Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

PIERWSZY:

Wg mnie lepszy, wszystko dzieje sie online

1. W celu wypłaty gotowki z serwera rejestrujemy sie w kantorze np. Bitomat.pl

2. Przechodzimy do zakładki: Dodaj środki--> wpłać BTC --> wpisujemy dowolną kwote BTC --> klikamy dodaj. Wyswietli sie unikalny tylko dla nas ciąg znakow (Adres konta)

3. Powyzszy adres konta kopiujemy i wklejamy na stronie serwera pool-a w okienku w ktorym znajduje sie napis: Your bitcoin address for receiving rewards

DRUGI:

Wg mnie gorszy ponieważ, pieniądze znajduja sie na dysku twardym, w razie awarii dysku cala kasa moze przepaśc:

1. Ściągamy i instalujemy klienta/program bitcoin LINK!

2. Po otworzeniu programu pojawia sie unikalny adres naszego konta.

3. Powyzszy adres konta kopiujemy i wklejamy na stronie serwera pool-a w okienku w ktorym znajduje sie napis: Your bitcoin address for receiving rewards

Drugiemu sposobowi zarzucasz że kasa jest na hdd które może ulec uszkodzeniu itd..

W pierwszym sposobie za to środki leżą na serwerze bitomat.pl, który na razie działa! ( a jak u niego padnie HDD lol)

Ale zobaczą ruch na koncie właściciela owego kantoru, czy inne dziwne rzeczy wystarczy US/policja tylko dla wyjaśnienia sprawy i nagle wypłaty moga ulec zamrożeniu (przepadnie fajny kurs itd) lub też...zaginąć;) gdy koleś zrezygnuje (ale to juz skrajność)

Pierwszy sposób zmodyfikowałbym o dodanie info:

I NATYCHMIAST SPIENIĘŻAMY NA REALNĄ GOTÓWKĘ SKŁADAJĄC DYSPOZYCJE WPŁATY NA KONTO

Bo tylko wtedy możesz powiedzieć że sposób jest bezpieczny. Co jak co ale bankowi swojemu ufam, a bitomat.pl...pozostawiam do oceny

ps. moje grosze mogą na bitomat.pl leżeć:), ale z prawdziwą kasą na pewno bym sobie na to ryzyko nie pozwolił

Edited by HeatheN

@Maniakalny

Nie zgadzam się - ze slusha mam dużo większy przychód niż miałem na deepbit. Ponadto pps to poroniony pomysł, bo prowizja na deepbit to 10% (ROTFL).

Edited by blasphemy
  • Upvote 1

Dzięki maniakalny :) mniejsza z tym co jest bardziej opłacalne to się sprawdzi jak się wezmę na poważnie a teraz chce zobaczyc i nauczyć się jak to działa. Teraz ruszyłem z obliczeniami.

Zaraz podkręcę kartę nieco ;)

Obecna wydajność: 57Mhash. Słabo jak na kartę za 400zł, nie?

Dziwne, bo ja mam większe dochody z deepbit niż ze slush's pool, a prowizja za PPS to 7%. Różnica między proportional, a PPS w dziennym rozrachunku potrafi być znikoma.

Edited by OCM4n14k
  • Upvote 1

7% to było w okresie obniżki po DDoS, potem wróciło do 10% (przynajmniej tak było jakiś czas temu, nie kopię już dawno na deepbit).

@maxymili - no po prostu nvidia się do tego nie nadaje ze względu na swoją architekturę.

Edited by blasphemy

Dzięki maniakalny :) mniejsza z tym co jest bardziej opłacalne to się sprawdzi jak się wezmę na poważnie a teraz chce zobaczyc i nauczyć się jak to działa. Teraz ruszyłem z obliczeniami.

Zaraz podkręcę kartę nieco ;)

Obecna wydajność: 57Mhash. Słabo jak na kartę za 400zł, nie?

Coś słabo jak na 460! moj po OC wyciąga 75Mhash
  • Upvote 1

Co jest najważniejsze do wydajności liczenia?

ROP, TMU czy SP?

Coś słabo jak na 460! moj po OC wyciąga 75Mhash

póki co zero OC i nie liczy mi wcale procesorem, dlaczego?

Liczę się nawet z załamaniem rynku i tym, że nigdy się nie zwróci. Życie jest ciężkie, a potem się umiera, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa itd ;)

Z ciekawości. Mam GF 295, mogę odpalić dwa GUIMINER równolegle dla obu gpu?

osiągnałem max instalacji elektrycznej ;)

Do tego moge zaswiecic max 2-3 zarowki, przy 4 wywala bezpiecznik :lol:

Dołączona grafika

Zużycie prądu poszczegolnych komputerow wpisalem na oko, po sprawdzeniu licznika zużycie oscyluje w granicach 4,65kWh calosci (ale wpiety był moj itx z dwoma monitorami no jeszcze i kilka monitorow w stdby)

Wiec mozna uznac ze pobor w tabeli prawidłowy

prędkosc jaką pokazuje pool deepbit - 6570-6650Mhash/s

fotki ost dwóch zestawów

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by Maniakalny

Ładnie. :]

I co nie ma problemów z przegrzewaniem się czterech kart obok siebie na tym MSI ?

Ładnie. :]

I co nie ma problemów z przegrzewaniem się czterech kart obok siebie na tym MSI ?

są ;)

trzeba odgiąc karty i wsadzic "styropiany dystansowe" wtedy jest ciszej (duuuuzo ciszej) i chłodniej (8-10*C spadek)

Edited by Maniakalny

Wsadzanie tylko 2 kart to troche marnotrawstwo (prądu) ;)

Jakim cudem zarobiłeś 5k pln w ciagu 2 dni miningu? Chyba, że coś źle zrozumiałem.

Edited by blasphemy

Maniakalny

Przy obecnej trudnosci ciachasz jakies 7 BTC dziennie ?

b.t.w

jako ze siedzisz grubo w temacie moze cos podpowiesz

mam 2x5850 w CF pod windowsem 7 x64 i Guiminer widzi karty osobno

przy 900MHz na GPU osiagaja 2x 320 MHash/s czyli jak jest z tym CF ogranicza czy tez nie ?

gdzies czytalem ze przy CF guiminer powinien widziec 1 GPU

Edited by Mario2k
  • Downvote 2

Słabo. U mnie 5850 @ 920 mają 350 MH/s

Ogólnie cf jest niezalecany przy miningu. Oprócz tego musisz dopasować miner i parametry, pewnie rzeźbisz na poclbm i sdk 2.4, jeśli tak, to zmień na phoenixa na kernelu phatk ale parametrów poszukaj już sobie w necie ;)

Maniakalny

Przy obecnej trudnosci ciachasz jakies 7 BTC dziennie ?

b.t.w

jako ze siedzisz grubo w temacie moze cos podpowiesz

mam 2x5850 w CF pod windowsem 7 x64 i Guiminer widzi karty osobno

przy 900MHz na GPU osiagaja 2x 320 MHash/s czyli jak jest z tym CF ogranicza czy tez nie ?

gdzies czytalem ze przy CF guiminer powinien widziec 1 GPU

od godziny 18 do 19 jechałem na pełnych 6,5ghash/s i wyrobilem jakies 0,26xxxxxBTC

licząc na 24 godziny po kursie 57zł wyszlo 350zł dziennie (minus prąd 60zł) 290zł na czysto

edit//

Mam dwa refernty 5850 i przy 820mhz mam 300-310Mhash wiec 900 powinno byc z 335-340

Edited by Maniakalny

Maniakalny

Kuzwa zajebisty sprzecik , 10 dni temu dawal by 11 BTC per day

wprawdzie ciagle sie oplaca wedle moich stawek mialbym na nim 50funtow na czysto dziennie

My zwykli gornicy przodowi

zyczymy

powodzenia w wydobyciu Sztygarze ;)

• Downvote 2

Toć to rewolucja w ogrzewaniu! Bardziej ekonomiczne niż pompy ciepła! Ba! To nie tylko darmowa energia to wręcz energia zarabiająca na siebie!

Sam się zastanawiam czy by w to nie wejść tylko czy ktoś z was robił kalkulację na rok do przodu uwzględniając spadek wydobycia związany ze wzrostem poziomu trudności?

Toć to rewolucja w ogrzewaniu! Bardziej ekonomiczne niż pompy ciepła! Ba! To nie tylko darmowa energia to wręcz energia zarabiająca na siebie!

Sam się zastanawiam czy by w to nie wejść tylko czy ktoś z was robił kalkulację na rok do przodu uwzględniając spadek wydobycia związany ze wzrostem poziomu trudności?

na rok ? :lol:

jesli kurs nie wzrośnie a trudnosc bedzie rosła to za okolo 4-5 tygodni cena prądu przewyższy wydobycie przy czym za 3tygodnie juz sredno bedzie bo ludzie ktozy wlozyli w sprzet

mam troche czasu wiec szybkie wyliczenie, z czesci uzywanych/karty nowe raczej)

proc x2 60

mobo zwykle 2x pci-e 100

ram 20

dysk 20

psu 200

grafy hd5830 900

komputer - 1300zł za komputer ODPALAJĄC go juz dzisiaj + uwzgledniając kurs 55zł i nie bedzie rosł, a trudnosc bedzie rosła proporcjonalnie co 10 dni

zuzycie prądu - 420W (420W x24h x30dni = 300kW) 170zł

to po 30 dniach mamy 620zł minus 170zł za prąd = 450zł na czysto (komputer nie traci nic na wartosci - jedynie z kartami moze być loteria)

Edited by Maniakalny

Przypuszczam, że nikt nie wie jaka będzie trudność za rok bo wzrost jest progresywny. Tym bardziej nie wiadomo jaki będzie kurs BTC.

Cena BTC nie moze isc ciagle w gore , przypuszczam ze za miesiac kopanie bedzie nieoplacalne

• Downvote 2

Tak, przygotuj też zatyczki do uszu.

Załączyłem i mam po ~51 mhash/s.

Tak to powinno wyglądać? <_<

Dołączona grafika

Mam odpalone od 18:15 i nastukane 0.02 BTC. Wszystko ok spece? ;]

Cena BTC nie moze isc ciagle w gore , przypuszczam ze za miesiac kopanie bedzie nieoplacalne

Od ponad tygodnia ona cały czas spada;D więc gdzie to ciągle w góre?

Cena spadnie w momencie w ktorym upadnie projekt

Nie spada, a utrzymuje się na tym samym poziomie.

Mam odpalone od 18:15 i nastukane 0.02 BTC. Wszystko ok spece? ;]

Wszystko ok, GF nie są demonami wydajności w kopaniu.

Edited by OCM4n14k

Postanowiłem dołączyć. Niech się dzieje ;)

Jak ktoś jest zainteresowany to w podpisie mam link, za 420zł moją obecną GTX460. Fajna jest i bardzo cichutka, aż mi jej szkoda trochę ;(

mam takie pytanie, postanowiłem się pobawić trochę i odpaliłem kopanie jak byłem w pracy. W programie GUIMiner pokazuje mi 280 Mhash/s a na stronie deepbit.net raz ta wartość była zawyżona a raz zaniżona - od czego to zależy?

Drugie pytanko, przez 12 godzin udało mi się wydobyć 0.2 Bicoina czy ten wynik nie jest troszkę za mały? kopanie chyba w moim przypadku nie jest opłacalne :(