Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Ktory buisnes  zwraca sie  srednio po  4 miesiacach od  inwestycji  ??

Ryzykowny.

• Upvote 9
  • Downvote 2

Niedowiarkom podam  ciekawy  przyklad  ,  Niedziela  7 Lipca BTC  kupione po  53,8 Euro

dzis  sprzedane  po 69,5 Euro  , w  4 dni zysk  2 tygodni pracy w UK

czasami  fajno w tym siedziec po uszy

Teraz  ile  ktos zarobil jak zainwestowal 200-300 BTC ??

• Upvote 1
  • Downvote 2

Kupic latwo, ale potem sprzedac to inna bajka.@ radiergummi bardzo dobry link.Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

Edited by _KaszpiR_

_KaszpiR_

Czy ty wogole wiesz co piszesz ???  sprzedac  BTC  tak sam o trudno jak kupic

zaluje ze sprzedalem  po  69,5 Euro  bo na drugi dzien  polizalo  77 Euro ,tyle ze  nie mam nerwow zeby  czekac na ostatnia chwile  ,  dzis  stoi po  72,5 Euro

http://bitcoin.clarkmoody.com/

• Upvote 1
  • Downvote 2

Mario2k ale nic nowego nie odkryłeś.

Od lat można handlować na forexie, daje ci to dużo większe możliwości.

Z btc jest jeden problem...jutro z 70euro może być warte 1 euro....a z walutami coś takiego jest nie do przyjęcia, poza tym możesz ustawić sobie by transakcje zamykać wcześniej z założoną stratą...więc się nie spłukasz do zera.

BTC bylo dobre, jak ktos sie obkopał, lub nakupil wtedy gdy to mialo sens (czyt grosze).

Dzis handlowanie krypto walutą obarczone jest wielkim ryzykiem i tyle.

Naprawdę wolę 10k ulokować na xtb niż bawić się w BTC

Mario2k, mógłbyś podać kantor, platformę czy jak to się zwie przy bitcoinach, na której handlujesz? Chodzi mi o możliwość wpłaty euro bez uwierzytelniania miejsca zamieszkania i numeru telefonu, na jakie to trafiłem dotychczas. W dodatku, widziałem na forach opinie, jakoby ciężko było o wypłaty "prawdziwej" kasy.

bez uwierzytelniania

Nie znam

Chcialbym zaznaczyc ze  w tym az tak gleboko nie siedze  , obrocilem raz czy dwa razy mala sumka

na dluzsza mete  brak mi nerwow  i czasu  na  gre w te klocki .

Havoc

sprawdz ten  kantor  , to chyba  trzeci na liscie pod wzgledem ilosci  uzytkownikow

https://btc-e.com

Z wyplata kasy z najwiekszego kantoru  jakim  jest  MTGox  sa wprawdzie problemy

glownei  do  kont  PL ,  Ja osobiscie  wyplacalem  Euro na konto w UK  na kase czekalem

9 dni  , wplaty  realizowane sa  zazwyczaj w ciagu  3 dni .

Dodac nalezy  ze  na dzien dzisiejszy  caly  bitcoin market wart jest :

1,073,369,550 USD 

To juz nie jest jakas tam  piramidka  finansowa zabawa czy cus

to zaczyna sie  robic  powazny  buisnes nie w smak  bankierom

ale przyjdzie czas  ze i oni  zinwestuja  ;0

Edited by Mario2k
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Kantor znam, właśnie na nim chciałem się pobawić i jest zonk. Wpłata na konto od 500euro, a mniejsze przelewy tylko przez jakieś systemy ala PayU. Ale na nie trzeba wpłacić w pierwszej kolejności i tu kolejny problem, do wpłaty wymagają weryfikacji wszelkich danych osobowych. Jak bardzo to popierdzielone? Tylko ja sądzę, że coś tu nie halo? WIecie, anonimowość i te sprawy :D

Problem w tym ze taka  koparka moze sie juz nigdy nie zwrocic ,  na  Pazdziernik zapowiedziano  mnostwo sprzetu do kopania  roznych firm  , trudnosc  wydobycia  BTC  do konca roku  moze  skoczyc  20-30x

tym samym  wiekszosc  sprzetu  sie  poprostu nie zwroci w przyzwoitym czasie albo wogole .

Na dzien dzisiejszy  mozna  kopac z zyskiem  inne  crypto waluty  DGC  WDC

przy  7-8 Radeonach  7970  mozna miec dziennie  25 USD

Edited by Mario2k
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Ostatnie wypociny stażystów na GW Biznes były zabawne. Skoki i dropy tej waluty są pożywką dla mediów od wirtualnej kasy. I tak w skrócie - na co leci ta cała moc obliczeniowa?

I tak w skrócie - na co leci ta cała moc obliczeniowa?

To spisek lobby energetycznego, które na tych wygłupach zarabia najlepiej dostarczając te wszystkie kilowatogodziny.

z $1200 do $600 w 48h Dołączona grafika

Kilka miesiecy temu napisaleś identycznego posta, tylko z $260 na $100. Co bedzie za rok? Z $8000 na $2500 w 24h Dołączona grafika ?

Najlepszy zarobek na wirtualnej walucie jak widzę to produkcja koparek.

No aktualnie do Ltc jeszcze nie ma asic, tak więc zarabia głównie amd (bo na nvidii się nie opłaca kopać). Co innego btc ;)

Tapatalk 4 @ SGS 3

to jak Panowie, opłaca się kopać LTC ;)? Poda ktoś przy okazji jakiś serwis gdzie będę miał możliwość handlowania LTC oraz obserwowania wykresu na bieżąco?

można też kopać na auto poolach z autotradem. Kopią co się teraz opłaca i wypłacają już zamienione na BTC. 

Jak testowałem to wychodzi lepiej od samego LTC. 

można też kopać na auto poolach z autotradem. Kopią co się teraz opłaca i wypłacają już zamienione na BTC. 

Jak testowałem to wychodzi lepiej od samego LTC. 

Masz jakieś przykładowe kopalnie tego typu?

Pod koniec listopada chciałem sprzedać HD5830 za 170zł - nie było chętnych, wczoraj po 10h kopania dogecoinów i ich sprzedaży zarobiłem 200zł. Kasa wypłacona, a psiaki dalej się kopią.

Jaka była wtedy trudność skoro z karty, która robi 300kH/s w 10h wyciągnąłeś 300k dogecoinów? O_O Gdzie kopiesz?

Edited by Lanc

Trudność wynosiła ~38, a na allegro była kilkukrotna przebitka za nie, więc wystarczyło sprzedać ich 50k.