Skocz do zawartości
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Polecane posty

kto kopie to kopie :D

PS
jacys elektrycy tutaj?

jesli w gniazdku mam równe 230V (230,0V) to przy zabezpieczeniu 25Ax3 (jesli obciąze FULL) nie licze przeciązen to max dzienne zuzycie licznik powinien pokazywac 414kWh ? (3x 25A x 230V x24h = 414)

czy w przypadku jesli dziennie nabiło 440kWh oznacza ze licznik jest uszkodzony?

Edytowano przez Maniakalny

Kto ma zamiar sprzedać  ETH BTC jeszcze przed wakacjami to niech się zastanowi dwa razy , na większy kurs niż  8k USD za  BTC są słabe szanse  ,z ETH podobnie  max co widzę to 650 USD ale jest duża szansa na  spadek do  560USD

Dnia 26.05.2018 o 14:17, Maniakalny napisał:

jesli w gniazdku mam równe 230V (230,0V) to przy zabezpieczeniu 25Ax3 (jesli obciąze FULL) nie licze przeciązen to max dzienne zuzycie licznik powinien pokazywac 414kWh ? (3x 25A x 230V x24h = 414)

czy w przypadku jesli dziennie nabiło 440kWh oznacza ze licznik jest uszkodzony?

Twoje obliczenia wydają się być OK (pobór 17250W i 24h to się uzbiera 414 kWh). Skąd dodatkowe kW ? Hmmm ... podobno liczniki cyfrowe, te od elektrowni, są tak niedoskonałe, że przy obciążeniu impulsowym potrafią zawyżać pobieraną ilość energii. ... ciekawe ile by zliczył stary analog. Także Twój sprzęt może pobierać mniej niż 17kW (gdyby pobierał na styk 17250W, to by pewnie loteryjnie wybijało bezpieczniki), a płacisz jakby pobierał np. 18,3 kW.

Edytowano przez Kyle

był dzis zanik pradu wiec zmotywowalo mnie to do odlaczenia wszystkiego i zainstalowania licznikow
liczniki są na cewkach jak miernik cęgowy (tyle ze pełne wiec trzeba odkrecic żyłe od fazy)

jak ktos sie boi grzebac przy elektryce mozna kupic zamiast zwyklych cewek takie rozłaczane i wtedy bez inwazyjnie mozna mierzyć 

do tej pory mierzylem cęgowym ale dojscie bylo słabe i mnie to wkurzało

tn_img_5811g0jga.jpg

• Upvote 1

Trzeba uchodźców nałapać i niech napie.... na rowerkach i będzie tanio i ekologicznie.

@Maniakalny, ile masz za kWh haraczu? U mnie przy dwu taryfowym wychodzi z 0.50 pln.

58gr niestety

dom tylko wynajmuje, wiec nic tu zrobic nie moge

PS
przy nizszych temp pobor spada lekko 3-4W na karte i to sam pobor karty (nie licze wentylatora bo testowalem bez niego)

Kupować  krypto w dołku nie pękać będzie górka za  4 miesiące  a jużza miesiąc minimum  1000 usd  zysku na każdym  BTC.

A tak naprawdę  to  Bitcoin  umrze  ,zdechnie  i wszysTcy  stracą  kasiore i pójdą pod most.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.