdź na główną stronę tweaka i popatrz na tamtą obudowe, prezecierz podobny efekt mozna uzyskać właśnie dzięki takiej cienkiej naklejce i lakierowi bezbarwnemu... a efekt będzie naprawde piorunujący. Nie wszyscy sa tak "genitalni jak ty" :lol: i wszytko wiedzą , niektórym trzeba podsunąć pomysł dalej sami coś wymyślą, zmodernizuja i git.. Jak jestes taki geniusz , to może pokazesz swoja obudowe :P zapewne zwykła obudowa codegena :P ...

 

To jest forum na którym podaje się m.in. świetne pomysły (niekoniecznie mój taki, może nie innowacyjne, ale... jest), a nie forum do krytykowania każdej myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki może to i ja nie odkrywam , ale pomysł jest  przecierz niezły!! Wejdź na główną stronę tweaka i popatrz na tamtą obudowe, prezecierz podobny efekt mozna uzyskać właśnie dzięki takiej cienkiej naklejce i lakierowi bezbarwnemu... a efekt będzie naprawde piorunujący. Nie wszyscy sa tak "genitalni jak ty" :lol:  i wszytko wiedzą , niektórym trzeba podsunąć pomysł dalej sami coś wymyślą, zmodernizuja i git.. Jak jestes taki geniusz , to może pokazesz swoja obudowe  :P  zapewne zwykła obudowa codegena  :P ...  

 

To jest forum na którym podaje się m.in. świetne pomysły (niekoniecznie mój taki, może nie innowacyjne, ale... jest), a nie forum do krytykowania każdej myśli...

Jasne wujaszku ! Zwykla obudowa to byla dawno temu hehe, A teraz jest bardzo niezwykla :), A co myslales ze bede cial Vapochilla? Jesli wiesz co to jest :P. A jak zrobisz taka cienka naklejke he?, nie zauwazylem zebym gdzies napisal ze jestem genialny tylko stwierdzilem ze nie jestes pier

wszym ktory wpadl na taki pomysl, tyle...

 

Ps. a przeciez pisze sie przez Z z kropka :PPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary czy ty ameryke odkryles tym pomyslem? :P, przejrzyj sobie zachodnie serwisy i zobacz co sie tam dzieje i jakie totalne wypasy w postaci grafitti na swoich kompach robia kolesie na zachodzie, gdyby u nas bylo tyle sklepow wtym temacie i takie wsparcie dla moderow ehh...

Mozesz podac jakis konkretny adres stronki...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary czy ty ameryke odkryles tym pomyslem? :P, przejrzyj sobie zachodnie serwisy i zobacz co sie tam dzieje i jakie totalne wypasy w postaci grafitti na swoich kompach robia kolesie na zachodzie, gdyby u nas bylo tyle sklepow wtym temacie i takie wsparcie dla moderow ehh...

Mozesz podac jakis konkretny adres stronki...?

wedlug mnie najlepsza w temacie moda jest www.virtual-hideout.net - to prawdziwa kopalnia wiedzy dla moderow zarowno poczatkujacych jak i bardziej zaawansowanych, a na przyklad bardzo ciekawy jest www.plycon.com - sklep internetowy ktory ma duzo rzeczy ktore moga przyprawic o zawrot glowy kazdego kto choc troche interesuje sie modem:), no i na przyklad galerie kompow na www.bluesmoke.com - kolesie maja naprawde niesamowite pomysly w temacie moda, sporo ciekawych zdjec,

to tylko mala probka ciekawych stron o modzie, jesli ktos jest glebiej zainteresowany i potrzebuje jescze paru a-dresow :) to zaprzaszam na maila

 

pozdrawiam wszystkich ktorzy lubia ciagle cos zmieniac w wygladzie swojego kompa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Tweak'a nieco bardziej rozbudować w stronę mydyfikacji, czyli modyfikacje obudów, wiatraczków, blabla :) Z tej okazji chcę do redakcji dozbierać też kilka osób, które zajełyby się tą stroną Tweak'a. Chodzi mi o wrzucanie jakiś newsów na temat modów (coś jak na MoDeD KOMPz) oraz robienie artykułów na temat różnych modyfikacji (sprzęt do modyfiacji będę się starał dostarczać od różnych firm w miarę możliwości).

 

I mam do Was pytanie, jako chyba do najaktywniejszych czytelników. Czy znajdzie się między Wami ktoś taki? :)

Moze ja sie nadam: www.starnet.pl/~pawell wydaje mi sie to dosc ciekawe...

 

Ps. tylko prosze uzywac wstecz bo Index nie dziala :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lisku !

 

Ja best-boy z kumplem lukasz " ksywki z forum " mozemy w to wejsc , nio tak z kompami mamy do czynienia ladne 6 lat ( zaczynajac od 286 ) , troche modyfikacji na swoim koncie , nio i uczymy sie oboje w szkole o profilu elektronicznym :-) co jest bardzoooo czasami potrzebne przy tweakowaniu kompów :-) , oboje mozemy zająć sie tweakowaniem , programowym , elektronicznym ( elektrycznym ) , chociaz slusarstwo itp. tez nie sa nam obce :-) , na forum w sumie malo pisalem " chyba z lenistawa " ale stare forum (dyskusje.pl) odwiedzialem regularnie , nio nie wiem co jeszcze by dodać , najwiekszy nasz atut to elektronika i dosc wolnego czasu aby cos napisac i pomajsterkowac :-) ( electronics tweaked )

Dobrze znam Windowsa , konfiguracje BIOS-u , tweakowanie programowe tez w to wchodzi bo czesto sie w to bawie ( regedit itp. )

nio juz nie mam nic wiecej do dodania :-)

 

jak cos to prosze o kontakt pod e-mail:

 

best-boy@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...