Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Przy 2x 5830, skręceniu procka i odliczeniu opłat za V jestem w stanie wygenerować ~500 zł czystego zysku, jest to realne?

Przy 2x 5830, skręceniu procka i odliczeniu opłat za V jestem w stanie wygenerować ~500 zł czystego zysku, jest to realne?

2 karty 5830 = 2x 300 Mhash = 600Mhash/s

w ciągu 24 h na dwóch kartach 54 zł minus koszty prądu(ok 10 zł za kompa~600W). 500 zł na czysto masz po ~12 dniach, o ile cena BTC utrzyma sie na poziomie 60 zł.

a mozna zamówić 15 kart jak sie ma gdzie wlozyc popracuja np 10 dni i bez przyczyny oddać i tylko marna wysyłkę zapłacić ale tak to sie juz nie bawie karty zaklepane sa dla maniakalnego tylko muszę uzgodnić co i jak z nim .

o tak licząc z tych obliczeń 3500 zł na 15 ;] karty szybko zwrócą się

Edited by max340

To czemu sam się nie bawisz mając karty ? Świadomie pozwalasz, żeby Ci kasa koło nosa przeleciała. :]

A i jeśli chodzi o zasiłkę to wszystko pod SLI posiadają tylko 4 złącza pod pci-x, czyli jak chcę wrzucić 4 grafy to będę potrzebował 8 złącz.

Rozumiem, że jakiś rozgałęziacz się stosuje czy co ?

Edited by ath

max340 masz jeszcze jakieś te 5830 czy Maniakalny wszystko łyknął? Jak coś to bym był chętny na dwie.

max340 masz jeszcze jakieś te 5830 czy Maniakalny wszystko łyknął? Jak coś to bym był chętny na dwie.

wieczorem (a nawet za chwile sie wszystko okaze)

jak sie uda obciązyc wszystkie fazy na maxa to biore

pobor prądu 270kW na dzien :lol: :lol: :lol: (przecietna 4 osobowa rodzina zuzywa okolo 300 na miesiąc) :lol:

no tak jak maniakalny pisze mam zawalona poczte dobrze ze gdzie indizje nie pisalem :) aha dołaczy na dniach zerknąć na forum pclab.pl :)( fuks bardzo tanio wyrwany ) do kolekcji z 2 letnia gwara Radeon 5850 Asus DirectCU wiec tez może iść Maniaklny do Ciebie :) juz bym dał w promocji :P

pobor prądu 270kW na dzien :lol: :lol: :lol: (przecietna 4 osobowa rodzina zuzywa okolo 300 na miesiąc) :lol:

Mieszkając w bloku ciągniesz ponad 10 kW? Taa.. W normalnym bloku masz ~5 kW na mieszkanie.

Mieszkając w bloku ciągniesz ponad 10 kW? Taa.. W normalnym bloku masz ~5 kW na mieszkanie.

zewnetrzny bezpiecznik ma 25A

w srodku mam 3 fazy - 16+16+10

ale wyłacza sie i tak głowny wiec nie przeskocze tego

Edited by Maniakalny

Zaczynam odczuwac skutki nagrzewania sprzetu a mam tylko 4 karty :/

Chetnie bym uderzyl w dwa mobasy i po 4 radki 5850 na nich ale problem ze nie mam gdzie tego postawic

trzeba miec swoj dom i najlepiej piwnice , wtedy bogactwo w mieszkaniu bloga cisza i sprzet odpowiednio schlodzony ;)

• Downvote 2

no to kawalerka do wynajecie lub tak jak mówili w akademiku no jeszcze jak masz piwnice do piwnicy parę pieców by sie zmieściło tam chłodno jest :P pawel.agh co do 8 sztuk wal teraz jak to będzie do maniakalnego :P i inni czekajcie na wieści od niego później ja wam odpisze wieczorkiem jak sytuacja wygląda na PW pozdrawiam

zewnetrzny bezpiecznik ma 25A

w srodku mam 3 fazy - 16+16+10

ale wyłacza sie i tak głowny wiec nie przeskocze tego

Pisałem do Ciebie na pw ale cisza, odstapisz 8 radkow 5830 od Maxa?

Zaczynam odczuwac skutki nagrzewania sprzetu a mam tylko 4 karty :/

Chetnie bym uderzyl w dwa mobasy i po 4 radki 5850 na nich ale problem ze nie mam gdzie tego postawic

trzeba miec swoj dom i najlepiej piwnice , wtedy bogactwo w mieszkaniu bloga cisza i sprzet odpowiednio schlodzony ;)

A co masz MSI 790FX-GD70 + na tym 4 x 5850 ? Bo też myślałem o czymś podobnym, ale pozostaje kwestia temperatury.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Godzinę temu skoczyła trudność z 567358 na 877227.

1Ghps mocy grafik wypluwa obecnie 1,15 BTC/dobę :-|

A co masz MSI 790FX-GD70 + na tym 4 x 5850 ? Bo też myślałem o czymś podobnym, ale pozostaje kwestia temperatury.

1.

Komp z podpisu CPU underclocked 2Cores 1,8GHz w nim 2x Sapphire 5850 Extreme on 910MHz VGpu 1.18V razem leci okolo 630 GHash/s

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

2.

Komp C2D E6850 1.6GHz 1x5870 + 1x5850 razem leci okolo 680GHash/s

Dzis dostalem maila ze zamowione w ubieglym tygodniu Radki 6990 dostepne beda dopiero koncem miesiaca :(

bardzo duzy i powazny Sklep Scan.co.uk ( widac cos sie dzieje :/ )

zCancelowalem order bo to zart tak dlugo czekac i wziolem przed godzina kolejne radki 4x5850 Extreme ;)

teraz szukam plyty cpu co by miala 4xpci-E ale w UK wszystko juz wykupili

Docelowo chce miec minimum 3 GHash/s

z tego co juz mam i w drodze bedzie jakies 2.5GH/s przy lekkim OC rzecz jasna na chama nie bede krecil co by nie upalic sprzetow .

Edited by Mario2k
  • Downvote 2

tak juz w Ukrainie wykupili płyty i zerkając na allegro tez na Polskie alledrogo pustki wczoraj gadałem ze starszym jest we Francji tez nie ciekawie z tym bo miał jakies tam ostatnio święto było wolne i serfował wiec masakra

Godzinę temu skoczyła trudność z 567358 na 877227.

1Ghps mocy grafik wypluwa obecnie 1,15 BTC/dobę :-|

Jezeli to prawda i BTC nie podskoczy na stale do minimum 26 USD to zacznie sie pewnie wyprzedaz Radeonow :/

czy te skoki trudnosci zawsze sa tak duze ?? ponad 50% :(

maxymili

Guiminer ma w sobie prawie wszystko poclbm i phoenix to najprostsze rozwiazanie

Edited by Mario2k
  • Downvote 2

Jeszcze jak wczoraj patrzyłem to sieć miała ponad 7Th/s, dzisiaj do 13Th/s może dobiję, jeżeli cena nie podskoczy o dobrych kilkadziesiąt złotych, to przy szacownym następnym skoku (1715620 - jak na razie), opłacalność tak spadnie, że będzie wysyp radeonów hd58xx na allegro w niskich cenach.

Jezeli to prawda i BTC nie podskoczy na stale do minimum 26 USD to zacznie sie pewnie wyprzedaz Radeonow :/

czy te skoki trudnosci zawsze sa tak duze ?? ponad 50% :(

maxymili

Guiminer ma w sobie prawie wszystko poclbm i phoenix to najprostsze rozwiazanie

Za kazdym razem kurs zauwazalnie rósł po zmianie trudnosci, teraz czekamy, moze jakos wieczorem sie zacznie.

no na razie ceny wariują wszystko na pniu schodzi bez problemu na allegro 640 za 5850 i cena nie osiagnela jeszcze minimum na pclab.pl jakis gosciu ze sklepu oferuje redki 5830 za 520 zł wiadomo pokończyły sie karty z magazynów i kart nie ma i nie będzie raczej . Wyszły nowe AMD Catalyst 11.6 WHQL moze cos poprawia

Ati przestanie wydawac nowe karty na rynek, wypuści nowy model do BTC:D LOL

a na pclab.pl teorie rożne teraz niby tydzien ,2 kryzysu a później niezłe ma isc w gore :)

tylko zanim ten nowy model wypuści ohoho ;]

Edited by max340

mam tego guiminera zainstalowanego i... coś mam jeszcze zrobić? bo nie działa

Dołączona grafika

Edited by maxymili

W przyblizeniu za ile kolejny raz wzrosnie trudnosc ? 15-20 dni ?

Difficulty aktualnie wzrasta co 7-8 dni.

Bitcoin Charts / Markets - wskaźnik na samej górze.

@maxymili - liczenie na tej karcie i tak nie ma większego sensu.

Edited by blasphemy

mam tego guiminera zainstalowanego i... coś mam jeszcze zrobić? bo nie działa

File=>new miner=>New Cuda miner i dalej już normalnie:)

Przy czym mam dziwne wrazenie że coś zle skonfigurowałes;)

W solo utilities masz Create solo pasword i tam wpisz dane do konta na farmie!

W username i password widocznym na screenie podajesz dane zarejestrowanego wminera!

• Upvote 1

OK, a lepiej liczyć na radeonach? Czemu nie ma sensu? Mały uzysk? Mi to nie szkodzi i tak komp działa 24/7

@HeatheN dzięki :) chyba już zaczyna działać. A jaki serwer lepiej wybrać?

Edited by maxymili