Skocz do zawartości
kam_g

Jaki monitor do nowego zestawu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zmieniłem kilka części w komputerze, czekam właśnie na przesyłkę. Wpadłem jednak na pomysł żeby dokupić jeszcze jakiś większy monitor. Mój zestaw w podpisie. Mógłby ktoś polecić jakiś monitor w cenie 500-600zł najlepiej 23" z DVI?

 

Komputera używam głównie do codziennej pracy, internet, filmy (dużo i często), gry (też sporo) oraz obróbka zdjęć (głównie wywoływanie raw'ów więc dobre odwzorowanie barw jest istotne).

 

Moje dotychczasowe typy to:

Samsung 2333T Monitor LCD SAMSUNG SyncMaster 2333T - Ceneo.pl

LG W2361V-PF Monitor LG W2361V-PF (30 dni bezpłatnej gwarancji na badpixele) w Morele.net

LG E2350T-PN Monitor LED LG 23" LED E2350T-PN gwarancja Agito - Monitory LED - Sklep internetowy Agito.pl

 

Pierwszy ma matrycę cPVA, drugi TN ale z teoretycznie lepszym czasem reakcji, trzeci natomiast ma podświetlenie LED...

pomożeice? ;-)

 

EDIT: przez pomyłkę napisałem w złym dziale, sorry... mógłbym prosić o przeniesienie?

Edytowane przez kam_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość logistyk

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłby zakup modelu W2361V-PF. Monitor charakteryzuje się dobrym czasem reakcji oraz kontrastem. Co warto jeszcze odnotować, iż monitor posiada gwarancję 30 dniową na tzw. badpixele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...