Skocz do zawartości
Nick126

Mysz bezprzewodowa, cad, grafika itp., laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym abyście mi polecili jakąś mysz bezprzewodową, głównie do Cada, programów graficznych itp., do laptopa. Cena 100-120zł max, może być mniej jeżeli nie ma dużych różnic sprzętowych.

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym abyście mi polecili jakąś mysz bezprzewodową, głównie do Cada, programów graficznych itp., do laptopa. Cena 100-120zł max, może być mniej jeżeli nie ma dużych różnic sprzętowych.

Z góry dzięki za pomoc :)

 

Może takie coś by Ciebie zainteresowało ?

Mysz Steelseries Kinzu :: Hard-Pc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maj0nez - Nie wiem jakim cudem z podanych wymagań wyszła Ci Kinzu..

 

Ja ze swojej strony mógłbym polecić Logitech MX1100. Duża, wygodna, bezprzewodowa. Baterie trzymają miesiącami. Masz możliwość szybkiej zmiany DPI, żeby móc wybrać pomiędzy precyzją i szybkością, jest sporo programowalnych przycisków, no i rolka która genialnie się sprawdza w pracy z wszelkimi dokumentami.

Jeden minus - cena. Żeby zmieścić się w podanym limicie, trzeba polować na okazje na allegro. Ale da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś inne propozycje? Mam dopiero początki z grafiką, na myszy ze zmiennym DPI nic nie robiłem, ale wydaje mi się to być dobrym rozwiązaniem i dobrze gdyby mycha to miała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja to A4tech XG-760

A4TECH X7 XG-760 bezprzewodowa mysz gracza ETUI KR (1617555070) - Aukcje internetowe Allegro

 

Nie widziałem jej na żywo, ale może się okazać całkiem niezłą propozycją. Do tego tanią.

Nie ma takiej przyjemnej rolki jak Logitechy, ale za to można jeszcze lepiej zaprogramować przyciski. Sensor i jego precyzja raczej będą lepsze niż w logitechu. Jakość wykonania, jak to w serii X7 powinna stać na przyzwoitym poziomie.

Natomiast trudno mi cokolwiek powiedzieć o żywotności baterii i zasięgu odbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja to A4tech XG-760

A4TECH X7 XG-760 bezprzewodowa mysz gracza ETUI KR (1617555070) - Aukcje internetowe Allegro

 

Nie widziałem jej na żywo, ale może się okazać całkiem niezłą propozycją. Do tego tanią.

Nie ma takiej przyjemnej rolki jak Logitechy, ale za to można jeszcze lepiej zaprogramować przyciski. Sensor i jego precyzja raczej będą lepsze niż w logitechu. Jakość wykonania, jak to w serii X7 powinna stać na przyzwoitym poziomie.

Natomiast trudno mi cokolwiek powiedzieć o żywotności baterii i zasięgu odbiornika.

 

Mam i polecam. Ma wszystko czego potrzebowałem do pracy "biurowej" zarówno na lapie, jak i na stacjonarnym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...