Skocz do zawartości
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Polecane posty

Ja też odpaliłem testowo u siebie, żeby poznać co i jak i na 950mhz wyciągam równo 200.

Możesz podać swoje parametry to porównamy. :]

Też równe 950MHz i 200 Mhash/s, parametry do programu GUIMiner dałem jakieś standardowe "-v -w128".Zastanawiam się nad serwerem bo deepbit ma co chwilę zwiechy.

Na deepbit przeszedłem właśnie ze slush's poola. Wypłaty zrobiły się nieco większe, a i serwer ma mniej zwiech :P. Pozostań tam gdzie jesteś bo jest to dość dobra kopalnia.

Ja też odpaliłem testowo u siebie, żeby poznać co i jak i na 950mhz wyciągam równo 200.

Możesz podać swoje parametry to porównamy. :]

ustaw w extra flags -v -w128

ja bez krecenia mam 180mhash na 5770, z lekkim oc (nie pamietam, ale chyba max co w sterowniku, raczej ponizej 900) mialem 195-205

Mam phoenixa, ale przestawienie z 256 na 128 dało już łącznie 205. Stery mam 11.4 a przy 11.5 pewnie też coś podrośnie.

Btw ciekawe czy nie zakisi się ten kombajn z czterech kart obok siebie, bo tak z kumplem myślimy o czymś podobnym. :>

Miód dla mych oczu ;].

Ile teraz Gh/s wyciągasz z tej farmy?

W tle na monitorze widze slush's pool. Przy takiej mocy obliczeniowej nie lepiej dla Ciebie byłoby liczyć solo? 50BTC za blok, a szanse na jego odkrycie spore mając taką farme.

Edytowano przez OCM4n14k

Na deepbit przeszedłem właśnie ze slush's poola. Wypłaty zrobiły się nieco większe, a i serwer ma mniej zwiech :P. Pozostań tam gdzie jesteś bo jest to dość dobra kopalnia.

No właśnie co lepsze - slush czy deepbit na "okazjonalne" kopanie na podkręconym 5850 (~310Mhash/s)?

Moim zdaniem deepbit, zarobiłem troszkę więcej niż na slush. Przeszedłem tam dlatego, bo slush wysypał się na dłuższy czas i szczerze mówiąc jestem całkiem zadowolony.

O, właśnie wystartował jakiś polski miner, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowano przez OCM4n14k

Miód dla oczu, zatyczki do uszu :lol: . Liczyłeś czy sieć w domu wytrzyma jak włączysz czajnik ;) ?

Widze oczami wyobraźni blok na kazdej karcie, pompke od fontanny i chłodnice ze Stara na którą wieje ta klima w tle ;) . Do tego podbite do granic mozliwosci vgpu i kopiemy :lol:

Edytowano przez MaSell

Spokojnie do 10kW obciąży na wszystkich obwodach. :]

Ten cały zestaw zje pewnie jakieś niecałe 4kW po o/c.

jesli ktoś ma te moba co ja (790fx-gd70) i mu nie bootują z radkiem 5xxx to niech wgra najnowszy bios

ja mam 5 plyt (narazie odpalilem 3 i mialy biosy ze stycznia 2010), nie odpalaly z hd5830, za to z gd7600gs od razu

Kupiłeś te płytki i zasilacze w jednym sklepie ? Bo tak szukam skąd można wziąć jedno i drugie z tego samego miejsca.

zasilacze - denikomp - w pon zamowilem mają byc jutro u mnie (dzis wyslane)

grafy - xcom - piatek zamowione w pon doszly

moba - apollo rzeszów - zamowione wczoraj, doszly dzis (nie cale 24h)

cpu lecą dopiero, ram mam, dyski mam

Dzięki. Ja to jak już to chyba na pendrive będę wrzucał system. :]

Tylko ta temp. mi nie daje spokoju, żeby to się w ogóle dało schłodzić.

Dzięki. Ja to jak już to chyba na pendrive będę wrzucał system. :]

Tylko ta temp. mi nie daje spokoju, żeby to się w ogóle dało schłodzić.

tempy nie problem ;)

PS ja chce osobne mieszkanie wynając na same kompy :lol:

Edytowano przez Maniakalny

Ciekawe ile taki 5830 zje po o/c gpu na 900mhz (stock v) i mem na 300.. obstawiam jakieś 160w, co przy 4 sztukach da ~650w.

Także dobry 850W nie powinien mieć problemów.

Maniak zobacz watomierzem ile taka jedna stacja wciąga. :]

Ciekawe ile taki 5830 zje po o/c gpu na 900mhz (stock v) i mem na 300.. obstawiam jakieś 160w, co przy 4 sztukach da ~650w.

Także dobry 850W nie powinien mieć problemów.

Maniak zobacz watomierzem ile taka jedna stacja wciąga. :]

ja liczylem pobor 850W jeden komp (fajnie byloby gdyby te 650W bylo realne ale wątpie

PS

jak ktoś ma zaltwic 100sztuk 5870 prosze o cynk :lol2: (SRSLY!)

5830 żre wiecej prądu niz 5850, nieopłacalna zabawa.

Edytowano przez blasphemy

Właśnie, że najbardziej opłacalna, tylko jeśli ktoś idzie w większe ilości (4+), to koszt nowego zestawu zżera tą przewagę.

Obstawiam czwartkowy wzrost poziomu na 880-890k.

Edytowano przez carek

Obstawiam czwartkowy wzrost poziomu na 880-890k.

nie bedzie tyle (mam nadzieje)

stawiam max 750k max 800

A jak sprawa wygląda z tym wzrostem poziomu trudności? Ile przez niego za pół roku będzie się wydobywać BTC? I czy da się w ogóle wtedy jeszcze na tym zarobić?

Edytowano przez Ludovic

athlon single core 3200 am2

1gb ram

ga-m57sli s4 rev1

hdd samsung 321kj

2xhd5830 @ 930core/300mem

700W jeantech (chieftec) z tyłu ma wyswietlacz poboru mocy

wg tego wyswietlacza:

idle 110W ze sterami

idle bez sterów 150-180W

load 330-340W

Wyswietlacz raczej przekłamuje, ale wydaje mi sie ze mniej wiecej jest ok, nawet licząc +10%, pobor jest mniejszy niz sadzilem.

Edytowano przez Maniakalny

maniakalny

a 10 sztuk 5830 chcesz będzie taniej niz te co schodzą widzę masakryczni na allegro po 469 zł z wysyłka tez gwara 24

ps a i jedna sztuka uchowała mi sie 5850 ale tu gwara 22 miechy ;]na nią mam niby na miejscu kupca ale na razie na niej siedze jak cos ale jest :) PW

poprawka widzę jest możliwości jeszcze 5 załatwienia po dogadaniu by wychodziło 15 sztuk dla zainteresowanych no i 1 jak by ktos byl zainteresowany moja . Jako ze tu i na forum pclab.pl(max340) sprzedałem i kupowałem tez trochę rzeczy tez od maniakalnego :) wiec obyło by sie bez żadnych problemów .

Edytowano przez max340

W tej chwili siedzę na gtx460 ale tak czytam i analizuję i zastanawiam się nad tym całym biznesem... ale chyba bez zmiany grafiki na coś pokroju 5850 się nie obędzie. Tak patrzę w te tabele wydajności i widzę, że nV leży i kwiczy na całej linii... Jak duża jest realna różnica finansowa - chodzi o zysk - pomiędzy gxt460,a 5850, oczywiście biorąc pod uwagę, że komp leci 24h? Czy od takiego kopania wystarczy quad, czy trzeba zmienić proca?

Ukręcę coś na tym z podpisu, ew. po zmianie grafiki?

Edytowano przez Boxster

W tej chwili siedzę na gtx460 ale tak czytam i analizuję i zastanawiam się nad tym całym biznesem... ale chyba bez zmiany grafiki na coś pokroju 5850 się nie obędzie. Tak patrzę w te tabele wydajności i widzę, że nV leży i kwiczy na całej linii... Jak duża jest realna różnica finansowa - chodzi o zysk - pomiędzy gxt460,a 5850, oczywiście biorąc pod uwagę, że komp leci 24h? Czy od takiego kopania wystarczy quad, czy trzeba zmienić proca?

Ukręcę coś na tym z podpisu, ew. po zmianie grafiki?

gtx460 - 70 Mhash/s x 24h przy cenie 1btc = 60 ziko ~około 5 zł .Jak od tego odliczysz prund to słabo :D

5850 - 350 Mhash/s x 24h ---||----- ~ około 30 ziko dziennie odjąć koszty prądu.

Szacunki przybliżone, nie super dokładne

Proca nie wymieniasz, nie ma na nic wpływu. Chyba że chcesz kopać prockiem - zupełnie nieopłacalne ~ 11 Mhash/s

Edytowano przez kubajew

do kompa to az za duzo taki @6600 on prądożerny jest w takim zestawie tylko liczy sie karta graficzna a najbardziej to cała seria 58... a reszte komponentów nie ważne powiedzmy tak aby działało o ;]wiec u Ciebie by musiał skrecic procka do min i na najniższym V aby latał :P no i zmiana karty

biore wszystkie 5830 jak cos

wieczorem dam znac

musze tylko miernik skombinowac zeby zobaczyc ile mi wytrzyma jeszcze siec

oki maniakalny sa twoje

wszystkie zamówienia na 2 sztuki później te na 4 zamknięte karty zaklepane jeszcze postaram sie pogadać z Toba na gg ;]

Edytowano przez max340

U mnie na mobo wchodzą teoretycznie 2 grafiki, ale drugie PCI-E lata tylko na x4, nie ograniczy mi to koparki na tym slocie? Zastanawiam się czy nie lepiej będzie kupić 2x 5830.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.