Skocz do zawartości
El Nino

ATI RADEON HD 5770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dostałem po reklamacji nowego Radeona HD 5770. Oddałem poprzednią kartę do reklamacji ze względu na ciągłe restartowanie komputera po którym nie mógł się włączyć( wiatrak karty graficznej włączał się i wyłączał). Zamontowałem nową kartę i problem nie zniknął. Jaka może był przyczyna takiego stanu rzeczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dostałem po reklamacji nowego Radeona HD 5770. Oddałem poprzednią kartę do reklamacji ze względu na ciągłe restartowanie komputera po którym nie mógł się włączyć( wiatrak karty graficznej włączał się i wyłączał). Zamontowałem nową kartę i problem nie zniknął. Jaka może był przyczyna takiego stanu rzeczy???

 

Jakiekolwiek testy robiłeś ?

Jaka zasiłka mam takiego od Saphire i na Mode Comm 350W też takie coś się działo zmieniłem na Raptoxx'a 600W i pomogło od razu :)

http://sklep.hard-pc.pl/index.php?p4632,zasilacz-raptoxx-rt-600abp-600w-80-advance-series

Edytowane przez maj0nez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podaj pełną konfigurację komputera łącznie a marką, mocą i modelem zasilacza.

 

Płyta główna: ASUS M4A77TD PRO

Karta graficzna: ATI RADEON HD 5770

Procesor: AMD Athlon II X4 630

Zasilacz: Chieftec GPS- 550AB-A 550W

Pamięć: GEIL DDR3 2x1GB

Użytkownik El Nino dnia 19 maj 2011 - 20:28 napisał

Witam!

 

Dostałem po reklamacji nowego Radeona HD 5770. Oddałem poprzednią kartę do reklamacji ze względu na ciągłe restartowanie komputera po którym nie mógł się włączyć( wiatrak karty graficznej włączał się i wyłączał). Zamontowałem nową kartę i problem nie zniknął. Jaka może był przyczyna takiego stanu rzeczy???

 

Jakiekolwiek testy robiłeś ?

Jaka zasiłka mam takiego od Saphire i na Mode Comm 350W też takie coś się działo zmieniłem na Raptoxx'a 600W i pomogło od razu

http://sklep.hard-pc...-advance-series

Oddawałem go do serwisu w którym powiedziano mi że to płyta główna. Oddałem płytę na reklamację. Po reklamacji to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem płytę na reklamację. Po reklamacji to samo.

Dobrze rozumiem- reklamowałeś płytę i kartę- wymienili obie części? Grafę dostałeś nową (tak piszesz), a płyta główna? Też nowa?

Jeśli tak- problemu szukał bym w pozostałych komponentach- znaczy zasilaczu i pamięciach.

 

Moc zasilacza jest wystarczająca- sprawdź ewentualnie na innym, niekoniecznie mocniejszym.

 

"Powachluj" pamięciami- zmieniaj sloty, jedna kostka.

 

Radiator na CPU siedzi solidnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź czy karta jest włączona w biosie

2. Sprawdź w Menadżerze urządzeń czy jest widoczna karta lub czy są pytajniki

3. Jak masz dostarczany net do kompa? Z routera na biurku czy może z sieci osiedlowej? Nie było burzy ostatnio w Twojej okolicy?

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź czy karta jest włączona w biosie

2. Sprawdź w Menadżerze urządzeń czy jest widoczna karta lub czy są pytajniki

3. Jak masz dostarczany net do kompa? Z routera na biurku czy może z sieci osiedlowej? Nie było burzy ostatnio w Twojej okolicy?

 

Karta jest włączona w Biosie

W Menadżerze urządzeń tej karty nie widać

Net mam z TP podłączony przez router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak router działa to karta nie powinna paść przy burzy.

Są pytajniki w menadżerze urządzeń?

Zrób clear cmos biosu zworką.

 

W menadżerze jest tylko pytajnik przy urządzenie Hd audio, natomiast wogóle nie ma zakładki kart sieciowych w nim.

Zrobiłem clear cmos i nic. Z tyłu po włożeniu kabla przy gnieździe ethernet świeci tylko jedna dioda na pomarańczowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...